-
Posts
943 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika15
-
Ślicznotka z niej:loveu:
-
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-bzX_tap3pEg/UNsXIXicDFI/AAAAAAAAOx4/E4g40NKFm7g/s640/IMG_6840.jpg[/url] Uwielbiam takie foty:loveu:
-
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-s71syPjrK_s/UNs4FEvnxVI/AAAAAAAAAes/SM9mh8xYvfw/s640/IMG_0306.jpg[/url] aleee oczy:loveu: Dorze bardzo ładnie w nowej obróżce :)
-
[quote name='paulaa.']Dzisiaj trafiłam na ten filmik i myślałam, że padnę z śmiechu, szczególnie jeśli chodzi o strefy :D [URL]http://www.youtube.com/watch?v=HosI8m22_Vg[/URL] Podziwiam właścicieli za cierpliwość :diabloti: Jednak nie mam najgorszego przypadku.. :lol: w sumie to mnie podładowało, że nie można się poddawać. chociaż tu ewidentnie widać, że ostatnie czego ten pies chce to agility.. :roll: a takie totalne przymuszanie mnie nie przekonuje..[/QUOTE] Jak chcecie pooglądać takie cuda na żywo to zapraszam do mnie:evil_lol: mój piesek tez tak ładnie zalicza wszystkie przeszkody:loveu: obejrzałam wasz zimowy filmik agility:lol: bardzo fajnie biegacie
-
Jakie piekne fotki:loveu: aż miło popatrzeć
-
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;)
-
halo halo! żyjecie? :) Wesołych Świąt życzę :D
-
[quote name='gops']a no 4cm el perro sa dużo masywniejsze szczególnie okucia , mi to nie przeszkadzało ale wiem że nie którzy takich nie lubią . te skórzane są świetne sama nad dokładnie tą(nabijaną płaskimi ćwiekami) co pokazałaś siedze i ledwo się powstrzymuje przed kupnem z tego samego powodu , bo pies brudas i nie wiem ile to wytrzyma. aczkolwiek skóra z pitmana używana codiznnie w różnych warunkach nadal jak nowa , a wydaję mi się że to ten sam typ skóry .[/QUOTE] nasza skóra wytrzymała 3 lata, nie zniszczyła się prawie wcale i pewnie służyłaby nam dłużej gdyby pies jej nie zgubił ;) tylko że tamta była czarna, a ten beż tak "delikatnie" wygląda [quote name='anna35-1974']monika15 Chopper w el perro 4 cm,uwazam,że szer.dla laba masywnego ok. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/543/img8311im.jpg/"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/3341/img8311im.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Chopper bardzo mi sie podoba w 4cm, ale z tego co kojarzę to on dość duży jest, na pewno większy od mojego. zdecydowałam, że max szerokość to 3,5cm :) [quote name='AnIeLa']Ja bym brała fiolet lub chaber :loveu:[/QUOTE] miałam nadzieję, że ktoś napisze fiolet, bo bardzo mi sie podoba:evil_lol::lol:
-
[quote name='paulaa.']Mam dużo zimowych fotek, wstawić ? :razz:[/QUOTE] jeszcze się pytasz?!:evil_lol:
-
[quote name='gops']złoty lub ten jasny beż będzie wyglądać bardzo elegancko :) hmm ale ich w 3cm nie ma z tego co widzę[/QUOTE] no niestety nie ma, a 4cm boję się brać bo nie wiem jak pies bedzie w tym wyglądał ;) zastanawiam się jeszcze nad skórą, ten odcień jest super :) [url]http://allegro.pl/obroza-skora-super-wykonanie-producent-i2874340216.html[/url] tylko, że moj lab większość dnia spędza na dworze i łatwo się domyślić jak wyglądają jego akcesoria ;)
-
przymierzam się do kupna po świętach el perro :) jaki kolorek dla biszkoptowego labradora? oprócz limonki i czerwieni, bo taką już mamy ;) [url]http://www.elperro.com.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=206&category_id=29&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=pl[/url]
-
[quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]Szczerze mówiąc nie chce mi się robić zdjęć:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] :mad: :mad::mad:
-
zazdroszczę Wam takiej pogody ;) u nas strasznie zimno, a śniegu ani widu ani słychu [url]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/196507_10200318419030109_940966847_n.jpg[/url] Joghi robi juz świąteczne porządki:lol:
-
Fajny filmik:lol:
-
[B]iskra_wroc[/B] szeleczki ładniutkie, a rudej pasują i to bardzo:loveu:
-
[url]http://hiperogloszenia.pl/x-pl/inz/154/154665-mastino-napoletano-mastif-neapolitanski-szczenieta-3.jpg[/url] jeju... jak te psy wyglądają... nie siedze w tych rasach i pierwszy raz na oczy takie karykatury widzę:shake: toż to kawał skory na wielkich lapskach
-
[quote name='paulaa.'][B]Ewa&Duffel[/B] genialna jest! :smile:[/QUOTE] zdadzam się :) jest świetna!
-
szczerze mówiac gdybym miala tyle wątpliwości to bym sobie odpuściła ;) ja bym nie wyrobila z taka iloscia zwierzyny w domu:evil_lol:
-
[url]http://img211.imageshack.us/img211/3818/img0580sw.jpg[/url] bardzo ładny kolor kuwety ;) nawet nie wiedziałam, że gdzieś można taki dostać a swinka:loveu:
-
[B]Makebelieve[/B] jest jeszcze ohmydog.pl, innych nie pamiętam ;)
-
[url]http://beata.boo.pl/dogs/DSC_522.jpg[/url] sory za offa, ale co to za fajna piłka? :)
-
puk puk :) zasypało Was czy co?:eviltong:
-
Widziałam w TV tych mikołajów :) fajny widok
-
zdecydowanie słoniki dla czarnucha!:loveu:
-
jakie to obrzydliwie piękne:loveu: chyba ogolę moje świnki i też będę miała łysolka tyle,że bez rodowodu:diabloti: