Owieczko powiedz, ile zapłaciłaś za sterylkę Puni, mam na koncie 112 zł, może choć część wpłacę? Zadeklarowałam na skarpecie sterylkowej 10 zł co miesiąc, więc będę starać się o zwrot połowy. Tylko jeszcze ta faktura, wiem, że masz dużo na głowie...
[B]Ps[/B]. Zachęcam gorąco do wspierania [B]skarpety sterylkowej,[/B] kiedy pomyślę, że dzięki mojej (niedużej co prawda deklaracji), uchronię od cierpienia bezdomności, kolejne psie istnienia, to ciepło mi się na duszy robi. ;)