-
Posts
272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by catie
-
Znaleziona malutka kudłaczka - pomyślne zakończenie
catie replied to Walercia's topic in Już w nowym domu
tutaj masz stronę grodziska [url]http://www.grodzisk.pl/index.php?cmd=zwierzeta&opt=zwierzeta_nowy[/url] a to strona straży zwierząt z Grodziska [url]http://www.strazzwierzat.pl/Zaginione.php[/url] -
a to Skrapi w obrożach od Marty: [IMG]http://i51.tinypic.com/2hd0dgi.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2q19nj6.jpg[/IMG][IMG]http://i52.tinypic.com/fb9861.jpg[/IMG] beznadziejna jakość z telefonu narazie, później lepsze :)
-
Wesołych świąt :) Aza słodką ma minkę na kartce i obróżka też widzę, że dobrana taka świąteczna :p
-
Na zawsze w mej pamięci - Chrustian najukochańszy pies na świecie [*]
catie replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
ile ślicznych zdjęć. To z cenzura wymiata ;) A kartka świąteczna też przepiękna -
Pięknie wygląda Maylo w tych szeleczkach
-
ładnie jej :) jakiej firmy są szeleczki ?
-
Moim zdaniem, wszystko zależy od psa. Mojemu wygodniej chodzić w tym 1-wszym rodzaju szelek (w guardach), a jak miał w takim stylu jak te drugie to na spacerze nie chciał chodzić i nie mógł się przyzwyczaić. W tych pierwszych nacisk powinien być na barki, a nie na szyję (tak mi się przynajmniej wydaje i rozmiar się dobiera mierząc barki)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
catie replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
przed tym drugim filmikiem powinno być ostrzeżenie przed dziećmi:shake::lol: -
[quote name='Bura']Polityka firmy - dokładna receptura to tajemnica firmy. Z resztą skoro Was to ciekawi - zawsze można skontaktować się z przedstawicielami lub działem PR Marsa. Ja to co chciałam wiedzieć od nich już wiem.[/QUOTE] ale właśnie o to chodzi, ze takie rzeczy powinny być na opakowaniu, a nie po kontakcie z PR'em Marsa. Jak chcę kupić karmę z kurczakiem dla psa to nie znaczy, że chcę by w karmie było więcej np. jagnęciny itp. Ja mam złe doświadczenia z tą karmą, pies się po niej drapał do krwi po dłuższym karmieniu i żałuję, ze w najważniejszy okresie dla psa (wzrostu) karmiłam tą karmą. Pies teraz ma 7 lat i problemy ze stawami, na pewno nie była to wina wyłącznie karmy ale mogła się ona też do tego przyczynić
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
catie replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
a zostawiłaś coś jej do gryzienia? Najlepiej zacząć przyzwyczajanie od krótkich wyjść:) Mój jak był szczeniakiem pogryzł doszczętnie skórzaną kanapę:mad: (została wywalona:angryy:) -
[URL="http://www.dogomania.pl/members/91311-.Labradore."][B].Labradore.[/B][/URL] Po 1 nie wszyscy z tego forum są pełnoletni ;) A to, że większości miłośników psów nie popiera twoich poglądów, to się nie dziw. Po 2 nikt nie chce wygonić, tylko uświadomić ci błędy o których piszesz, nie uzasadniając ich Po 3 rejestracja na forum nie jest obowiązkowa, i czytanie wątków też nie, dla Ciebie może jesteśmy żałośni, ale skoro tyle osób się wypowiada na temat TYLKO twoich postów, to może lepiej się wziać za siebie a nie obrażać się;) Ja mieszkam w bloku mam 2 psy. Jeden ma ponad 7 lat i spacery mi się nie znudziły, wręcz przeciwnie właśnie wtedy się odprężam i biorę je jako czas odpoczynku
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
a do mnie przyszły dziś rzeczy od Marty:) ale fotki dopiero po świętach z wiadomych powodów:razz:
-
Przynajmniej się piesek wymęczył :) Od czasu do czasu pożyczysz brata od koleżanki i będzie piesek spokojny:evil_lol:
-
ofiara musiała być :) (biedny bezpyskowy piesek). No, czas szybko leci, mój się nadal jak szczeniak zachowuje. Co jeszcze Aza dostała na urodzinki?
-
fajny prezent :loveu: Mam wrażenie, że długo nie pożyje :diabloti: i sto lat dla Azy:new-bday::BIG: Mój Skrapek jest starszy od niej o 4 miesiące :)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
catie replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[*] :glaszcze: -
Czy to jest złe - rozmnazanie suki bez rodowodu????
catie replied to Yuveza's topic in Pseudohodowle
Mając psa bez papierów jak chcesz rozmnożyć to fakt jest taki że będziesz pseudohodowcą ! Mówisz o ludziach którzy mogą trafić na psa z pseudo chorego i może to by było czasem lepsze, bo by ich nauczyło, że od pseudo się nie kupuje! Pewnych rzeczy trzeba doświadczyć na własnej skórze. Jeśli ludzie nie chcą psa z papierami to mogą iść do schronu tam są też psy w typie ras, w różnym wieku Co zrobisz jeśli nie wszystkie psy znajdą domy? Skąd wiesz, ze nie trafią szczeniaki do kolejnej (takiej jak twoja, albo gorszej) pseudohodowli? edit: znalazłam coś dla ciebie na stronie stoppseudohodowcom :) Pamiętaj również, że pseudohodowca kryjąc nierodowodową sukę nierodowodowym psem nie ma nawet pojęcia, kim byli ich przodkowie. Czy byli zdrowi? Może nie zakwalifikowali się do legalnej hodowli rodowodowej z powodu poważnych wad? A może był wśród nich mieszaniec, przez co u potomstwa mogą się niespodziewanie ujawnić cechy nietypowe dla rasy? -
[quote name='deer_1987']. Ale poprzednim razem nie mieli za duzo plynu z punkcji ani tydzien temu - tylko z kolana ledwo co pobral. co jest dziwne bo jakby infekcja to by duzo plynu bylo.[/QUOTE] właśnie znalazłam kartki z wizyt mojego psa i tam mam: Punkcja stawu kolanowego-staw suchy z bardzo niewielką ilością mazi stawowej. I on do stawu dostał Depo-Medrone ale za długo u niego to nie działało ale Trocoxil działa bardzo dobrze, pytałaś się o niego ? Myślę, że warto było by spróbować jeśli wet nie widziałby przeciwskazań
-
to może dostaje pies więcej jedzenia niż powinien?
-
http://img121.imageshack.us/img121/2489/dsc3176copyl.jpg świetne ujęcie
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
catie replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
tak wygląda bardziej oryginalnie :) -
skądś ja to znam:) ludzie zaczęli mówić jakie moje psy to grubaski jak już schudły po 2 kilo, a wcześniej to nic nie mówili , ale teraz na szczęście już spokój bo nie mają się do czego doczepić:evil_lol:
-
ja dziś biegałam z moimi to mi w nogi nie było zimno:) (sprawdzony sposób, polecam) ale mi też wszystkie buty przemiękają, a do tego sól która je niszczy
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
catie replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
bardzo fajny kubrak :) było wcześniej mówić że masz taki talent:mad: a tak to pare dni temu przez neta zamówiłam dla mojego i czekam aż przyjdzie :p -
U mnie co najwyżej po długim spacerze była cała oblepiona śniegiem :)