-
Posts
11204 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by handzia
-
Tak, widocznie sunia jak już się wyrwała z boksu schroniskowego, nie może nacieszyć się wolnością. W bloku pewnie męczyłaby się, biedactwo :) Więc koniecznie szukamy domku z ogrodem :) Dzięki Mina :)
-
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka']Cioteczki no nie jest najlepiej :( Wczoraj rozmawiałam z właścicielka Puśki i okazuje się że zaczęła posikiwać w domu, na spacerkach potrafi się nie załatwić :( Ucieka w kąt jak dzieciaki bardzo głośno się bawią... Co prawda to tylko tydzień i biorąc pod uwage fakt, że przechodziła przez tyle rąk to wcale jej się nie dziwię że nie bardzo może się zaklimatyzować :shake: Szwy ładnie się podobno goją ale psina chyba jest zestresowana. Podpowiedziałam co mają robić i jak z Puńką ćwiczyć żeby pozbywała się lęków ale jak to się nadal będzie utrzymywać to trzeba będzie ją z tamtąd zabrać... Poprosiłam też zeby hałaśliwe zabawy przeność jak najwięcej na świeże powietrze przynajmniej dopóki Sunieczka się nie zaaklimatyzuje. Podpowiedziałam żeby też zrobić badania moczu bo posikiwanie może świadczyc też o innych dolegliwościach. Obie strony potrzebują czasu ale martwię się :-([/QUOTE] Sunia pewnie jest na razie zdezorientowana (dużo wrażeń w krótkim czasie), trzeba dać jej czas. Przecież nie gryzie, tylko się chowa, więc to nie jest taki straszny problem. A z sikaniem, to może musi załapać na nowo, ponieważ w kojcu na kwarantannie psy nie są wypuszczane, załatwiają potrzeby na miejscu. Trzeba na początku częściej wychodzić z małą i uczyć ją jak szczeniaka. Martwi mnie bardziej to, że takie nieduże problemy są powodem, żeby myśleć o oddaniu suni :( -
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
[quote name='wire fox']Halo, halo - ja nie umywam rączek - mam różne deklaracje i wpłacając ci pieniądze na Lorkę 30 zł zaznaczyłam, ze mają być na drugą sunię jeżeli są jej potrzebne w pierwszej kolejności, choć prawde mówiąc angażowałam się w Lorkę, druga sunia wyszła przy okazji, więc proszę nie uogólniaj ![/QUOTE] Przepraszam, jeśli poczułaś się urażona. Nawet nie pomyślałam o Tobie. Nie ciągnijmy już tego tematu. -
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']Handziu zapisz moze na pierwszej stronie rozliczenia z wplat...i dokladny kosztorys wydatkow[/QUOTE] Wieczorem to zrobię, teraz idę do pracy. -
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Dusje, sorry, mi się już nic nie chce. Zapłacę sama za ten transport. (Taką mam skorpionową naturę :diabloti:, jak już się zrażę, to przepadło :p) Mam nauczkę na przyszłość. Życzę suni szczęścia w nowym domku :) -
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Źle się czuję, że nie mam z czego zapłacić teresz i już. Nie lubię mieć długów i jestem słowna. Nie daje mi to spać. Chciałabym pomagać, ale bez pieniędzy się chyba nie da. -
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Zacytuję swoje słowa: [B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT] Więc jak, dwa rudasy jadą? Tylko ja jeszcze raz proszę, żeby osoby, które będą sponsorowały pieski u Owieczki nich coś o tym napiszą. Wiem, żę będziemy zbierać w trakcie, bazarki i te sprawy ale na początek trzeba coś trochę mieć. Ja ze swojej strony zabiorę je ze schronu. Tam też trzeba zrobić opłatę. Biorę to na siebie i przewiezienie ślicznotek do Magdy. Więcej ja nie dam rady. Zanim wezmę psy chciałabym, żeby sytuacja była jasna. :smile: [/INDENT] -
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Rozumiem, że nie mam co liczyć na pomoc. Ja już na początku mówiłam na ile mogę sobie pozwolić. Fajnie jest jak wyciągamy psa ze schronu, wszyscy na wątku pomagają, zachęcają, ale trzeba być odpowiedzialnym za resztę. Nie wiem kto mi polecił transport przez teresz. Całą niedzielę miałam problem, bo to był 1 maja, nikt nie chciał mi pomóc, pojechałam taksówką (nieważne ile kosztowała w niedzielę) . Ja zawsze byłam za tym,żeby było najtaniej, bo mieszkam niestety w pierdzielonej Polsce i zarabiam 6 zł za godz. Na telefony poszła mi cała karta. Przykro mi, kiedy piszę, że potrzebuję a osoby, które mnie podsycały do działania, nie odzywają się. Kocham psy, oddałabym wszystko, ale właśnie oddałam. Zapłacę teresz, bo nie jej wina. Może rozłoży mi na raty... -
[quote name='Tola']Decyzje zapadły, sunia po 22 jedzie do beki.[/QUOTE] To super, bardzo się cieszę :)
-
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nanhoo jesteś wspaniała,:loveu: wielkie dzięki za wszystko jeszcze raz :loveu: -
Lorka, sunia w typie szpica, znalazła cudowny domek :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Lorciu kochana, jak się miewasz? Wiadomo może coś z zabiegiem? Owieczko wyśli mi nr konta, to wpłacę Ci za tego weta za Lorkę i Punię :) -
Moni, mix yorka - cudna, kudłata sunia ma już wymarzony domek:)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, masz tą rękę do adopcji :) -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dziewczynki, mamy już banerki :) Można się częstować :) Takie na razie, póki Jowitka nieuczesana :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205786-Zjawiskowa-Jowita-szuka-swego-cz%C5%82owieka"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/25/jowita2.png[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6121/jowita3.png[/IMG][/URL] -
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']Teresz przesłała mi numer konta do przelewu. Nie mogę zbyt długo zwlekać z zapłatą. W tym tygodniu przygotuję bazarek, ale zanim wpłyną pieniądze trochę czasu ucieknie. [B]Zacytuję tu teresz : " 19 hotelik +43 z lublina do w-wy ,+ kilometry liczyłam 100/7l x5,15 litr= 12l x 5,15= 61,80 trasa zamość -lublin czyli 61+19+43=123"[/B] Ja już jestem prawie żywcem pogrzebana jeśli chodzi o finanse, ale jak powiedziałam, oferuję od siebie tą końcówkę, czyli 23 zł.Zapłaciłam również opłatę przy wykupie suni ze schroniska. To są moje koszty, więcej nie dam rady :shake: [B]Czy ktoś pomoże jeszcze?[/B] :help1::help1::help1: To jeszcze nie koniec, musimy zapłacić za sterylkę...i 28 zł za USG. Owieczko, sprostuj jeśli coś pominęłam albo źle napisałam.:) Przypominam, że na koncie mam 140 zł przeznaczone na Punię i Lorkę.[/QUOTE] Przypomnę się :Help_2: -
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Handzia :lol: Byloby wspaniale, gdyby mala zostala zaadoptowana, ale ja jakos nie wierze w takie zastanawianie sie ludzi.Chociaz sa tacy, ktorzy musza sie z tym przespac...bo u mnie -albo tak albo nie :lol: Miej malenka na oku,pliss. Straszna bida,zapyziala z tego smutku :-([/QUOTE] Wiem, też mi się to troszkę nie podoba. Ale może przyjechali się rozejrzeć, wyglądali na miłych, ale pozory czasem mylą...Pani oczy się zaświeciły na widok suni... Gdybym to ja pojechała to już bez psa bym nie wyszła, ale różni są ludzie. :roll: -
[quote name='Noemi1']Zrobiłam nowy banerek z Waszymi uwagami, ale nie mogę się zalogować od Image, więc wysłałam Agnieszce_K na pw, może uda się go tu wrzucić :) Ja siedzę do wieczora w robocie :([/QUOTE] Noemi, bardzo dziękujemy, Nie martw się, Agnieszka jest bystrzacha komputerowa i na pewno pomoże :)
-
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ivv, zadzwonię do Nanhoo i zapytam o to, czy ma konto i, żeby je przysłała do Ciebie jeśli ma. Ona dzisiaj dzwoniła, ale tego nie dogadałam. Cały czas rozpływała się w zachwytach nad sunią :) W czwartek sunia idzie do psiego fryzjera :loveu: Dziewczyna, która będzie ją "czesała" jest wolontariuszką i zrobi fryzurkę naszej Jowitce za darmo :loveu: Co za wspaniałe cioteczki w tym Krakowie mieszkają :loveu: Nanho wtedy zrobi jej zdjęcia, ktoś jej Jowitkę przytrzyma, bo dzisiaj nieszczególnie jej wyszły, bo jak już wiadomo sunia jest bardzo ruchliwa :evil_lol: -
Jamnikowata maleńka długowłosa Leila - juz ma swoją Rodzinę:)
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Prześliczna sunia :loveu: Super zdjęcia :) No i to, że psinka ma taki fajny charakterek to już w ogóle świetnie :lol: Oczywiście :thumbs: -
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/107456-Banerki-i-FILMIKI-dla-potrzebuj%C4%85cych-ps%C3%B3w-od-zaraz%21-D"][COLOR=black]Anita, mam już moje banerki, o które Cię prosiłam, dzięki. Nie wiem dlaczego ale nie mogę wysłać wiadomości.[/COLOR] [/URL]
-
Noemi, jesteś niesamowita :) Podoba mi się to hasło:" Domku szukam Cię ... Tania" I na czerwono do smyczy jest ok. ;)
-
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
To wspaniale :loveu: Extra suńka, podobno zainteresowana pani podczytuje wątek, więc mam nadzieję, że już się cieszy :lol: Możemy liczyć na jakieś zdjątka w niedługim czasie? ;) -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='zadra']Tak szybko i już ktoś wypatrzył Jowitkę.[/QUOTE] Na fb ją wypatrzyła :) -
[quote name='bianka0']Naburmuszona Bella już u Murki. Widziałam ją, jest niesamowicie piękna. [B]Serdecznie dziękuję handziu za pomoc [/B]:loveu:[/QUOTE] [B]Bella[/B], jak pięknie :loveu:, Bianko nie dziękuj, ja to zrobiłam z przyjemnością, cieszę się, że mogłam choć w taki sposób pomóc ;)
-
Ja byłam dzisiaj, w boksach ogólnych są jeszcze dwie onki, i dwie z dłuższym włosem (jedna to Lili, której dom znalazła agusiazet) Robiłam zdjęcia, ale komórką słabo wyszły, bo one siedziały w drzwiach boksów i z daleka ciężko było zrobić. Jutro zadra porobi pewnie lepsze. Może beka upatrzy sobie którąś z nich? :)
-
Bianko,nie mogę się doczekać, kiedy założysz wątek tej ślicznotce :loveu: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/691/piesek2.jpg/"][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5275/piesek2.jpg[/IMG][/URL] Sunia to wiercipięta, ciężko było jej jakieś konkretne zdjęcie cyknąć :evil_lol: No i nie wie na razie co to smycz :)