Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. No bałam się bardzo u weta. Ale jak szybko przyszło, tak szybko przeszło. Ale i tak jutro do kontroli.
  2. Rewelacja! A ja dzisiaj w strachu o mojego Alfika (psa). Taka biegunka, że aż z krwią. Ale badanie krwi ok, raczej to wirusowe i już dużo lepiej. A zaczęło się w nocy
  3. To pięknie i was. To jest niestety zdjęcie z neta. U mnie kwitnących roślin znacznie mniej Ale też są
  4. Jaki jest skład sukienki 41? Tak mniej więcej...więcej naturalna czy sztuczna?
  5. To prawda. U mnie jest akurat córka z zięciem i mój 8 miesięczny wnuczek. Na stałe mieszkają w Niemczech bo zięć stamtąd. Ale zachwycony Polską i gdyby nie to, że oboje mają tam super pracę to kto wie czy by się nie zdecydowali mieszkać w Polsce. Bardzo się tam zmieniło u nich niestety na niekorzyść.
  6. Ja z psem do stomatologa muszę zwierzęcego . Jestem na początek sierpnia umówiona i już przeżywam
×
×
  • Create New...