Jump to content
Dogomania

monika15

Members
  • Posts

    943
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika15

  1. [quote name='Talucha']Mój też by najchętniej siedział cały dzień na dworze ale nie mogę go zostawić samego na podwórku :angryy: Dopiero 11 lutego, na samym końcu :([/QUOTE] łooo, to późno. mazowieckie zaczyna chyba 28stycznia, a ja juz się stresuję, że nam cały śnieg stopnieje:evil_lol: bo w sumie co to za ferie bez śniegu :)
  2. [B]masdamerka[/B] śliczny ten komplecik :) o i pierwszy raz widzę norwegi z regulacją na przdnim pasku. Sprawdza się to? ;)
  3. U mnie tez pies podjarany sniegiem na maksa :) nie mogłam go do chałupy zaciągnąc, bo przed brama mi się położył i nie chciał wejśc:evil_lol: a tak z ciekawości, kiedy macie ferie? :)
  4. takim to dobrze, w lato morze i plaża i w zime morze i plaża:loveu: tez tak chce:eviltong:
  5. :roflt:bombowe mieliście te makijaże
  6. niestety mam zbyt dzikiego psa, całą Warszawe by przewrócił do góry nogami jakby zobaczył tyle swoich klonów i to w róznych kolorach:diabloti: fajna ta derka :) nie "rozbierają" ci się z niej psy?
  7. [quote name='Aleksandra95'].... Byłyśmy na spacerku, szkoda że śniegu już nie ma,bo mój piesek przez to gówienko znalazł... dobrze, że szybko dobiegłam do niej i zdążyła sobie tylko bok wymazać. głupi kundel :diabloti:[/QUOTE] a fuuu, nie zazdroszczę ;) Ciesz się, że nie zjadła tego gówienka tak jak to robi mój kundel:evil_lol:
  8. Zazdroszczę Wam takich labowanek:loveu: Bliska wyszła jak taki rodzynek wsród biszkoptów ;)
  9. a ja sobie zapiszę wątek, bo od dłuższego czasu sobie podczytuję ale nie było okazji coklwiek napisać ;)
  10. limonka i słoniki są świetne:loveu:
  11. [url]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/greengarden/IMG_0436_zps253f7c55.jpg[/url] omnomnomnononon:loveu: piękne
  12. [quote name='Aleksandra95']Witamy Witamy na dogo :evil_lol: :)[/QUOTE] na dogo jestem praktycznie codziennie, gorzej bywa z odwiedzaniem wątku mojego psa:evil_lol:
  13. A dlaczego zrezygnować?:shake:
  14. Dziękujemy za odwiedziny :)
  15. ale fajnie macie z tym wolnym. Polacy mogą tylko pozazdrościć ;)
  16. [quote name='paulaa.']Nadal nie mogę cytować.. :mad: Więc tak na szybko. ;) Zgadzam się po części z motyleq i Soko. ;) Dzisiaj Scoobson był na porządnym spacerku w lesie. Pierwszy raz wzięłam rzutkę....i mój pies stracił cały instynkt myśliwski :diabloti: Była tylko piłka, piłka i nic więcej. :lol: Od samego wejścia do lasu, jak zawsze leciał wąchać, dzisiaj kręcił się, obracając przy nodze :lol: Za to w końcu się wybiegał i zauważyłam jak jest umięśniony. Powoli zaczyna przypominać staffika, co mi się nie podoba :evil_lol: A ja muszę się w końcu zabrać za nagranie 2 'nowych' sztuczek. Oblizywania na komendę i [B]kulenia[/B] :diabloti: chyba, że jeszcze coś wymyślę.[/QUOTE] Zawsze chciałam nauczyć tego mojego psa, ale nam jakos nie wychodziło i ostatecznie sprzedałam książkę z tego typu sztuczkami:evil_lol: czekamy na filmik :)
  17. nie mogłam się oprzeć i nie wyłączyłam głośników:evil_lol: ale nie było tak źle:evil_lol:
  18. [quote name='Naklejka']Obróżka będzie na początku tygodnia ;) Już się uspokoiła, bo się wystraszyłam, że kasę w kosmos wysłałam :eviltong:[/QUOTE] a na jaką obróżkę czekasz? :) słoniki?
  19. [B]Marchewkowy[/B], cudny ten furkidz:loveu: świetnie pasuje kolorystycznie jaka to szerokość?
  20. [quote name='dOgLoV']hej hej ;) [B]obudziłam się a czuję się jak bym jeszcze spała[/B] :diabloti: a na imprezie żadnej nie byłam , spać szłam koło 2giej :lol:[/QUOTE] skąd ja to znam:evil_lol: mam zdecydowanie za słaba głowę do takich imprez
  21. jak wrócilam o 4 nad ranem to pies odmowil mi spaceru niestety:evil_lol: ciekawe dlaczego;p foty jak zawsze śliczne :)
  22. [url]http://img255.imageshack.us/img255/2493/img06461z.jpg[/url] pusio milusio:loveu::evil_lol:
  23. Witamy się Czoko jest rewelacyjny:loveu: bedziemy wpadać :)
  24. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-Sftg0z3n59Q/UN2-t0qjleI/AAAAAAAAO1o/ogka2JmPWyo/s640/IMG_6911.jpg[/url] Ale Jetsan zajebiscie wygląda w tych Juliusach:loveu: do tej pory nie moge się na niego napatrzeć :)
×
×
  • Create New...