-
Posts
2347 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mychaaaaa
-
[quote name='Asiaczek']Ooooo, tyle czasu i nic? Żadnej info, żadnej fotki...?[/QUOTE] Ta galeria umarła :eviltong: Iza jest okropna :placz: nadal chowa Buenoska
-
[quote name='*anusia&ajlu*']a mi sie podoba czarnuszek pp :loveu: mam jakies zboczenie ostatnio na powderki :D mizianko dla slicznosci :loveu:[/QUOTE] Anusia! Bierz do kompletu! :cool3: [quote name='Jaga.']a Michał wie że kochasz BABY? :diabloti: :D :diabloti:[/QUOTE] NIE WIE! To moja słodka tajemnica :evil_lol: A tak na poważnie to mój M. znalazł Burberry na stronie Gattacy i pokazywał mi, że takiego grzywka "super wojownika" (w nawiązaniu o Dragon Ball, którego jest fanem :eviltong:) chciałby mieć, że jest idealna. A później chyba wszędzie mówiłam, że Baby to ideał grzywka, zresztą nie tylko ja tak myślę. Ale obawiam się, że to całe golenie, pielęgnacja takiego ekstremalnego semika byłaby ponad moje siły ;) także chylę czoło i podziwiam z boku :D
-
[quote name='Maalwi']Lucuś ma ogrrroooomniaste uchole ;p[/QUOTE] Laili nie przebije 8) [quote name='darii_iia']Cieszę się, że się podoba.!:) Jak chcesz mogę jutro porobić, mam rekolekcję i nie idę do szkoły. :razz: A na podwóku znalazłam fajny kącik gdzie zdjęcia fajnie (jak dla mnie) wychodzą. (czyt. te ostatnie portreciki Drakusia lub jak stoi na kamieniu) :):[/QUOTE] chcę! chcę!
-
WIOSNA! Ojaaa a u nas tak szaroburo i zimno :(
-
[url]http://img29.imageshack.us/img29/6904/p2303112236.jpg[/url] śliczna księżniczka :loveu: Zdrowotnie coś się poprawiło? I kiedy teraz jedziecie na wystawę?
-
[quote name='Matyk']No a mi Mefi przedłużacze 2 pogryzł grrr[/QUOTE] Honey zjadł pilot od telewizora, obgryzł szafki i zjadł skórzane obicie drzwi wyjściowych - Ania widziała ;) chociaż i tak zrobił mniej szkód niż świnki morskie, które - nie wiem jakim cudem - poprzegryzały wszystkie kable podłączone do prądu i nic im nie jest! I zjadły moją prostownicę do włosów :placz:
-
[quote name='psyja']hihi dziękujemy;) hahaha ojjjj Ulisek to niesamowicie męska bestia, nawet głos Laila ma 10 razy grubszy![/QUOTE] TAK! Ja na miejscu Ulego wstydziłabym się szczekać! :diabloti:
-
[quote name='Jaga.']ps. mychaaaaaaa pisała że jest zakochana w Baby a ja jestem zakochana w małej czeszce :loveu:[/QUOTE] TAK! Mychaaaaa tak napisała i nad przy tym obstaje :loveu: Kocham baby! :D [url]http://img863.imageshack.us/img863/9057/dsc05128m.jpg[/url] ta sunia jest prześliczna :loveu:
-
[quote name='paniMysza']zawsze jak chwale franie, to zaraz wywija mi jakis numer. ale ostatnio cały czas narzekałam, więc co tam. frania dzisiaj nie wysikała sie na łózko! a została sama w domu na 4 godziny!:) jestem z niej taka dumna!:)[/QUOTE] Gratuluję! Teraz powinno być z górki ;)
-
[quote name='kalyna']zdjęcia, gdzie są zdjęcia nowe? Oj Malwinka nie zapominaj o nas :)[/QUOTE] No właśnie Maalwi! Gdzie fotki? :x
-
XX Wiosenna Wystawa Psów Rasowych - 9 i 10 kwietnia 2011 NDM
mychaaaaa replied to Zuza i Noddy's topic in 2011
Przedłużono rejestrację elektroniczną do 23 marca (o 2 dni). Czy to znaczy, że jest mało chętnych czy ot tak zdecydowali się na przedłużenie? [QUOTE=owczarek'ab;16545762]Byłby ktoś taki miły i użyczył by mi pieska na MP w niedzielę? Będzie to mój debiut. :)[/QUOTE] Ja chętnie bym pożyczyła, ale to będzie nasz debiut i nie wiem jak Honey się zachowa, a przy Twoim debiucie przydałby się pewnie obcykany z wystawami piesek... ale polecam się na przyszłość hihi ;) -
[quote name='Maalwi']Co robi na 4 zdjęciu od góry Laila?:diabloti:[/QUOTE] Udaje zajączka! :roll: :diabloti:
-
