Jump to content
Dogomania

aagataa8

Members
  • Posts

    1756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aagataa8

  1. Ale z tego co wiem to wątek na którym jesteśmy niewiele ma wspólnego z Pszczyną, Mysłowicami i biedna Blue, więc naprawdę nie rozumiem po co te żale o Blue są tutaj wylewane?
  2. [quote name='agni']naoomi się serce kraje że on tak pod tym balkonem :( może jakiś hotel skoro na DT i DS zero szans[/QUOTE] Tylko że na hotel trzeba by uzbierać deklaracje. naoomi czy Ty jesteś ze Staszowa i masz jakiś kontakt z tą bidulką? Może napisz na początek coś więcej o niej? ile przypuszczalnie ma lat? jakie ma usposobienie? Czy boi się ludzi? Jak reaguje na inne psy i koty? Cokolwiek. Wtedy jest łatwiej myśleć o czymkolwiek...
  3. Tyle że ja nadal nie rozumiem co Blue o której tu tyle mowy ma wspólnego z Reksiem?
  4. Ale Blue ma swój wątek, więc bardzo proszę pisać tam gdzie potrzeba a nie na wątku Reksia
  5. Co ma do tego wątku Blue? Czy ktoś mi może odpowiedzieć? Co to ma wszystko wspólnego z Reksiem?? Może rzeczywiście trzeba poprosić moda o to żeby tu zerknął zobaczyć co tu wypisujesz o psie który nie ma z tym nic wspólnego. Czy ta Blue nie ma swojego wątku? Może trzeba jej założyć żebyś mogła tam swoje żale wygłaszać?
  6. Jaaga pisała jakiś czas temu z prośbą o to żeby ktoś wstawił tutaj ten rachunek, więc naprawdę nie wiem o co Ci chodzi? I co ma do tego BUDRYSEK? Bo może jestem mało inteligentna i nie rozumiem co Budrysek ma wspólnego ze spłacaniem długu za Reksia?
  7. Niestety do Staszowa mam daleko:( A jakiej pomocy szukacie?
  8. Dziewczyny proszę Was czy nie możecie uszanować śmierci tego biednego psa? Jeśli macie do siebie jakieś ale to bardzo proszę na PW. Czy koniecznie musicie roztrząsać to wszystko tutaj? Zwłaszcza, że (jak dobrze rozumiem) sprawa nie dotyczy Reksia.
  9. Jaaga nie mam pojęcia co napisać:( To wszystko jest takie straszne. A co do bazarku na długi to poszukam czegoś może też się nada. Co za zwyrodnialcy żyją na tym świecie:angryy:
  10. Biedactwo:( Porozsyłam chociaż wątek
  11. [quote name='Ania102']Była u Rajka ale miała być tylko na okres podawania antybiotyku, po sterylce. Taka była umowa. Ktoś z dolnych chciał wziąść ja na ds ale teraz Ania44 chodziła pytała i nic, chętnych nie ma. Ona jest sparalizowana ze strachu, dzika nie wiem jakie ma szanse na socjalizację ale spróbować chyba warto. Wieczorem mamy ją puścić na dolne. Złapanie jej graniczy z cudem.[/QUOTE] Tak to często bywa, ktoś chce, a potem się rozmyśla:( A próbować pewnie że warto, bo każde psie życie warte jest ratowania. Tylko co zrobić??
  12. [quote name='Ania102'] Poszukujemy pilnie dt dla tej suczki, jest dzika, została wysterylizowana dzień przed wigilia a jej szczeniaki uśpione, było kilka osób chętnych na pomoc dla niej niestety nikt kiedy sunia została złapana nie chce jej wziąść...ma czas do jutra. Jutro wieczorem wraca na ulicę... Nie ma watku póki co podaję nr tel 784-344-878 lub 663-840-407 [/INDENT][/QUOTE] Ania, to jest ta suczka którą miałaś łapać? Biedactwo:placz:
  13. I jak tam psiaki po świętach? Nie przytyły za bardzo?;)
  14. [quote name='eli1987'] jedyne co mnie ciekawi...wszyscy daja jej minimum 5-6 lat...a podobno wet ze Starachowic dawała jej 3-4..takze sama nie wiem...zabki z przodu ma starte pazurki tez wygladaja staro..ale noe wiem czy to z tych przejsc ze musiala o jedzenie walczyc czy po prostu faktycznie ma te lata juz..?[/QUOTE] 5 czy 6 lat to napewno nie ma.Nasz wet rzeczywiście dał jej 3-4 lata i podejrzewam, że więcje nie ma bo ten wet w tych sprawach się nie myli:) A ile lat dał jej ten wet u którego byliście z Luną w Rzeszowie?
  15. [quote name='Ania102']Eli a jak się ma Lunka u Twojego taty??? Czy poza mieszkaniem wszystko ok?[/QUOTE] Dołączam się do pytania:)
  16. [quote name='Ania102']Dzisiaj na dolnych oszczeniła się sunia:-( Bedziemy usypiać ślepy miot i sterylizować sunie. UM pokrywa koszty uspienia...ja muszę je dowieź do weta:-( W dodatku ida święta...[/QUOTE] A czy ta sunia ze szczeniakami została zlokalizowana?
  17. [quote name='Jaaga']Tak, już nie przypomina tego strachulca, no i świetnie sobie funkcjonuje bez Agata.[/QUOTE] To cieszę się bardzo, że już sobie radzi bez niego:) Oby tylko udało im się znaleźć jakieś wspaniałe domki:(
  18. [quote name='savahna']Dziękowac to nie ma za co.;) A pytam tylko dlatego,ze jak Ci kiedys pisałam, ja z tymi cyferkami to miewam problemy i zawsze sie boje,ze poślę gdzies w kosmos...:evil_lol: No i nie chcialabym, zeby wyszło ,że sie zdeklarowalam i zapomnialam.:razz:[/QUOTE] Nie masz się o co bać, wpłaty od Ciebie dochodzą:) A co do zdjęć [B]Jaaga[/B], to rzeczywiście Sonia się rozochociła u Was:) U mnie na łóżko nie chciała włazić:) Ale to może przez to, że była jeszcze obolała po sterylce no i nie miała przy sobie swojego amanta;) A tak w ogóle to bardzo za nią tęsknię:(Chociaż wiem że ma u Was bardzo dobrze. Ucałuj ją ode mnie i uściskaj:) I Agata oczywiście też:)
  19. [quote name='savahna'] Zapytam czy moja skromniutka deklaracja doszła?:roll:[/QUOTE] Tak Savahna:) Doszła Twoja wpłata:) Dziękujemy bardzo:loveu:
  20. [quote name='Estrella']Przepraszam Agata, że dopiero dziś, ale wcześniej nie miałam czasu zrobić nowego banerka [/QUOTE] Nic nie szkodzi:) Dziękuję ślicznie:)
  21. Wysłałam właśnie swoją wpłatę:)
  22. [quote name='Cantadorra']Dziękuję aagato, że przeniosłaś tutaj swoją deklarację :)[/QUOTE] Nie ma za co:) Chciałam pomóc tamtej suni,bo też w sumie przypadkiem trafiłam na jej wątek, ale skoro dziewczyny już deklaracji nie zbierają, to w sumie dobrze się stało, że do mnie napisałaś:) Dzięki temu będę mogła choć trochę pomóc Szilii i jej dzieciakom:) p.s. wpłata właśnie poszła:)
  23. To poprosiłabym o dane do przelewu na PW:)
  24. Jestem na zaproszenie. Jak na razie nie mogę wspomóc deklaracją stałą ale mogę wpłacić 20 zł jednorazowo, jeśli to w czymś pomoże
×
×
  • Create New...