-
Posts
11204 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by handzia
-
[quote name='funia']Handziu ,czy Jadzia nie jest piękna i wspaniała ?[/QUOTE] Jadzia jest jak moja Pola. Nikt nie kocha mnie bardziej...Nie jest psią miss ale nie zamieniłabym ją na żadną inną :)
-
Piękna, spokojna onka. Siedziała w boksie, jak ją zawołałyśmy, delikatnie podeszła do siatki, przywitała się i poszła na swoje miejsce.:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/75864619.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/4621/75864619.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/36439943.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2118/36439943.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Zdjęcia dla Lory, sunia troszkę linii nabrała na lato ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/101/27978157.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2725/27978157.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/93206975.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/4577/93206975.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/78431785.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/1227/78431785.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Prześliczna sunia w typie haskiego i nie wiem czego, bardzo spokojna, w kąciku... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/199/15955759.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8213/15955759.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/708/77617742.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/1488/77617742.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/861/57500933.jpg/"][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/6008/57500933.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"] [/URL]
-
Dodam od siebie jeszcze tą biedulę. Z tego co widzę teraz radzi sobie coraz lepiej. W zimie ciągle stała w kącie potrącana przez inne suki... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/5/66907317.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8674/66907317.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/25891564.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4318/25891564.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Ona tak patrzyła na Funię, że serce się krajało. Nie spuszczała z niej oczu. Pamięta... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/101/p6012496.jpg/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3649/p6012496.jpg[/IMG][/URL] Zobaczcie kto najczulej patrzy w obiektyw??? :) [SIZE=5] [/SIZE]
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='gabrisia1']Moja Zojeczka stała się popularna.POZDRAWIAM[/QUOTE] Witam Cię Gabrisiu, życzę sobie, żeby każdemu psiakowi taki dom się trafił :loveu: -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Kochane, ciarki mnie przechodzą jak to czytam. To jest cudna sunia. Jutro rano o 9 ją zabieram, na razie jedzie do Funi oswoić się i złapać oddech. Zojko kochana, dzisiaj ostatnia Twoja noc w schronie. Od jutra nowe życie się zacznie dla Ciebie:) Tak strasznie się cieszę :multi::multi::multi: -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tolu, kocham Cię za to, że założyłaś jej wątek. ;) -
Lorka, sunia w typie szpica, znalazła cudowny domek :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Wróciłam już. Niestety nie dałam rady zrobić zdjęcia. na początku myślałam, że suni już nie ma. Potem okazało się ze została przeniesiona do izolatki bo bała się innych psów. Podobno poturbowała się bo próbowała uciekać :-( Pracownik próbował dzisiaj mi ją wyprowadzić ale bardzo się bała, więc nie chciał jej stresować. Nie wiem co się stało, wcześniej sunia podchodziła prawie pod siatkę. Może tamte suki ja tak przestraszyły. Siedziała sierotka w budzie i nie chciała wyjść. Nas było tam kilka osób, ona potrzebuje spokoju. Jutro sunia będzie wysterylizowana. Może następnym razem uda mi się zrobić zdjęcie. Tak czy inaczej sunię zabieramy do Owieczki, jeśli Pani Gabrisia się nie zdecyduje. Ja wiem, że to wspaniała sunia tylko wiele przeszła ostatnio. Żałuję, że wcześniej jej nie zabrałyśmy...Ona musi uwierzyć na nowo w człowieka i oswoić się. Co do innych psiaków to potem wstawię zdjęcia. Biedaków nie brak :shake: -
Lorka, sunia w typie szpica, znalazła cudowny domek :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Będę próbowała umówić ją na sterylizację, potem do znalezienia transportu sunia będzie przebywała u Zadry:) -
Cudne zdjęcia, kochany, prześliczny pyszczek :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ZJGsR-XlVBg/TeJLZBKnecI/AAAAAAAAE6A/Q5WUVgzDH4M/IMG_4237_resize.jpg[/IMG] Te maluchy z lasu troszkę śmielej wychodzą z kryjówki?
