-
Posts
11204 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by handzia
-
Lorka, sunia w typie szpica, znalazła cudowny domek :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Cudowna Majeczka :loveu:nieprawda? :lol: Mamuniu, marzenie mojego zycia a skonczylo sie na synu marnotrawnym :evil_lol::lol:[/QUOTE] Dusje, marzenia się spełniają, może jeszcze wszystko przed Tobą :cool3: -
[quote name='bianka0']Mam już miejsce dla tej małej naburmuszonej suni. Chciałam ją zabrać do Murki razem z sunią która będzie wieziona przez zadrę i Tolę. Ale to jeszcze tydzień, a mnie jest szkoda żeby tam tyle czasu siedziała. Mam również możliwość transportu przez Szermana, TZ-ta Murki. Tylko ktoś musiał by ją wyciągnąć ze schronu i podać jak najszybciej odrobaczenie ( to jest prośba Murki ) [IMG]http://images41.fotosik.pl/843/2a3573a9284eae01.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/848/a5d38442f0a0ced6.jpg[/IMG][/QUOTE] Bianko, na mnie możesz liczyć :) Jestem do usług. Kiedy chcesz sunię? Wczoraj rano byłam w schronie, sunieczka czeka :)
-
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Ktoś , kto kiedyś weźmie tą sunię do siebie będzie nam bardzo dziękował :) To jest tak wyjątkowa sunia, najbardziej wyjątkowa z wyjątkowych. Tola kiedyś mi napisała, że ratuje się różne psy, do wszystkich serce się wyrywa, ale pomiędzy nimi są te szczególne...O których nieprzerwanie się myśli... Punia jest dla mnie taką sunią. Gdybym tylko miała warunki, nie zastanawiałabym się ani chwili. Ujęło mnie w niej jej delikatność i ten wzrok, wpatrzony we mnie...taki bezgranicznie oddany. Powtórzę się ale to idealna sunia, koniecznie do domu, bo jest bardzo delikatna. Uwielbiam ją po prostu :loveu: -
Lorka, sunia w typie szpica, znalazła cudowny domek :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
:loveu:Śliczna mała czarodziejka z tej Majeczki :loveu: Owieczko, prawdę mówiły cioteczki, że psy u Ciebie takie szczęśliwe :loveu: Jak cudownie oglądać taką uśmiechniętą Lorcię :multi::multi::multi: Łzy szczęścia poleciały, ależ ona się zmieniła :bigcool::bigcool::bigcool: -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła przed chwilą do mnie fajna pani z Rudy Śląskiej, jest zainteresowana adopcją Jowity :)Zgadza się na wizytę p/a. Tylko chciałaby wiedzieć jak sunia reaguje na koty i inne pieski. Zapisałam jej numer i będę się z nią kontaktować, bo jeszcze nie wiem jak jest z kotami, bo z psami mniej więcej wiemy, z dziećmi też wiemy. Ale teraz Nanhoo wszystko nam opowie jak się z sunią zapozna bliżej :) [B][COLOR=black]Nanhoo, serdeczne dzięki za tymczasik dla Jowitki :loveu::loveu::loveu:[/COLOR] [/B] -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ja też czekam z niecierpliwością na wiadomości. Dziękujemy Tolu za ten transporcik :Rose: -
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Moje kochane śliczności :loveu: [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/5149/dscn5391n.jpg[/IMG] -
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)']trafiłam przypadkiem - śliczna sunieczka i cieszę się, że dzięki Wam uniknęło strasznego życia kolejne ileś malców. A na przyszłość - czemu nikt się nie skontaktował ze mną? Można było kosztów uniknąć, sunia mogła przenocować u mnie zamiast w hotelu, mogłam też pomóc w transporcie, bo miałam znajomego jadącego do Lublina. Szkoda..[/QUOTE] Ale szkoda :shake:, pisałam na zamojskim, że potrzebuję transportu...Pewnie nie wchodziłaś akurat. Nawet nie wiesz jaka to spokojna sunia, nie byłoby z nią najmniejszego problemu. Teresz umieściła ją w hotelu, bo miała razem siedem psów i nie dałaby rady się nią zająć. Widzisz ja jestem tu jeszcze nowa, nie znam cioteczek, ale na przyszłość będę pamiętać o Tobie :) -
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Joodith']Niestety aktualnie nie mogę zaoferować stałej deklaracji, ani jakiejś znaczącej kwoty, ale chętnie dorzucę jakiś skromny grosik.[/QUOTE] Dzięki wielkie :loveu: każdy grosik się liczy... -
[quote name='teresz10']Nie moge trafic na watek suni którą wiozłam z Zamościa do W-wy ostatnio -te w ciązy ...wrzuccie mi na pw.prosze[/QUOTE] Tak teresz to ten wątek, możesz pisać do mnie albo na wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207108-Ma%C5%82a-kud%C5%82ata-Punia-marzy-o-w%C5%82asnym-kochaj%C4%85cym-domku.-Przebywa-w-DT-w-Warszawie"]http://www.dogomania.pl/threads/2071...DT-w-Warszawie[/URL]
-
[quote name='beka']To kiedy ja wysterylizowali?[/QUOTE] Też tak pomyślałam o tym. Skoro byłaby wysterylizowana, to nie siedziałaby na kwarantannie. Ja dzisiaj zapytałam pracownika o nią. On powiedział, że ta owczarka z kwarantanny już jest zajęta. A jest tylko jedna z tego co wiem. Druga jest na ogólnych już od dawna. No i jeszcze ten starszy, porzucony przez pana:( Żunia nam coś więcej może powie? Beka, chciałabyś, żebym pojechała i sprawdziła jeszcze raz? Może Żunia pisze jeszcze o innej ?
