-
Posts
272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by catie
-
Na zawsze w mej pamięci - Chrustian najukochańszy pies na świecie [*]
catie replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
trudno stwierdzić :) przeczytaj skład ..hehe Jamnikowate mają bardzo czuły węch i często są to żarłoki. (ale fajnego fast fooda sobie znalazł ) -
Na zawsze w mej pamięci - Chrustian najukochańszy pies na świecie [*]
catie replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
słodkie psiaki :) i szczurki też jamniorek ma słodka siwą mordeczkę :loveu: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
catie replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
mów za siebie:lol: ja wezme kwiatki -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
catie replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta :evil_lol: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
catie replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
za mała ta pufa dla salsy :) wymień lub pożycz większą;) -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
catie replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
można się przyłączyć do imprezy ? [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] chyba dzisiaj w nagrodę dam mu wyjątkowo jeść. [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] nie rozpieszczaj go za bardzo bo się rozleniwi:p -
śliczne jesienne fotki :) i cała trójeczka razem też uroczo wygląda:loveu:
-
kup mu piszcząca zabawkę i daj do zabawy innemu psu:evil_lol: może wtedy będzie bardziej interesująca
-
może zamiast szarpaka spróbuj go nakręcić na jakąś piszcząca, mój jeden pies lubi tylko jedną piszcząca zabawkę
-
może spróbuj jak jest bardzo nakręcony bawić się z nim tylko moment i zabrać (robić po prostu krótsze sesje z zabawkami :))
-
najlepsze jest to że po innych karmach tak nie miały moje psy. Co najwyżej alergii dostały na niektóre. Teraz są na Brit Care i jest wszystko w porządku
-
[quote name='sator_k_']Może każdy pies ma jakieś preferencje. Mój pies sam się w szelki ubiera (dosłownie ;))[/QUOTE] mój jamnior też swój łepek wkłada jak biore szelki. Jak kiedyś byłam zaspana i rano próbowałam drugiemu szelki założyć to się na mnie dziwnie spojrzał i zaczął wycofywać się
-
mój drugi pies też nie chciał chodzić w szelkach (dlatego ma obroże) też uciekał żeby mu nie zakładać, w domu się w nich z miejsca nie ruszył, a na dworzu było lepiej, ale w obroży jemu najwygodniej jednak
-
jak zamawiałam szelki 2,5 miesiąca temu to wydawało mi się że rozmiar inny był (teraz xs jak wtedy chyba byla xxs)
-
[quote name='zaba14']catie a powiedz mi kupowałas tego MM z pełnej miski ?? czy gdzie ?? bo tam w rozmiarach pisze że trzeba zmierzyć obwód szyji psa .. moja suka ma 39cm w szyji ale mówie tu o obroży zacisniętej, a szelki leżą ciut niżej,, jak to mierzyć? normalnie jak obroże, czy luzno i niżej ?? jakby nie było szelki układają się w trójkąt z przodu ..[/QUOTE] Zamawiałam z PM tam jest napisane o szyi, ale ja mierzyłam trochę niżej, bo dziwnie wydawało mi się gdyby od szyi mierzyć
-
świetnie leży:loveu: Gdzie można będzie nabyć kalendarz, orientujesz się, chętnie kupie
-
śliczna twoja suńka. Uwielbiam staffiki:loveu: Mój czarnuszek ma podobny charakter i uwielbia zabawy takie jak bullowate :p A zdjęcie z kalendarza świetne
-
[quote name='Ines']A Eukanubę kupuję bo wg mnie jest dobra, przecież nie kupię szajsu typu Pedegree.[/QUOTE] Moje zjadły 1 worek duży eukanuby i dla nich nie była dobra (cały czas miały zielonkawe kupy i rozwolnienie. Kiedyś jadły też pedigree i niestety ale lepiej ich żołądki reagowały
