-
Posts
11204 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by handzia
-
Taniu kochana tak cichutko u Ciebie, podskocz troszkę do góry na dobranoc ;)
-
Ciekawe, czy dziewczyny poznały naszą Jowitkę? :evil_lol: Cudna, prawda?:razz:
-
Lorka, sunia w typie szpica, znalazła cudowny domek :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Owieczko,kiedy Lorka do Ciebie jechała, napisałaś, że zrobisz z niej gwiazdę :) I nie żartowałaś :loveu: Sunia prezentuje się wspaniale. Piękne zdjęcia i super komentarze :lol: -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Świetne to zdjęcie z dziewczynką :loveu: Nanhoo, to Twoja córcia? :cool3: Jestem zachwycona, dzięki Nanhoo, że pomimo przeprowadzki, znajdujesz czas i tak świetnie opiekujesz się naszą sunieczką. Teraz po tej toalecie domy będą się bić...jestem pewna ;) -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ale cudo się z niej zrobiło, i jak ładnie pozuje :loveu: Super wygląda, mordka na yorka zrobiona :evil_lol:, śliczna naprawdę a te psie perfumy to już mnie na łopatki rozłożyły :-D:-D:-D Siedzę i patrzę, napatrzeć się nie mogę...Wygląda bombowo :loveu: -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła Nanhoo :) Nie ma czasu, żeby wchodzić na dogo. Więc chciała przeze mnie przekazać troszkę wiadomości :) Wysłała zdjęcia Toli, więc już dzisiaj pewnie zobaczymy piękną wyfryzowaną ślicznotkę. Podobno wygląda naprawdę zjawiskowo :loveu: i Nanhoo powiedziała, że gdybyśmy miały problem z rozpoznaniem suni, to ona zapewnia, że to ta sama :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jowitka vel Kiki ;) zadomowiła się już u Nanhoo na dobre i czuje się coraz pewniej. Jak już wcześniej to zauważyłyśmy Jowitka nie da sobie w kaszę dmuchać ;) Dzisiaj dorwała się do miski,( która nie była dla niej przeznaczona):evil_lol:. Kiedy Nanhoo próbowała zabrać jej miskę, Jovi pokazała ząbki :roll:. Nie ugryzła, ale dała znak warcząc, że od miski wara... Tak ogólnie jest przekochana i Nanhoo bardzo ją chwali, ale dziewczyna ma charakterek...:evil_lol: Jeśli chodzi o potencjalny domek, to mógłby to być blok, nawet z innymi psiakami, jednak w grę nie wchodzi dłuższe pozostawianie jej samej w domu. Sunia wtedy "nudzi się" i mogłaby zniszczyć trochę sprzętów :roll: Najlepiej, żeby był to dom, w którym jednak ktoś jest przez cały czas, a jeśli mała miałaby zostać sama, to na niezbyt długi czas. Domek z ogrodem to oczywiście najlepsza opcja dla suni, wtedy mogłaby się wybiegać i wyzwolić swoją energię :evil_lol: -
Jamnikowata maleńka długowłosa Leila - juz ma swoją Rodzinę:)
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ależ pięknie się wszystko układa :) Bardzo się cieszę, że Leila ma taką szansę. A tak na marginesie ;) z naszych zamojskich suczek robią się wielkomiejskie damulki. :evil_lol: Jak nie Kraków to Warszawa :evil_lol: -
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magda82']handziu to jakieś cholerne fatum czy co???!!! nie miałam czasu zrobić Ci tych zdjęć na bazarek i Ci wysłać baa nawet nie miałam czasu siąść przed monitorem bo dzieciaki znowu chore... tym razem ospa więc zerwane noce!!! padam na twarz!!! jak juz przypomniało mi się o tych zdjęciach to kabel mi się zapodział zeby je zgrać na kompa :angryy: wszystko mam przygotowane na bazarek więc proszę przyjedz po to bo ja nie dam rady inaczej a już głupio mi Cię tak fatygować za kazdym razem[/QUOTE] Madziu nie przejmuj się tymi rzeczami.:) Rozumiem, że masz małe dzieci a do tego jeszcze ta ospa :shake:, współczuję. Jeżeli będę mogła to wpadnę do Ciebie, jeśli akurat nie (bo to zależy od mojego Tz-ta) to zrobię bazarek z tego co mam, a Twoje rzeczy przydadzą się następnym razem. Dziękuję Ci bardzo i zdrówka dzieciaczkom życzę, a Tobie duużo sił ;) -
Jamnikowata maleńka długowłosa Leila - juz ma swoją Rodzinę:)
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wspaniale :) To się dziewczyny ucieszą :loveu: Leila jest u Zadry, więc najlepiej z nią rozmawiać :) -
[quote name='leni356'][url]http://www.psydoadopcji.pl/2011/05/cudna-tania-czeka-na-dom/[/url] Jakby coś trzeba było zmienić to dajcie znać[/QUOTE] Jest ok, mi się podoba :)
-
