[quote name='Talucha']Ja sobie założyłam jakiś czas temu zeszyt na przepisy i co ciekawszego znajdę, zapisuję i próbuję :D
To podobnie jak u mnie, teraz bieganie i zaliczanie :/ Ja właśnie siedzę i męczę matmę, bo jutro kartkówka, muszę ją zaliczyć bo nie zdam :placz:[/QUOTE]
i jak poszla kartkowka?
ja z matma nie mam zadnych problemow, ale za to z geografia... szkoda gadac. niech sie juz to wszystko szybko skonczy :P
nie moge sie doczekac 2 miesiecy wstawania o 11 i lazenia ze znajomymi po nocach:evil_lol::evil_lol: