Jump to content
Dogomania

handzia

Members
  • Posts

    11204
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by handzia

  1. Owieczko, wiem już jak jest z tą skarpetą ;) Jak będziesz miała fakturę wyślesz ją na adres, który Ci podam na pw. Do faktury musisz dołączyć jeszcze karteczkę z danymi i numerem konta osoby, która zapłaciła za zabieg, czyli Twój w tym przypadku:) Wtedy dostaniesz zwrot 50% ceny zabiegu :) Faktura ma być wystawiona na: [B]Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt ul. Rynek 3 27 - 600 Sandomierz[/B][B][FONT=&quot] NIP:[/FONT][FONT=&quot] 864-17-77-063[/FONT][/B]
  2. Okazało się, że to nic poważnego i wet zdecydował się wysterylizować sunię. Być może sunia zareagowała biegunką na zmianę karmy. Jowitka czuje się dobrze, dwie godziny po zabiegu chodziła już o własnych siłach :)
  3. Brak wiadomości to zazwyczaj dobra wiadomość... Może jutro coś się dowiem... Czuję, że jest ok ;)
  4. Wercia do góry na dobranoc :)
  5. Myślę, że to wspaniała wiadomość. BDT to superowa sprawa dla psiaka :) Fiera, pewnie ktoś nie dopatrzył :razz: Spóźniony banerek dla rodzeństwa ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186814-Aza-ma-szans%C4%99-na-BTD-%29-ZBIERAMY-NA-BUD%C4%98-i-transport.-Pomocy%21"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/8521/rodzenstwo1.png[/IMG][/URL]
  6. Aga, to Ty ją wypatrzyłaś :loveu: i teraz sunia jedzie do swojego domu. Wspaniałe uczucie, prawda?
  7. Ale ruch u Taniuszki się zrobił przez ten incydent :evil_lol: Tania wiedziała co robi :evil_lol:
  8. Bianka pewnie zapracowana ;)
  9. Ojej, dobrze, że teraz dopiero to przeczytałam, bo bym chyba zawału dostała :roll:. Dobrze, że się dobrze skończyło :) A to włóczęga jedna :evil_lol:
  10. Ok. Nie mam nic przeciwko:)
  11. Tzn, że fanty pójdą na bazarek dla psów, które są pod opieką Dory?
  12. Jaki cudny pychol :) [IMG]http://imageshack.us/m/193/3373/dsc0066t.jpg[/IMG]
  13. Kochana Punieczka, miała zapalenie pęcherza :-( Dobrze świadczy to o jej nowej pani, że zrobiła badania :)
  14. [quote name='Owieczka']Wiesz... zawsze jest ta nutka niepewności czy właściwie postępujemy i czy podjęliśmy właściwą decyzję. Punia przechodziła z rąk do rak i się biedusia zagubiła w tym wszystkim. Jak się przekona że to już jej domek to będzie zupełnie innym psiakiem :) Nie oddała bym jej gdybym miała większe obawy ale i tak mam zamiar odwiedzić Pania Iwonkę za jakis czas jak się Punia dobrze zaklimatyzuje :) Miesiąc czy dwa ? ZObaczymy. Zdjęcia też mamy obiecane za jakis czas :)[/QUOTE] Bardzo czekam na zdjęcia. Punia jest moją wyjątkową ulubienicą :) Owieczko, ja mogę podjąć się tego bazarku, może dam radę? :evil_lol: Jeśli chodzi o fakturę, to dowiem się jak to ma być.
  15. [quote name='agusiazet']Kochane ciotki, proponuję zamówić 130 ogłoszeń i Cat Angel, może taki zmasowany atak ogłoszeniowy odnajdzie domek dla ąlicznej Tani![/QUOTE] Gdzie to można zamówić? ;)
  16. Ale extra zdjęcie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img807.imageshack.us/img807/7227/p5080028.jpg[/IMG]
  17. Bardzo się cieszę, że Leila tak fajnie trafiła :loveu:
  18. [quote name='Tola']To trochę lepsze wieś, juz obawialam się, ze to faktycznie cos powaznego. Zdrowiej malenka. Kciuki cały czas zacisnięte. Bardzo podoba mi sie banerek Jowitki, Tani. Lorki, szkoda, ze jest takie ograniczenie...[/QUOTE] No właśnie, jest jeszcze tyle miejsca a tu zakaz :shake: ale cóż...
  19. Wieści są takie: Sunia nie ma już biegunki, nie wymiotuje, nosek suchy i zimny :), ma jeszcze trochę wydzieliny w oczkach, nie ma apetytu, ale wet kazał ją przegłodzić dziś i jutro. Ale ogólnie jest żywa, wesoła taka jak zawsze. Więc to pewnie nic poważnego, trzymajmy kciuki :)
  20. Bianko, nie mogę się doczekać kiedy zobaczę Bellę, ciekawa jestem jak się miewa u Murki?
  21. Lorciu śliczna, podskakuj do góry :)
  22. Trzymam kciuki, żeby się wszystko udało :) Żeby sunia w końcu zaznała co to znaczy kochający domek :)
  23. Owieczko powiedz, ile zapłaciłaś za sterylkę Puni, mam na koncie 112 zł, może choć część wpłacę? Zadeklarowałam na skarpecie sterylkowej 10 zł co miesiąc, więc będę starać się o zwrot połowy. Tylko jeszcze ta faktura, wiem, że masz dużo na głowie... [B]Ps[/B]. Zachęcam gorąco do wspierania [B]skarpety sterylkowej,[/B] kiedy pomyślę, że dzięki mojej (niedużej co prawda deklaracji), uchronię od cierpienia bezdomności, kolejne psie istnienia, to ciepło mi się na duszy robi. ;)
×
×
  • Create New...