-
ja 2 dni temu spotkałam się z głupotą psiarzy: Szłam z moimi 2 psami i patrze dwóch kolesi po 50-tce 1 trzyma smycz automatyczną(pies nie przypięty) i obok starszy pies. Przeszłam obok, psy się przywitały i idziemy dalej. Po chwili słyszę :patrz jeszcze trzeci (chyba o psa chodziło ale się nie odwracałam) na to drugi: to mój a po paru sekundach : To jednak nie jest mój:shake: Myślałam że padne na chodniku
-
[quote name='toyota']W jakim rozmiarze są te szeleczki ? Zastanawiam sie , aby mojemu też sprawić. Dlaczego niewygodna ta regulacja ?[/QUOTE] [IMG]http://i54.tinypic.com/2dahkq0.jpg[/IMG] Ten pasek za krótki żeby włożyć do tego co jest pod brzuchem a tak to za dużo odstawał, ale sobie poradziłam przykleiłam go plastrem do bandaży (jest to pod brzuchem więc nie widać) To jest xs, ale teraz psisko schudło więc myślę że w XXs by wszedł (tłuścioszek 2kg schudł)
-
mój jak był szczeniakiem to lubił niszczyć (teraz też lubi ale ostatnie tego nie robi). Z jego największych zniszczeń to była skórzana kanapa +2 fotele do kompletu. Jak się wracało do domu to była wszędzie wata i gąbka i kawałki skóry :angryy: Ma na koncie też dużą ilość butów ->teraz to robi w mniej widoczny sposob: wyciąga wkładkę i ją gryzie(ma już 7 lat) a te buty bierze tylko z wyższej półki (ma ok. 30cm w kłębie) a ta półka nie jest wysoka więc akurat na wysokości pyska:evil_lol: Jak nikt nie zwraca na niego uwagi to podchodzi do półki i zrzuca buty:shake: (za wypracowanie na polski o jego wyczynach w 1kl LO dostałam 5:loveu:-> trzeba było śmieszną sytuacje opisać) Jego jeden z pierwszych wyczynów to był też koszyk wiklinowy przerobiony na wiór (koleżanka mi go dała po swoim psie który z niego wyrósł- był w nienaruszonym stanie, a jak go zobaczyła to się załamała :lol: Mój drugi pies mix jamnika ma mało na koncie: kiedyś go przyłapałam jak ze środka półki wyjmował jakąś starą książke, chyba o fotografii
-
[quote name='sator_k_']Ktoś tam kiedyś pisał, żebym wstawiła zdjęcia w szelkach activdoga, więc wstawiam (zdjęcia by Kashdog): [url]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0799.jpg[/url] [url]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0797.jpg[/url] Endher, a mogłabyś mi napisać ile dokładnie ma blue sport na maksymalnym powiększeniu?[/QUOTE] ślicznie jemu w tym wzorze i rodzaju szelek:loveu:
-
[quote name='zaba14']szelki manmata super !! :) kiedyś takie sprawie mojej psicy... ;)[/QUOTE] moge polecić , są porządnie wykonane :) tylko regulacja mnie w nich denerwuje [quote name='psikut_zabrze'] A jamniorek w manmatach i kundelek w rogzie cud malina :D[/QUOTE] dziekuje :) [quote name='Marta_Ares']zdjecia sie pokazuje, przepieknie psiaki wygladaja, szczególnie ten planet na czarny psie:loveu: :loveu: jakby ktoś kiedyś miał rogza planet na sprzedaż to proszę o cynk:cool3: [/QUOTE] dzięki :) [QUOTE]zdjecia sie pokazuje, przepieknie psiaki wygladaja, szczególnie ten planet na czarny psie:loveu: :loveu:[/QUOTE]też mi się podobają ;)
-
zanim się zalogowałam podczytywałam ten topic i muszę powiedzieć że jest uzależniający:) to moj mix jamnika w manmatach (nie wiem czy się uda zdjęcie wstawić) [IMG]http://i55.tinypic.com/n3192t.jpg[/IMG] a to kundelek w rogzie planet [IMG]http://i54.tinypic.com/eq6sgo.jpg[/IMG] (oba zdjecia niestety z komórki)
-
koszty u mojego psa trocoxil 30mg (dla psów 11-15kg) to było 90zł za 2tabl. Podaje się go najpierw 1 tabletka, następna za 2 tyg., później co miesiąc EDIT: tu masz ulotkę z działaniem [url]http://www.emea.europa.eu/docs/pl_PL/document_library/EPAR_-_Product_Information/veterinary/000132/WC500069279.pdf[/url]