-
Lorka, sunia w typie szpica, znalazła cudowny domek :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
[quote name='gabrisia1']Będę nową panią [GAPCI}ZOJECZKI mam prośbę czy mogłybyście przyzwyczajać ją do nowego imienia,może się uda.Z góry dziękuje.POZDRAWIAM SERDECZNIE.Niecierpliwie czekam na Wasze wpisy.[/QUOTE] Witam bardzo serdecznie :loveu: Jadę niedługo do schroniska, będę do niej mówić Zojka, bardzo ładne imię :) Jak tylko wrócę, zdam relację :) -
Ach to mądrala jedna:) Przy okazji zaproszę na bazarek dla psiego rodzeństwa, różności do domu i buty:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/208773-Bazarek-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-buty-rzeczy-do-domu-dla-Azy-i-Barta-do-10.-czerwca-godz.-22[/url]
-
Funiu, dołączę do Ciebie i też zaproszę na bazarek dla zadłużonego psiego rodzeństwa Azy i Barta: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208773-Bazarek-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-buty-rzeczy-do-domu-dla-Azy-i-Barta-do-10.-czerwca-godz.-22"]http://www.dogomania.pl/threads/208773-Bazarek-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-buty-rzeczy-do-domu-dla-Azy-i-Barta-do-10.-czerwca-godz.-22[/URL]
-
Zapraszam na bazarek dla rodzeństwa :)Owieczko sprawdź ceny, nie wiem czy dobrze wyceniłam ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208773-Bazarek-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-buty-rzeczy-do-domu-dla-Azy-i-Barta-do-10.-czerwca-godz.-22"]http://www.dogomania.pl/threads/208773-Bazarek-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-buty-rzeczy-do-domu-dla-Azy-i-Barta-do-10.-czerwca-godz.-22[/URL]
-
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nanhoo zadzwoniła do mnie. Jutro lub pojutrze będziemy miały nowe zdjęcia:) Więc poczekamy:) Jak napisała u suni wszystko wspaniale:) Dzisiaj miałam okazję usłyszeć przez telefon jej radosne szczekanko :evil_lol: -
Lorka, sunia w typie szpica, znalazła cudowny domek :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Taki mały psiak to ok. 200 ale może dałoby się taniej skoro to suczka schroniskowa. Musiałabym popytać jutro. Funia mówi, że dobrze by był wziąć ją na dwa, trzy dni do hoteliku. Zobaczyć jak mała się czuje, potem ciachnąć. Ona tak zawsze robi ze swoimi psiakami, które do niej trafiają. A może zrobić tak jak Ci napisałam:) -
Lorka, sunia w typie szpica, znalazła cudowny domek :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Handziu,jesli ciachna ja w schronie i wydadza ze szwami -zalatwiaj ten hotelik :lol: Fajowy domeczek mamy,sunia miodzio i tylko patrzec jak bedzie lezec na panciowych kolankach :multi:[/QUOTE] Kurcze, nie wydadza mi ze schronu jednak ze szwami. Gadałam dopiero z Funią, mówiła, że nie da rady, boją się powikłań. -
Lorka, sunia w typie szpica, znalazła cudowny domek :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że domek taki wspaniały. Ta biedna sunia zasługuje na najlepszy, właśnie taki jak ten. Pani Gabrysiu jestem Pani bardzo wdzięczna, mam nadzieję, że sunia będzie Pani odpowiadała. Ja sama nawet nie zastanawiałabym się nad wzięciem jej do siebie :) Jutro pojadę i postaram wszystkiego się dowiedzieć. Zrobię zdjęcia. Tylko właśnie problem z tą sterylką. Można by był ciachnąć ją w Zamościu, tutaj też mamy fajny hotelik, prowadzi go moja dobra koleżanka(dzięki niej jestem na dogo, ona mnie tym zaraziła itd, ;)) Może przytrzymałaby nam sunię do ściągnięcia szwów. Można by było też spróbować zrobić sterylkę w schronie i u niej sunia by dochodziła do siebie. Wtedy miałybyśmy tylko koszty hoteliku. Myślę, że wet postarałby się dobrze zrobić sterylkę, bo ona dużo zabiegow juz tam robiła. No nie wiem, jak myslicie? -
Lorka, sunia w typie szpica, znalazła cudowny domek :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Cyknę jak tylko się da :) -
[quote name='Owieczka']Cioteczko wysłałam Ci w trzech e-mailach bo sporo tego ( mam nadzieje że ogarniesz :oops: ) Ja ledwo żyje bo zrobic foty, pomierzyć, opisac itp. Echhh... Ale damy radę :cool3: padne a się nie poddam !! jak by co to pisz wszystko wyjaśńię. ceny według uznania kobieto i tak Cie kocham za ten bazarek :loveu:[/QUOTE] Owieczko, dziękuję. Mam nadzieję, że sie nie pogniewasz, ale jutro wieczorem zrobię ten bazarek, bo teraz nie mogę(na chwilę tylko wpadłam) a jutro idę do pracy:) Ale jutro obiecuję.
-
Lorka, sunia w typie szpica, znalazła cudowny domek :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Z tego co ja zauważyłam, bo widziałam Gapcię kilka razy to spokojna sunia. Myślę, że nie przysparzałaby kłopotów. Nie jest typem zwariowanego psiaka, tylko spokojnie człapała sobie po boksie, zanim zaczęły prześladować ją koleżanki. Teraz ciężko zrobić jej zdjęcie bo chowa się w budzie. -
Lorka, sunia w typie szpica, znalazła cudowny domek :)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Dusje, super,że znalazłaś cioteczkę do sprawdzenia domku. Wapiszon, dzięki:) Ja mogę pojechać do schronu sprawdzić jak reaguje, pojadę z córką. Ona już nie taka mała ale przetestować można :evil_lol: Zrobię też lepsze zdjęcia. Tylko mogę dopiero w środę, bo jutro cały dzień pracuję.