Jump to content
Dogomania

AresekSE

Members
  • Posts

    686
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AresekSE

  1. czytalam o zuzce..... to bardzo przykre renata
  2. czesc cioteczki! jestem na oficjalne zaproszenie some;), ale od dawna obserwuje watek Abisia. some! wszystkiego dobrego w pierwsza rocznice slubu!:multi: Abis jest piekny i troche jest za dlugo bez swojego domku. ale mysle, ze cos sie niedlugo wyklaruje. moj Mietus tez czekal dlugo na swoj kat i sie doczekal. pozdrawiam renata
  3. no to niech zrzuca, GRUBAS JEDEN, juz mi na spacerek do sadu pod te pyszne drzewka sliwkowe!!! Kasiu! sliwki od ciebie dojechaly nawet do Szwecji - pychota! i dziekujemy razem z mama! renata
  4. nie chce sie wtracac, ale moze moglabym jakos pomoc w kwestii adopcji w Szwecji? chodzi mi o te osobe, ktora byla zainteresowana Napedzikiem. renata
  5. dzieki, Iwonko, bedzie im milo to przeczytac. a poza tym to sa stali sponsorzy bezdomnych pieskow. renata
  6. chyle glowe:-( nie znalam, ale mi bardzo przykro. renata
  7. przykre jest to, ze ludzie zadaja takie pytania!!!! a moze starszych ludzi tez sie nie oplaca leczyc? a ile znaczy ludzkie albo pieskie zycie? pozdrawiam renata
  8. Prosze! Niech ktos wezmie Czarusia na zawsze do domku!!!!! renata
  9. Pozdrowienia dla Brunusia i wszystkich cioteczek! renata
  10. REniu ,a moze ktos zTwoich znajomych chcialby Pesteczke, to dziewczyny moglyby sie widywac czasami na spacerkach ;)? Pesteczka wyszla razem z Taya ze schroniska gdzie spedzila 3 lata swojego zycia (tzn cale swoje zycie) a teraz jest juz rok u Kasi i nikt jej nie chce Niestety ale znajomi pracuja calymi dniami i chociaz marza o Piesku nie moga wziac na siebie takiej odpowiedzialnosci. Zdaja sobie sprawe, ze Piesek bylby sam calymi dniami! I od razu pozdrawiam od sponsorow: Grazyna, Marlena, Artur, to oni daja pieniadze na pieski. Wspaniali ludzie!!!! I jeszcze inni sponsorzy, tym razem z Rybnika: Renia, Haras i Jacek. Dziekujemy!!!!
  11. Zosia jest taka malutka, ze nic nie musi zrzucac:) renata
  12. mam prosbe, 9/9 wplqcilem pieniadze dla Oskarka, post rozliczeniowe nie jest aktualizowany jak widze, czy te peniadze doszly? (120zl) ... jak pisalem wczesniej czesc jest ode mnie a czesc od p. Marleny wiec zalezy mi aby bylo to wyszczegolnione ... jezeli nie doszly to prosze tez o kontakt
  13. a u nas malo glowy nie urwie tak wieje!!! na morzu chyba jest sztorm, brrrryyy na spacerze z Mietkiem dostalam galezia.... dzieki za pozdrowienia, mieszkam w Szwecji od 19 lat ale rodzinke, przyjaciol i serce mam w Lublinie!!!! a czemu nikt Czarusia nie bierze? renata
  14. bylo mi bardzo milo spotkac sie z Kasia i cala banda calusnikow, milusinskich i wspanialych czterolapkow!!!! Tayka wprawdzie stala z daleka ale ona juz tak ma i nie chcialam jej do niczego zmuszac. reszta psiakow skakala i probowala zwrocic na siebie uwage. tesknie za tym miejscem i zawsze kiedy bede w Polsce odwiedze tez Zamosc. (latwo tam nie bylo trafic;)) renata
  15. odwiedzamy Lusie codziennie! niedlugo nazbieram troche pieniazkow to sie cos podesle. a niewidomy pies nie jest przeszkoda, moj Mietek jest calkowicie slepy ale daje sobie swietnie rade. nikt obcy nawet tego nie zauwaza. jest mu tylko trudno akceptowac inne zwierzeta, ale nasza fredzie Stefana jakos polubil. pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki. renata
  16. sliczny jest ten nasz Brunus!!!! moglby w koncu "dostac" jakis domek. doszly moze pieniadze ode mnie? renata
  17. a ja miotle odlozylam, leze w lozku z goraczka i czuje sie jak prawdziwy zdechlak. renata
  18. trzymaj sie skarbuniu, jestesmy z toba!!! renata i slepy mietek
  19. a ja bym powiedziala, ze nawet trzy:evil_lol: pozdrawiam renata
  20. wlasnie przelalem 120zl dla Oskarka, w rozliczeniach prosze napisac ze 80zl jest od p. Marleny a 40 ode mnie i pozdrowionka dla Oskarka
  21. jestem z wami zawsze "duchowo" i kibicuje Czarusiowi ale nic wiecej nie moge zrobic. gdybym byla wierzaca to bym sie modlila. trzymam kciuki i pozdrawiam wszystkich! renata
  22. Bardzo nam przykro:-( renata i mietek
  23. ucalowanka dla strachulca Tayuni i wszystkich zainteresowanych jej losem! renata
×
×
  • Create New...