Jump to content
Dogomania

catie

Members
  • Posts

    272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by catie

  1. trudno stwierdzić :) przeczytaj skład ..hehe Jamnikowate mają bardzo czuły węch i często są to żarłoki. (ale fajnego fast fooda sobie znalazł )
  2. słodkie psiaki :) i szczurki też jamniorek ma słodka siwą mordeczkę :loveu:
  3. gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta :evil_lol:
  4. za mała ta pufa dla salsy :) wymień lub pożycz większą;)
  5. można się przyłączyć do imprezy ? [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] chyba dzisiaj w nagrodę dam mu wyjątkowo jeść. [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] nie rozpieszczaj go za bardzo bo się rozleniwi:p
  6. śliczne jesienne fotki :) i cała trójeczka razem też uroczo wygląda:loveu:
  7. kup mu piszcząca zabawkę i daj do zabawy innemu psu:evil_lol: może wtedy będzie bardziej interesująca
  8. może zamiast szarpaka spróbuj go nakręcić na jakąś piszcząca, mój jeden pies lubi tylko jedną piszcząca zabawkę
  9. może spróbuj jak jest bardzo nakręcony bawić się z nim tylko moment i zabrać (robić po prostu krótsze sesje z zabawkami :))
  10. catie

    Eukanuba

    najlepsze jest to że po innych karmach tak nie miały moje psy. Co najwyżej alergii dostały na niektóre. Teraz są na Brit Care i jest wszystko w porządku
  11. [quote name='sator_k_']Może każdy pies ma jakieś preferencje. Mój pies sam się w szelki ubiera (dosłownie ;))[/QUOTE] mój jamnior też swój łepek wkłada jak biore szelki. Jak kiedyś byłam zaspana i rano próbowałam drugiemu szelki założyć to się na mnie dziwnie spojrzał i zaczął wycofywać się
  12. mój drugi pies też nie chciał chodzić w szelkach (dlatego ma obroże) też uciekał żeby mu nie zakładać, w domu się w nich z miejsca nie ruszył, a na dworzu było lepiej, ale w obroży jemu najwygodniej jednak
  13. jak zamawiałam szelki 2,5 miesiąca temu to wydawało mi się że rozmiar inny był (teraz xs jak wtedy chyba byla xxs)
  14. [quote name='zaba14']catie a powiedz mi kupowałas tego MM z pełnej miski ?? czy gdzie ?? bo tam w rozmiarach pisze że trzeba zmierzyć obwód szyji psa .. moja suka ma 39cm w szyji ale mówie tu o obroży zacisniętej, a szelki leżą ciut niżej,, jak to mierzyć? normalnie jak obroże, czy luzno i niżej ?? jakby nie było szelki układają się w trójkąt z przodu ..[/QUOTE] Zamawiałam z PM tam jest napisane o szyi, ale ja mierzyłam trochę niżej, bo dziwnie wydawało mi się gdyby od szyi mierzyć
  15. świetnie leży:loveu: Gdzie można będzie nabyć kalendarz, orientujesz się, chętnie kupie
  16. śliczna twoja suńka. Uwielbiam staffiki:loveu: Mój czarnuszek ma podobny charakter i uwielbia zabawy takie jak bullowate :p A zdjęcie z kalendarza świetne
  17. catie

