a ja mam znowu 75zl od mojej znajomej p.Grazyny S, ona sie w Ramziu zakochala ... prosila zeby Was wszystkie pozdrowic i pomizac Ramzia od niej ... moja prosba jest ze jak pieniazki dotra to napiszcie ze to od Grazyny i Artura S ... (wyslalem dzisiaj)
film widzialam i az sie poryczalam...
ten czarus lamie serca....
szkoda, ze nie moge go zaadoptowac ale w razie pieniedzy mozecie walic do mnie "jak w dym"
renata
widze, ze brakuje stalych deklaracji...
chce zaoferowac 40 zl stalych ale prosze mi o tym przypominac.
glupio to zabrzmi ale nie chce "kiedys" zapomniec i wyjsc na nieslowna...
jesli wam to pasuje to chetnie pomoge brunowi...moj mietek tez jest slepy ale jest cudownym pieskiem
renata
pozdrowionka dla Ramzia, wyglada slicznie na tych ostatnich zdjeciach ... troche mnie dziwi ze nikt go jeszcze nie przygarnol ale moze ludzie sie boja duzego pieska?
przelalem dzisiaj 30zl niestety moge tylko w ten sposob pomoc :-(