Jump to content
Dogomania

Kundel_Bury

Members
  • Posts

    257
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kundel_Bury

  1. Biedna Lalka... dziewczyny zróbcie jej nowe zdjęcia i poogłaszamy ;) Wiadomo jak lalka do innych psów?
  2. [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/4989/legalino.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/8587/legalino2.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/7585/legalino3.jpg[/IMG]
  3. U Legala wszystko wporządku. Na amsatffowym są aktualne zdjęcia. [img]http://img827.imageshack.us/img827/3552/dsc07189n.jpg[/img] [img]http://img340.imageshack.us/img340/6453/dsc07185px.jpg[/img] [img]http://img820.imageshack.us/img820/2346/dsc07192k.jpg[/img] [img]http://img205.imageshack.us/img205/9906/legalino4.jpg[/img] [img]http://img833.imageshack.us/img833/1086/legalino5.jpg[/img]
  4. Dla zainteresowanych, u Misi wszystko w najlepszym porządku! Laleczka pokochana swoich nowych pańciostwa! Męża Pani Ani ubóstwia i nie odstępuje na krok. Co dziennie przed i po pracy wychodzi z nim na spacerki po lesie. Bawi się piłeczką, gryzie kosteczkę i wcina gotowanego kurczaczka. Szczeka czasami na przechodzących na klatce ale nie ma tragedii. W domu ładnie zostają sama i jest rozpieszczana na maxa :) Czyli tak jak powinna mieć zawsze!
  5. Ciociu masz jakieś nowe zdjęcia niebieskiej ? :)
  6. [URL="http://www.dogomania.../members/38686-NightQueen"][B]NightQueen[/B][/URL] mamy jakichs dogomaniakow z tego schronu ?
  7. Ogromnie dziękujemy :loveu: Rozliczenie [url]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=5043[/url] Lalka na dniach będzie miala wizytę u veta :)
  8. NightQ ciocia Kana prosi o info co jakiś czas na temat tej amstaff ki z ciętym uchem :) I jakbyś postarała się o fajne zdjęcia to byśmy jej ogłoszenia porobili :) Bylaby ogromnie wdzięczna! mariamc ja go pamiętam jak byl w schronisku.. ale tylko schronisko może udzielić info gdzie poszedl.
  9. Wiolciu skrzynkę opróżnij :) :diabloti:
  10. Dziękujemy :) Zatem reszta pieniędzy zostaje przekazana Gracji. Wyslalam brązowej aktualne rozliczenie.
  11. Selenga na pewno się Gracji przyda, pytanie czy się zgadzasz?
  12. malawaszka masz dla niego DT ?
  13. Będą jakieś nowe zdjęcia ?:)
  14. Yunona dzięki :) Napiszcie to na swoich bazarkach że zmienia się cel. Co robimy ze skarpetą Miśki? U Misi wszystko super jakby ktoś pytał :)
  15. Skąd wiadomo ile jej pozostało ? Zapisuje sobie.
×
×
  • Create New...