    Eukanuba

    [quote name='Ines']A Eukanubę kupuję bo wg mnie jest dobra, przecież nie kupię szajsu typu Pedegree.[/QUOTE] Moje zjadły 1 worek duży eukanuby i dla nich nie była dobra (cały czas miały zielonkawe kupy i rozwolnienie. Kiedyś jadły też pedigree i niestety ale lepiej ich żołądki reagowały
  18. ja 2 dni temu spotkałam się z głupotą psiarzy: Szłam z moimi 2 psami i patrze dwóch kolesi po 50-tce 1 trzyma smycz automatyczną(pies nie przypięty) i obok starszy pies. Przeszłam obok, psy się przywitały i idziemy dalej. Po chwili słyszę :patrz jeszcze trzeci (chyba o psa chodziło ale się nie odwracałam) na to drugi: to mój a po paru sekundach : To jednak nie jest mój:shake: Myślałam że padne na chodniku
  19. [quote name='toyota']W jakim rozmiarze są te szeleczki ? Zastanawiam sie , aby mojemu też sprawić. Dlaczego niewygodna ta regulacja ?[/QUOTE] [IMG]http://i54.tinypic.com/2dahkq0.jpg[/IMG] Ten pasek za krótki żeby włożyć do tego co jest pod brzuchem a tak to za dużo odstawał, ale sobie poradziłam przykleiłam go plastrem do bandaży (jest to pod brzuchem więc nie widać) To jest xs, ale teraz psisko schudło więc myślę że w XXs by wszedł (tłuścioszek 2kg schudł)
  20. mój jak był szczeniakiem to lubił niszczyć (teraz też lubi ale ostatnie tego nie robi). Z jego największych zniszczeń to była skórzana kanapa +2 fotele do kompletu. Jak się wracało do domu to była wszędzie wata i gąbka i kawałki skóry :angryy: Ma na koncie też dużą ilość butów ->teraz to robi w mniej widoczny sposob: wyciąga wkładkę i ją gryzie(ma już 7 lat) a te buty bierze tylko z wyższej półki (ma ok. 30cm w kłębie) a ta półka nie jest wysoka więc akurat na wysokości pyska:evil_lol: Jak nikt nie zwraca na niego uwagi to podchodzi do półki i zrzuca buty:shake: (za wypracowanie na polski o jego wyczynach w 1kl LO dostałam 5:loveu:-> trzeba było śmieszną sytuacje opisać) Jego jeden z pierwszych wyczynów to był też koszyk wiklinowy przerobiony na wiór (koleżanka mi go dała po swoim psie który z niego wyrósł- był w nienaruszonym stanie, a jak go zobaczyła to się załamała :lol: Mój drugi pies mix jamnika ma mało na koncie: kiedyś go przyłapałam jak ze środka półki wyjmował jakąś starą książke, chyba o fotografii
  21. [quote name='sator_k_']Ktoś tam kiedyś pisał, żebym wstawiła zdjęcia w szelkach activdoga, więc wstawiam (zdjęcia by Kashdog): [url]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0799.jpg[/url] [url]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0797.jpg[/url] Endher, a mogłabyś mi napisać ile dokładnie ma blue sport na maksymalnym powiększeniu?[/QUOTE] ślicznie jemu w tym wzorze i rodzaju szelek:loveu:
  22. [quote name='zaba14']szelki manmata super !! :) kiedyś takie sprawie mojej psicy... ;)[/QUOTE] moge polecić , są porządnie wykonane :) tylko regulacja mnie w nich denerwuje [quote name='psikut_zabrze'] A jamniorek w manmatach i kundelek w rogzie cud malina :D[/QUOTE] dziekuje :) [quote name='Marta_Ares']zdjecia sie pokazuje, przepieknie psiaki wygladaja, szczególnie ten planet na czarny psie:loveu: :loveu: jakby ktoś kiedyś miał rogza planet na sprzedaż to proszę o cynk:cool3: [/QUOTE] dzięki :) [QUOTE]zdjecia sie pokazuje, przepieknie psiaki wygladaja, szczególnie ten planet na czarny psie:loveu: :loveu:[/QUOTE]też mi się podobają ;)
  23. zanim się zalogowałam podczytywałam ten topic i muszę powiedzieć że jest uzależniający:) to moj mix jamnika w manmatach (nie wiem czy się uda zdjęcie wstawić) [IMG]http://i55.tinypic.com/n3192t.jpg[/IMG] a to kundelek w rogzie planet [IMG]http://i54.tinypic.com/eq6sgo.jpg[/IMG] (oba zdjecia niestety z komórki)
  24. catie

    Trocoxil

    koszty u mojego psa trocoxil 30mg (dla psów 11-15kg) to było 90zł za 2tabl. Podaje się go najpierw 1 tabletka, następna za 2 tyg., później co miesiąc EDIT: tu masz ulotkę z działaniem [url]http://www.emea.europa.eu/docs/pl_PL/document_library/EPAR_-_Product_Information/veterinary/000132/WC500069279.pdf[/url]
×
×
  • Create New...