Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4363
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Witaj! Nr 6 i 30 oliwkową poproszę
  2. A ja tą bluzeczkę poproszę PP mini paczka jeśli można.
  3. Ok. Dziękuję. Bardziej luczyłam na 40, bo mi ostatnio pewne części ciała spuchły ;). No i nie są rozciągliwe...
  4. Czy na spodniach nr 19 jest jakiś rozmiar? I czy to rurki, czy szersze? Bo trudno strwierdzić że zdjęcia...;)
  5. Dzisiaj to nie mam siły do niczego Ale podrzucę!
  6. 34 za wywoł. I dzień dobry tak w ogóle
  7. Paczuszka dotarła. Po mistrzowsku zapakowana . Ciuszki bardzo ładne. Dziękuję Mam nadzieję, że przelew też dotarł.
  8. W trakcie. I też zapraszam. I pomocy. Zalicytowalam na FB bluzkę na Bazarku na koncie biedy. Można to jakoś połaczyć z czymś z dogo?
×
×
  • Create New...