Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Lekki obiad. Każdy sobie wydłubie co chce
  2. U nas w domu podobno upał. Ja na Kaszubach i właśnie przestało padać. Wczoraj był upał straszny!
  3. Sprawdzam, czy to co było mało je, jest nadal moje miałam jeszcze ciś z bazarku u Joli zapłacone, czy to się da jakoś razem? Albo wpłacę za fant i jeszcze poczekamy, bo i tak z wysyłką musiałabyś poczekać do następnego tygodnia...
  4. Tak. Ale od nas to ponad 500 km Ale dobrze się jechało.
  5. Dzień dobry My w drodze pies z nami a koty pod opiką mojej mamy. Ale nie mogłam się rozstać Proszę drugie śniadanko
  6. Bajki nie ma, ale może chociaż bajkowa postać Mariusza zadowoli. Żeby się nie szwendał po innych bazarkach
  7. Dzięki. Byliśmy na kontroli z Alfem i jednak jakiś stan zapalny jest. Więc jeszcze leki. Ale ogólnie jest już dobrze
  8. Dzień dobry czwartkowo Mój Alfik radosny jak mały źrebaczek . I musi bo jutro wyjeżdża na urlop
  9. Tak to jest. Ile radości nam dają, tyle czasami smutku i łez... Ale nie wyobrażam sobie życia bez zwierząt
×
×
  • Create New...