[url]http://images35.fotosik.pl/502/fc3080ef839576bbgen.jpg[/url] ooo mamo! Na pierwszy rzut oka mi się przewidziało, że ten pies stoi nad konsoletą i myślę sobie... DJ ;) hahah grunt to się wyspać o 9:31 Boogie wyrósł na pięknego grzywka :) taki prawdziwy kucyk pony z niego :eviltong:
-
[quote name='Iza.']Nie wierzę! :mdleje:[/QUOTE] Powaga! Pomijając, że gdy Laila dostawała głupawki Uli patrzył na nią z pogardą - był bardzo grzeczny i uprzejmy :) Fotki ukradnę, sama mam więcej na moim aparacie :diabloti:
-
[url]http://img193.imageshack.us/img193/2986/p3180021.jpg[/url] taaa przyjaźń :roll: Ciapek wygląda jakby był maltretowany przez kota, a kot ma minę sadysty :shake: ładnie, ładnie :diabloti: Sonia ma megaa długi jęzor :) nawet moja lizaczka Laila takiego jęzora nie ma :grin:
-
[quote name='sabusia']a ktora karm ajosery jest dla wrazliwych psow? sensitive? czy optiness dla alergikow?jakie sa wielkosci sensitive granulek?[/QUOTE] Mój jest wrażliwcem i podaję Joserę Pure Lamb & Rice. Po wszystkich karmach ma biegunkę i tylko po Pure Lamb i Festival nie ma. Zdjęcie granulek mogę zrobić, są niewielkie. Foto: Josera Pure Lamb & Rice - granulki Josera Festival są trochę większe [IMG]http://ajent89.wrzuta.pl/sr/f/2ZmPgEdzESq[/IMG]
-
[url]http://img714.imageshack.us/img714/8815/img0202ut.jpg[/url] Laila też lubi tak się wykręcać! :loveu: [url]http://img20.imageshack.us/img20/2654/img0206ql.jpg[/url] A to to już w ogóle zbiorowe opalanie ;) moje maluchy też na balkonie się wygrzewają, trochę je obfociłam ;) Jeeeejuuu jakie super zdjęcia :) takie oddające psi urok i uroki wiosny :D
-
[quote name='Adamant']ja wpadek miałam całkiem sporo różnych ale jedna chyba nie powtarzalna :cool1: wystawa CACIB Kraków mój pies wygrał stawkę w klasie młodzieży gdy ja zagapiłam sie na samoloty latające nad terenem wystawy - sędzia wołał mnie kilka razy dopiero wystawcy musieli mnie puknąć tak się zagapiłam a gdy parę minut później pies dostał BOB Junior to z radości podrzuciłam go do góry (ważył 15 kg) :oops: wszyscy zamarli czy go złapię no i złapałam :evil_lol:[/QUOTE] hahahah to musiało dobrze wyglądać... taka zawiecha :evil_lol:
-
XX Wiosenna Wystawa Psów Rasowych - 9 i 10 kwietnia 2011 NDM
mychaaaaa replied to Zuza i Noddy's topic in 2011
My będziemy debiutować w młodzieży! :) mam nadzieję, że będzie dobrze ;) -
[quote name='Iza.']Będziemy obowiązkowo :razz:[/QUOTE] My też! :eviltong: Zna ktoś sędziego Zoran BRANKOVICH (SRB)? Nie mogę wyszukać żadnych opinii.
-
Najdroższy pies na świecie kupiony przez chińczyka-ładny czy nie?
mychaaaaa replied to Mani2000's topic in Mastif tybetański
A mi się pies podoba - nie mogłabym powiedzieć o nim, że jest obrzydliwy. Kwestia gustu :) A kolor ma niesamowity! A cena... cóż, niczego sobie... możliwe, że naciągana, ale skoro jakiś 'bogacz' go sobie sprawił? W dzisiejszych czasach nic mnie nie zdziwi :eviltong: Paris Hilton wydaje miliony na ubranka dla piesków, facet za to wydał tyle na psa :eviltong: -
Ale maluszki wyrosły! [url]http://img694.imageshack.us/img694/4191/1000362x.jpg[/url] u nas pilot podobnie skończył żywot :diabloti: Honey nie oszczędził... A wiesz, podobno ten w domu rządzi, kto trzyma pilota! :grin: macie przerąbane w takim razie ;)
-
Świetna z nich para :loveu: dwa mopy hahaha :D A Johnnemu medal podpasował pod kolor futerka ;) Godie ma śmieszne jedno oczko! takie meeega :D
-
[quote name='Jaga.']jeszcze Michał zmięknie ;) zobaczysz, jak zobaczy że sobie świetnie radzicie z treningami i wystawami to sam pojedzie po trzeciego ;)[/QUOTE] taaaa :D akurat! Ale się nakręciłam na grzywka pp! :loveu: Jaga! To przez Ciebie! i przez Ulego Ani! i Bibi Malwiny... i Lucyferka Darii! Dlaczemu wszyscy znajomi biorą takie pięknie powderki?! ;)