Lorka, sunia w typie szpica, znalazła cudowny domek :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Mamy już 170 zł. :smile: Dzisiaj zapłaciłam Owieczce 58 za weta, za Lorkę (wizyta u weta, odrobaczenie i fiprex - 30 zł) i Punię (wizyta u weta i usg 28 zł) zostało 112 zł. Owieczko, jeśli coś przeoczyłam, proszę popraw mnie. Jeśli jeszcze jakieś koszty poniosłaś to proszę pisz, prześlę różnicę. Ile za sterylkę pieniędzy trzeba przesłać? Wiem, że część pokryła Dusje, dopisz ile trzeba dopłacić i czy będzie faktura? Może uda nam się odzyskać część kosztów ze skarpety sterylkowej :) -
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Joodith']Handziu w poniedziałek lub wtorek przelałam grosik. Nie wiem czy widziałaś. Na więcej w tym momencie nie mogłam sobie pozwolić, ale kilka dni temu domek znalazła Polly i odeszła mi jedna deklaracja. Wiem, że to niewiele, ale mogę zaoferować 20 złotych stałej deklaracji dla Małej Mi.[/QUOTE] Tak, potwierdzam, 30 zł wpłynęło, dziękuję bardzo. :iloveyou: Mamy już 170 zł. :) Dzisiaj zapłaciłam Owieczce 58 za weta, za Lorkę (wizyta u weta, odrobaczenie i fiprex - 30 zł) i Punię (wizyta u weta i usg 28 zł) zostało 112 zł. -
Lorka, sunia w typie szpica, znalazła cudowny domek :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Joodith']Troszkę dzisiaj namieszałam, lecz już błędy swe prostuję i na małą, śliczną Lorkę dwudziestaka deklaruję ;)[/QUOTE] Dziękujemy Joodith. Jesteś super cioteczka :) Wpłynęła Twoja wpłata 30 zł na sunie. Dziękuję :) -
Jamnikowata maleńka długowłosa Leila - juz ma swoją Rodzinę:)
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Bardzo dziękuję:loveu: Byłam dzisiaj u zadry, widziałam lalunię - węszyła, biegała, machała ogonkiem do wszystkich. Ma zupełnie inny wyraz pyszczka niz w schronie:lol: Dziewczynka ma ok 2 - 3 lat[/QUOTE] Więc jest młodziutka :loveu: super, dziewczynka szybciej domek znajdzie. Widocznie życie jej nie rozpieszczało do tej pory...Ale teraz będzie już tylko lepiej :) -
[quote name='Tola']Tak, zadra we wtorek zarezerwowała sunię. Mam nadzieję, ze wszystko pójdzie po naszej mysli i juz niedługo sunieczka pojedzie do Warszawy. Beka - masz juz imię dla dziewczynki:cool3: Zapraszam do obejrzenia nowych zdjęć Leili. Sunia wczoraj miała sterylizację. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207022-Jamnikowata-male%C5%84ka-d%C5%82ugow%C5%82osa-Leila-przywr%C3%B3%C4%87my-jej-wiar%C4%99-w-dobry-%C5%9Bwiat/page2"]http://www.dogomania.pl/threads/207022-Jamnikowata-maleńka-długowłosa-Leila-przywróćmy-jej-wiarę-w-dobry-świat/page2[/URL][/QUOTE] Bardzo się cieszę, że sunia jedzie do Beki :) Słyszałam, że psiaki u niej są niezmiernie szczęśliwe :loveu:
-
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Czekamy, z wielką niecierpliwością :) -
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Zmartwiła mnie wiadomosc o Puni:( W boksie na kwarantannie sunia przy Jowicie wydawała się niesmiala, ale potem po zabraniu ze schronu nie wyglądała na zagubioną i zestresowaną. Moze to faktycznie z nadmiaru zmian w tak krótkim czasie.[/QUOTE] Ona jest cudna i zasługuje na najlepszy dom :) Może trochę dzieci się boi? Może ma jakieś wspomnienia z nimi nieprzyjemne? -
Lili ma fajny domek!Ślicznotko tylko szczęścia!!!
handzia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Lili, ślicznotko, trzymaj się :) -
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Joodith']Oczywiście podtrzymuję chęć deklaracji, tylko w związku z tym, że Lorcia ma domek (i tak miejmy nadzieję zostanie) zadeklaruję na Jowitkę. Albo inaczej: na obie sunie, czyli jeśli jedna nie będzie potrzebować pieniążków, to całość będzie szła na drugą lub będą się dzielić wedle potrzeb. Czy to dobre rozwiązanie?[/QUOTE] Joodith oczywiście, że dobre :loveu: Nie wiem jak Ci dziękować :) A Jowitka nie potrzebuje deklaracji, bo jest w BDT. Ivv zadeklarowała zapłacić za weta i sterylkę. Punia jest już w domu ale być może wróci, natomiast jeśli chcesz, Twoja deklaracja może być przeznaczona na Lorcię. Ona jeszcze u Owieczki przebywa. I na nią potrzebujemy najwięcej pieniążków. -
[quote name='leni356']Mój pies robi dokładnie tak samo :) Osiołek nie chce wracać do domu nawet po długich spacerach :) zawsze do 'przesiadywania' pozostaje balkon[/QUOTE] No właśnie racja :) Moje teraz jak poczuły wiosnę też wylegują się na balkonie. ;)
-
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
No i jak tam? Jowita jako psia miss wyszła z salonu? :evil_lol: