-
Posts
272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by catie
-
mój w tamtym roku całą zimę chodził w skórze podszytą czymś, jakaś zwykła tania skóra i było wszystko w porządku :)
-
[quote name='gops']ja tam lubie zime ;) cieplo sie ubrac ,czapka,szalik ,rekawiczki ,ciepla kurtka i lecisz :evil_lol:[/QUOTE] ja zime lubiłam do wczoraj, aż do momentu kiedy musiałam 2h czekać na mrozie na pociąg:angryy: Teraz jestem przeziębiona.
-
Pomocy!!!Czy można psu dawać srodki na uspokojenie?????? POMOCY!!!
catie replied to runo's topic in Podróże i wypoczynek
z tego co się orientuje to są specjalne środki dla psów które się daje m.in. w sylwestra, ale nie stosowałam więc nie wiem czy działają. Trudno jest cokolwiek przez neta doradzać, najlepiej odpowiedz sobie na pytanie, co najlepiej działa na twojego psa żeby się uspokoił (zabawki, żarcie, mówienie do niego ?) -
Fajnie wygląda psia gromadka:) a umaszczenie Mayki świetne, jak ona to zrobiła ??
-
fajne obróżki ale mam wrażenie że trochę za szerokie, ale może tak na zdjęciach tylko :razz:wyszło
-
[quote name='gops'] Miski kubrak jest napawade super, moge polecic ale przy moim psie potrzebuje jeszcze jednego na zmaine :roll: (jak wracam to jest caly brudny i spod mokry musze miec na zmiane)a nie dam znowu 80zl bo tyle ten kosztowal , bede na allegro polowac ;)[/QUOTE] Na którymś wątku czytałam jak zachwalałaś kubrak i pare dni temu zamówiłam taki tylko że czarny :0 nie mogę się doczekać aż przyjdzie, bo pies mi marznie jak nie biega :)
-
[quote name='Chantell']a ja mam zarąbistą obroże dla Augie :loveu:[/QUOTE] jak nie pokażesz nikt nie uwierzy:eviltong:
-
no u moich tez odwrotnie, bardziej szaleją ale na swoich wrogów dziś nie szczekali :)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
catie replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04885.jpg?t=1290956284[/url] zabójcza mina ;] -
może biel ją uspakaja ? :evil_lol:
-
znalazłam coś takiego : [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/szelki_dla_psa/komfortowe_szelki/169893[/url] i takie plakietki: [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/szelki_dla_psa/komfortowe_szelki/169898[/url]
-
[URL]http://img94.imageshack.us/i/dscn4803p.jpg/[/URL] ładne przestrzeganie zakazów:evil_lol: Fajne fotki ogólnie, moje psy lubią tylko pierwszy śnieg, później to nawet nie chcą na niego wejść :shake:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
catie replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
widzę że tu wszyscy są na MT i TVN wkurzeni tak jak ja. Najlepsze że jak wchodziłam na sondaże różne to wszędzie było że wygrać powinien Bednarek:razz: w dodatki miał zawze ponad 3krotną przewagę nad Magdą -
inteligentne psisko :) i leniwa właścicielka:shake:
-
[quote name='gops']ten pasek ktory jest za dlugi od regulaji nie obcinasz tylko chowasz :) nie wiem jak to wytlumaczc , ja chowam pod spodem poszukam zaraz zdjecia na ktorym to widac[/QUOTE] U mnie był np. minimalnie za krótki żeby pod spód schować
-
[quote name='Kateczka']relacja z pierwszego długiego spaceru w szelkach MM przód bomba, pięknie sie trzyma na psie, pozwala go ładnie kontrolować :) za to tylna obręcz masakra.....moze się krecić dowolnie w koło bo nie jest nigdzie przymocowana na stałę....tak wiec na pewno muszę to zrobić bo taśma się zwiją (w tym mocowaniu z górnym paskiem) poza tym pasek od obręczy jest za długi nie ma gdzie tego nadmiaru umocowac (do obcięcia)-tu wielka przewaga Rogza.....w jakości klipsa również...[/QUOTE] Ja w moich MM przymocowałam ten pasek plastrem do bandaża (już trzyma się ponad miesiąc) :) szkoda mi było uciąć bo nie wiadomo czy pies nie przytyje , lub na zimę poluzować bo na kubrak zakładać będziemy
-
Może skoro to mała nadwaga to po prostu zwiększyć psu ruch lub/i dawać tej karmy trochę mniej?
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
catie replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
super ich wspólne fotki :) i fakt bobki bardzo efektownie wyglądają;) -
[quote name='deer_1987'] A tak BTW to wy macie jakas galerie tutaj?[/QUOTE] Galerii nie mamy Pisz jak będzie coś wiadomo więcej i jak będzie poprawa :)
-
u nas właśnie zdjęcia wyszły nie w porządku, jak dla mnie to bym tego nie zauważyła sama na zdjęciu ale wet pokazał :) i najważniejsze że już u mojego jest OK.
-
ten lek jest chyba tylko w tabletkach (na opakowaniu jest napisane do żucia) Mojemu psu smakował ;p
-
u nas była diagnoza głównie na podstawie zdjęć RTG (miał co jakiś czas robione zdjęcia i wet obserwował jak postępuje choroba, w ten sposób wykluczono nowotwór) miał też test szufladkowy? (jakoś tak to się nazywa) i wet wykręcał mu łapkę sprawdzał ile może zgiąć i słuchał czy jest przy tym jakiś dźwięk. Na początku dostawał codziennie leki przeciwbólowo przeciw zapalne, ale po jakimś czasie przestawały działać i było gorzej (nie mógł wchodzić po schodach). Później dostał w zastrzyku do stawu i przy tym miał też jakieś badanie robione (nie pamiętam co to było ale chyba pobranie płynu stawowego)
-
mój pies ma zapalenie stawów i właśnie lek trocoxil mu pomógł. Zaczął działać już po kilku dniach. Wcześniej też dostawał różne leki i w tabletkach i raz w zastrzyku dostawowo. Też nie stawiał prawie w ogóle łapki a teraz już 2 miesiące bez żadnych leków jest i jest w porządku, tylko czasem jeszcze łapkę do góry podnosi ale po chwili stawia spowrotem. Jak coś to ten lek podaje się najpierw 1tabl. później za 2 tyg. a później co miesiąć. Jest nawet w necie ulotka i jest tam napisane o tym:)
-
Na zawsze w mej pamięci - Chrustian najukochańszy pies na świecie [*]
catie replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
moje psiaki też nie lubią deszczu i z klatki nie chcą wyjść (zwłaszcza jamnikowaty:)) -
moje zjadły też jeden worek lamb&rice a teraz są na łososiu i im smakuje. Ale to żarłoki :) ich żołądki nie odczuły zmiany smaku