-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
Puściłam dzisiaj przelew:)
-
[quote name='Ginn']Tosia wcale nie jest dużym psem, ona jest przecież bardzo malutka i bardzo się dziwi dlaczego nie chce się zmieścić na kolanach czy na krześle. Bardzo ładnie przyjęła malutką Ambrę, nawet od miski specjalnie jej nie pędzi. Ostatnio wrócił jej apetycik i nie trzeba jej zachęcać do jedzenia tak jak na początku.[/QUOTE] To bardzo się cieszymy, że u "malutkiej" Tosi wszystko w porządku. Żeby tylko jeszcze domek się znalazł...
-
[quote name='si_bcw']wpłynęły wpłaty na Roszka: dreag 20zł Ania102 70zł (60zł po Lali + 10zł deklaracja) dziękujemy!:loveu: Roch może jechać do Lubiecza na początku czerwca potrzebujemy deklaracji...[/QUOTE] Ile deklaracji brakuje? Mogę dorzucić od siebie 15 zł (na razie jednorazowo)
-
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
aagataa8 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
[quote name='BożenaG']A to zdjęcia Piesa ,który sam sie wprowadzil na podworko, do mojej córki,i nie ma zamiaru- SIĘ WYPROWADZIC. oto Wacek!!!Może ktoś kojazy tego gentelmena,może on ma własciciela? [IMG]http://i51.tinypic.com/mhzzgl.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/sncwzk.jpg[/IMG][/QUOTE] Ja go kojarzę, ale tylko z tego że go dzisiaj widziałam pod Tesco na Radomskiej....Bardzo przyjazny i śliczny psiak. Nawet zrobiłam mu zdjęcie i jak Ani wysłałam to mi powiedziała że to Wacek:) -
[quote name='monika083']kochani, Franky-z Pszczyny moze jechac na bdt do Poznania, koszt transportu to 250 zl, brakuje jeszcze 180zl, czy moglabym z kasy Ramba dorzucic chociaz te 80zl na transport?? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203345-Franki...-Duży-pies-ze-strachem-w-oczach-czy-zdążymy-Mu-pomóc...?p=16821681#post16821681[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1339/71d4a16e15b3ab88med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Jeśli o mnie chodzi to możesz przeznaczyć to co wpłaciłam na Rambo, aczego on nie wykorzystał na transport dla tej psiny biednej
-
[quote name='Ginn']U Tosi wszystko OK. Wymyśliła sobie, że z miseczki to się nie wygodnie jada. Należy podawać po jednej chrupce do pyska - dopiero wtedy jest fajnie. Niestety jest kolejne nieszczęście. Przy drodze między Celinami i Bodzentynem samochód zabił matkę a malutka sunia koczowała przy matce trzy doby. Ktoś tam dał jej jeść. Sunia biegła do każdych wyciągniętych rąk ale niestety każde ręce ją zostawiały. Zabrałam ją wczoraj do domu. Sunia jest bardzo chudziutka. Dziewczyny, gdy będziecie się do mnie wybierały kupcie coś na odrobaczenie i na pchełki dla małej. Liczę na pomoc w ogłaszaniu jej. Mieszkam w strasznym rejonie. Na targowisku koni wyrzucane są niezliczone ilości psów. Psy się rozmnażają. Bodzentyn obłożony jest bezdomnymi zwierzętami.[/QUOTE] Znów kolejne nieszczęście... To jest szczeniak? Ile ona może ważyć?
-
Ginn zaczynam robić ogłoszenia dla Tosi. Czy taki tekst może być, czy może dodałabyś coś od siebie: [U][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/54034/Lala--duza-lagodna-przyjacielska-sunia-do-adopcji/"][COLOR=windowtext] [/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/54034/Lala--duza-lagodna-przyjacielska-sunia-do-adopcji/"][COLOR=windowtext]Tosia- duża, łagodna, przyjacielska sunia do adopcji[/COLOR][/URL][/U] [FONT="]Tosia jest ok. 1,5 roczną dużą suczką. Pomimo swoich rozmiarów jest wielką pieszczochą. Bardzo lubi towarzystwo człowieka, jest w niego zapatrzona. Tosia jest łagodna, spokojna i kontaktowa zarówno względem człowieka jak i zwierząt. Nie sprawia większych problemów w relacjach z innymi zwierzętami. W domu potrafi zachować czystość. Ta kochana suczka przeszła w życiu wiele niepowodzeń. Prawdopodobnie została porzucona. Po bliższym poznaniu okazuje się, że suczka bardzo potrzebuje człowieka, którego mogłaby pokochać bezgranicznie. Marzenie Tosi spełniłby dom z ogrodem. Tosia obecnie przebywa w domu tymczasowym pod Bodzentynem (woj. świętokrzyskie). Ma komplet szczepień, jest wysterylizowana i odrobaczona. Warunkiem jej adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.[/FONT] [FONT="]Możliwy transport za zwrotem kosztów transportu. Kontakt w sprawie adopcji: 784-344-878[/FONT] [FONT="]503-576-210[/FONT]
-
Uroczy kundelek szuka domu. Nie bądź obojętny.
aagataa8 replied to ArturŚląsk's topic in Już w nowym domu
Naprawdę śliczny piesek:) Ja też mogę zrobić trochę ogłoszeń... -
Uroczy kundelek szuka domu. Nie bądź obojętny.
aagataa8 replied to ArturŚląsk's topic in Już w nowym domu
Piesek rzeczywiście jest śliczny:) Szkoda by było jakby trafił do schronu:( -
Lala i Pusia- obie dziewczyny w domach stałych! Dziękują za pomoc
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Ania policzyłam i po Lali zostało mi 350,08 zł:) I dziękujemy Panu Doktorowi za uratowanie życia Lali jak i za to że postanowił ją zatrzymać:) -
Lala i Pusia- obie dziewczyny w domach stałych! Dziękują za pomoc
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atomowka']O kurde no to doktorek faktycznie wpadł po uszy Agata to wpadaj do Janek tam furę zostaw i dalej autobusem do Wawy :)[/QUOTE] Samej to mi się nie chce jechać:( Ale jeszcze się zastanowię:) -
Lala i Pusia- obie dziewczyny w domach stałych! Dziękują za pomoc
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atomowka']Tak Agata wybieram się, uważam,żę z Wawy to każdy dogomaniak powinien tam być no ale ciepło jest ludzie wolą na grila iść[/QUOTE] Też bym chętnie pojechała, ale samochodem to najwyżej dojechałabym do Janek i się popłakała;) Bałabym się wjechać do stolicy:) -
[quote name='Zuzka2']A Eliza_sk?hotel pod Bodzentynem: [url]http://www.obrona-zwierzat.pl/hotele.html[/url] Na pewno niedrogi i pewne,bdb warunki+bardzo aktywne szukanie domów psiakom-pełno ogłoszeń na kilka woj.[/QUOTE] Hotelik w Celinach znam, tylko że tam za psa tej wielkości to będzie 14 lub 15 zł/dobę. A my jak na razie mamy 200 zł stałych deklaracji:(