-
Posts
686 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AresekSE
-
czytalam o zuzce..... to bardzo przykre renata
-
czesc cioteczki! jestem na oficjalne zaproszenie some;), ale od dawna obserwuje watek Abisia. some! wszystkiego dobrego w pierwsza rocznice slubu!:multi: Abis jest piekny i troche jest za dlugo bez swojego domku. ale mysle, ze cos sie niedlugo wyklaruje. moj Mietus tez czekal dlugo na swoj kat i sie doczekal. pozdrawiam renata
-
no to niech zrzuca, GRUBAS JEDEN, juz mi na spacerek do sadu pod te pyszne drzewka sliwkowe!!! Kasiu! sliwki od ciebie dojechaly nawet do Szwecji - pychota! i dziekujemy razem z mama! renata
-
Napędzik - niezłomny mały bohater za TM [*]
AresekSE replied to case's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie chce sie wtracac, ale moze moglabym jakos pomoc w kwestii adopcji w Szwecji? chodzi mi o te osobe, ktora byla zainteresowana Napedzikiem. renata -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
AresekSE replied to Tola's topic in Już w nowym domu
dzieki, Iwonko, bedzie im milo to przeczytac. a poza tym to sa stali sponsorzy bezdomnych pieskow. renata -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
AresekSE replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
chyle glowe:-( nie znalam, ale mi bardzo przykro. renata -
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
AresekSE replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
przykre jest to, ze ludzie zadaja takie pytania!!!! a moze starszych ludzi tez sie nie oplaca leczyc? a ile znaczy ludzkie albo pieskie zycie? pozdrawiam renata -
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
AresekSE replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
Prosze! Niech ktos wezmie Czarusia na zawsze do domku!!!!! renata -
POGRYZIONY, ślepnacy Staruszek Bruno-JUŻ W DOMKU
AresekSE replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia dla Brunusia i wszystkich cioteczek! renata -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
AresekSE replied to Tola's topic in Już w nowym domu
REniu ,a moze ktos zTwoich znajomych chcialby Pesteczke, to dziewczyny moglyby sie widywac czasami na spacerkach ;)? Pesteczka wyszla razem z Taya ze schroniska gdzie spedzila 3 lata swojego zycia (tzn cale swoje zycie) a teraz jest juz rok u Kasi i nikt jej nie chce Niestety ale znajomi pracuja calymi dniami i chociaz marza o Piesku nie moga wziac na siebie takiej odpowiedzialnosci. Zdaja sobie sprawe, ze Piesek bylby sam calymi dniami! I od razu pozdrawiam od sponsorow: Grazyna, Marlena, Artur, to oni daja pieniadze na pieski. Wspaniali ludzie!!!! I jeszcze inni sponsorzy, tym razem z Rybnika: Renia, Haras i Jacek. Dziekujemy!!!! -
Zosia jest taka malutka, ze nic nie musi zrzucac:) renata
-
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
AresekSE replied to erka's topic in Już w nowym domu
mam prosbe, 9/9 wplqcilem pieniadze dla Oskarka, post rozliczeniowe nie jest aktualizowany jak widze, czy te peniadze doszly? (120zl) ... jak pisalem wczesniej czesc jest ode mnie a czesc od p. Marleny wiec zalezy mi aby bylo to wyszczegolnione ... jezeli nie doszly to prosze tez o kontakt -
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
AresekSE replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
zabraklo mi slow!!! renata -
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
AresekSE replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
a u nas malo glowy nie urwie tak wieje!!! na morzu chyba jest sztorm, brrrryyy na spacerze z Mietkiem dostalam galezia.... dzieki za pozdrowienia, mieszkam w Szwecji od 19 lat ale rodzinke, przyjaciol i serce mam w Lublinie!!!! a czemu nikt Czarusia nie bierze? renata -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
AresekSE replied to Tola's topic in Już w nowym domu
bylo mi bardzo milo spotkac sie z Kasia i cala banda calusnikow, milusinskich i wspanialych czterolapkow!!!! Tayka wprawdzie stala z daleka ale ona juz tak ma i nie chcialam jej do niczego zmuszac. reszta psiakow skakala i probowala zwrocic na siebie uwage. tesknie za tym miejscem i zawsze kiedy bede w Polsce odwiedze tez Zamosc. (latwo tam nie bylo trafic;)) renata -
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
AresekSE replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
odwiedzamy Lusie codziennie! niedlugo nazbieram troche pieniazkow to sie cos podesle. a niewidomy pies nie jest przeszkoda, moj Mietek jest calkowicie slepy ale daje sobie swietnie rade. nikt obcy nawet tego nie zauwaza. jest mu tylko trudno akceptowac inne zwierzeta, ale nasza fredzie Stefana jakos polubil. pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki. renata -
POGRYZIONY, ślepnacy Staruszek Bruno-JUŻ W DOMKU
AresekSE replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
sliczny jest ten nasz Brunus!!!! moglby w koncu "dostac" jakis domek. doszly moze pieniadze ode mnie? renata -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
AresekSE replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Hej Taya! jak sie masz? -
a ja miotle odlozylam, leze w lozku z goraczka i czuje sie jak prawdziwy zdechlak. renata
-
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
AresekSE replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
trzymaj sie skarbuniu, jestesmy z toba!!! renata i slepy mietek -
a ja bym powiedziala, ze nawet trzy:evil_lol: pozdrawiam renata
-
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
AresekSE replied to erka's topic in Już w nowym domu
wlasnie przelalem 120zl dla Oskarka, w rozliczeniach prosze napisac ze 80zl jest od p. Marleny a 40 ode mnie i pozdrowionka dla Oskarka -
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
AresekSE replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
jestem z wami zawsze "duchowo" i kibicuje Czarusiowi ale nic wiecej nie moge zrobic. gdybym byla wierzaca to bym sie modlila. trzymam kciuki i pozdrawiam wszystkich! renata -
Skarbuś odszedł za tęczowy most...
AresekSE replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo nam przykro:-( renata i mietek -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
AresekSE replied to Tola's topic in Już w nowym domu
ucalowanka dla strachulca Tayuni i wszystkich zainteresowanych jej losem! renata