-
Posts
17600 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Zosia123
-
No niestety, jak coś jest nie po jego myśli to potrafi udziabać :)
-
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']sory...nie chcialam...na pewno bedzie wszystko dobrze. Jaki On sliczny jest..i nie taki smutny juz na tych fotkach .[/QUOTE] Przede wszystkim był strasznie zdenerwowany, natrzaskałam kilkanaście zdjęć, ale większość wyszła zamazana. Wczoraj był na pewno najgorszy dzień dla niego... -
[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/4_zpse39728b3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/3_zps8e90236d.jpg[/IMG]
-
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Beata, ty mnie nie strasz... :( -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia z wczoraj (Onek i pani Ewa): [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/16_zps6a7f195c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/17_zps70b59cef.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/18_zpsd70b3301.jpg[/IMG] Tutaj jakiś młodziak próbował go dominować, ale Onek nie zwrócił za bardzo na niego uwagi [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/15_zpscb5a636d.jpg[/IMG] -
Ramzes wczoraj przeprowadził się do innego, tańszego hoteliku. Wszystko przez Olusia, którego chciałam za wszelką cenę uratować przed ponownym pobytem w schronisku. Niewtajemniczonych zapraszam tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234041-Olusiowi-grozi-powr%C3%B3t-do-schroniska-bardzo-prosz%C4%99-chocia%C5%BC-o-pi%C4%85taka-miesi%C4%99cznie!?p=21889559#post21889559[/url]
-
Widziałam wczoraj Zefirka, całkiem ładnie chodzi, taki wesoły tylko czasami złośliwy dziadulek :)
-
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z hotelikiem. Trzymajcie się mocno krzesełek i fotelików! Onek i Ramzio bawili się ze sobą i z innymi psami! :) Ramzio wtrząchnął dzisiaj trzy porcje jedzenia, Onek niestety nie bardzo chciał jeść. Pani obiecała zdjęcia. -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='egradska']Zosiu, mam dla Olusia 50 zl, zaraz przeleje. Bardzo sie martwie o obu chlopakow, mam nadzieje, ze w hoteliku im nie bedzie zle, ale domu na pewno to nie zastapi[/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję! :loveu: -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
I bardzo proszę o dalszą pomoc finansową, oluś ma opłacony pierwszy miesiąc pobytu w hoteliku, ale na kolejne nie mam pieniędzy!!! -
Tolcia ma uszka klapnięte, mówimy na nie "szmatki", bo są takie mięciutkie i powiewają na wietrze jak pędzi :)
-
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
No więc tak: Wczoraj razem z kochaną brzośką zawiozłyśmy Olusia do hoteliku Tymczasik pod Częstochową. Wymyśliłam pewne rozwiązanie finansów Olusia, mianowicie zdecydowałam, że Ramzes także pojedzie do tego hoteliku, co Oluś. Nie jest to rozwiązanie idealne, ale w ten sposób zyskuję 100 zł miesięcznie, bo u Lilu koszt wynosił 400 zł miesięcznie. Wiem, że dla Ramzia to nie jest dobrze, taka zmiana po ponad dwóch latach u Lilu, ale niestety zainteresowanie Olusiem było tak nikłe, że było to jedyne rozwiązanie. Dzisiaj nie mogłam prawie całą noc spać, bo miałam przed oczami zdenerwowanego Ramzesa i nieszczęśliwego Olusia, zostających w hoteliku. :( Gdybym tylko mogła, to obydwu bym zabrała po prostu do siebie do domu :( Tak więc wczorajsza trasa prowadziła od Wrocławia przez hotelik Lilu i przez Opole aż za Częstochowę. Chłopaki w samochodzie zachowywały się jak aniołki, idealnie po prostu. Strasznie się bałam tej jazdy, a okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Oluś na początku strasznie płakał, ale potem troszkę się uspokoił. Nie bylo natomiast mowy o jakiejkokwiek agresji. Zrobiłam chłopakom fotki, ale na razie nie mogę na nie patrzeć, bo ryczeć mi się chce... Dzisiaj postaram się wysłać informacje osobom, które obiecały pomoc finansową. Oczywiście transport jest w moim zakresie (3/4 baku paliwa dla chłopaków od cioci Zosi). Aha, Oluś tak naprawdę reaguje tylko na imię Onek, więc w przyszłych ogłoszeniach będę mu wpisywać to imię. Chłopak jest w super formie, o wiele lepiej chodzi od Reksa, trzeba to jakoś podkreślić w przyszłych ogłoszeniach. I jest piękny, naprawdę piękny! -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Dostałam właśnie 200 zł od Poker dla Olusia! :multi::multi::multi: Bardzo dziękuję!!! :loveu: -
[quote name='kikou']mam dla chłopaka 72,- z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250339-różne-R-O-Z-L-I-C-Z-A-M-Y-na-Olafa-i-spółkę-do-03-02-14?p=21880828#post21880828[/URL][/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję kochana :loveu::loveu::loveu:
-
Jesteśmy po 2-tygodniowej kuracji antybiotykiem. Uszy średnio, w nosie dalej gile :(
-
[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/1_zps843752f0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/2_zps74b68b95.jpg[/IMG]
-
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']no sprobujmy zobaczymy...[/QUOTE] Ok :) dziękuję :) -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='mdk8']niestety stałej nie dam rady ale 20,- jednorazowo. Później jeżeli będę mogła będę pamiętać o Olusiu.[/QUOTE] Dziękuję dobra duszo :loveu: -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']moze wyroznisz na morusku? zaplace to jeszcze.... tel. zadnych nie bylo?[/QUOTE] Miał przez tydzień wyróżnioną Tablicę, wejść bardzo dużo i cholera ani jednego tel.... A myślisz, że na morusku warto? -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']ja niestety tez juz ledwo dzwigam a jeszcze dalam na Kluseczke piataka choc nie mialam sie dekl. na stale podnosze!!![/QUOTE] Dziękuję za obecność, bo pusto u Olusia... -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Tak mi zal, ze Olus traci dom... ale jestem "zadeklarowana" po uszy:-(, co najwyzej moge posłac jakis grosik jednorazowo.[/QUOTE] Bardzo dziękuję, jednorazowe też się przydadzą :loveu: -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Oluś się przypomina.......