-
[quote name='beka']Ale która ? Ta z kwarantanny? czy ta druga?[/QUOTE] Beka, byłam dzisiaj w schronisku. Niestety ta sunia z kwarantanny już była zarezerwowana. Pewnie o niej Żunia pisze :( Mam tylko nadzieję, że dobrze trafiła...
-
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Bardzo się ciesze, że wszystko dobrze się potoczyło. :) Ja niestety mam troszkę mniej wesołą wiadomość. Trzeba zapłacić za transport suni do Warszawy. Teresz dzwoniła do mnie i podała mi kwotę. Ok 120 zł. Dziewczyny musiały jechać specjalnie do Zamościa i jeszcze opłaciły hotelik w Lublinie na jedną dobę, razem wyniosło to ok 120 zł. Jutro napiszę dokładnie. Ja ze swojej strony wykupiłam sunie, wyprawiłam je, ale jak mówiłam na początku nie stać mnie na więcej. Ja rozliczam obie sunie Lorkę i Punię., jestem odpowiedzialną osobą i trochę się martwię tym, że nie jest jasno wszystko określone. Więc co mam robić? Na koncie mam 140 zł, Owieczce trzeba zapłacić za weta, na chwilę obecną ok 60 zł. O sterylce nawet nie mówię na razie. Do transportu mogę dołożyć tę końcówkę. Czyli ok 20 zł. Więcej nie dam rady za nic, jestem już zadłużona :roll: -
No i jak tam? Ma już Taniusia jakieś ogłoszenia?
-
Jamnikowata maleńka długowłosa Leila - juz ma swoją Rodzinę:)
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj zabierałam Jowitkę ze schronu. Leila już się troszkę ośmieliła, nawet obszczekała mnie troszkę. Widać posłużyło jej to przeniesienie do tego osobnego boksu :) -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magda82']Dziewczyny!!!! Pewnie nie uwierzycie!!!! Ta mała jak się już wyszumi to ..............podaje łapki i jedną i drugą i reaguje na siad...byliśmy w szoku:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/QUOTE] Pisałam, że to bardzo bystra sunia :loveu: to się od razu rzuca w oczy ;) -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Madziu, bardzo Ci dziękuję że przetrzymałaś Jowitkę :loveu:, faktycznie śmierdziała wyjątkowo, mój TZ marudził w drodze (a już jest trochę wprawiony:evil_lol:) Ale to pewnie dlatego, że ma dłuższą sierść i siedziała na kwarantannie. Tolu Ty już wyjechałaś? Nanhoo poinformowana? W drodze nam troszkę popiskiwała i tłukła się w transporterku :lol:. -
Moni, mix yorka - cudna, kudłata sunia ma już wymarzony domek:)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
[quote name='moni12']Jasne i jutro maturę zdaje z matmy:mad::mad::mad: dzis juz po polskim wysiadam , a tu jeszcze tak sie boje o Moni.[/QUOTE] Powodzenia, Moni :)Wszystko będzie dobrze, a Brydzia się odezwie, (dobrze jej z postów patrzyło;)) zobaczysz... -
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Chyba jest dobrze,w przeciwnym razie Owieczka dalaby natychmiast znac.[/QUOTE] No tak, złe wiadomości najszybciej się rozchodzą... -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Tolu, odbierzesz jutro Jowitkę od Madzi? Mieszka na Płoskiem, koło Funi, podam Ci jej nr na pw, żebyś trafiła do niej :) -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Joodith']Jutro wielki dzień :) Będziemy zaciskać kciuki.[/QUOTE] Joodith, jesteś niezawodna w pomocy, zawsze można na Ciebie liczyć, wspaniale mieć takie znajome cioteczki :loveu: dziękuję -
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Owieczko, jeśli jeszcze masz chwilę i siły:roll:, napisz słówko, jak tam? -
2 miesiace!albo mnie ktos wezmie albo smietnik!
handzia replied to ChromosomekX's topic in Już w nowym domu
Agnieszka :klacz::B-fly::klacz::cool2: Wiem, że nie lubisz pochwał, ale należy Ci się ;) -
Cioteczki, powiedzcie mi kto robi banerki?:) potrzebuję dla Tani.
-
Mała Punia vel Mała Mi szczęśliwa w nowym domku :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magda82']kurcze podbramkowa sytuacja no i Owieczka się na lata i na denerwuje a my to przed komputerami tylko.... wiadomo, jak się jest na miejscu to większe nerwy[/QUOTE] No właśnie, szkoda mi Owieczki :shake: ma problem przez swoje dobre serce...