Jump to content
Dogomania

Paula95

Members
  • Posts

    4390
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula95

  1. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212654-Pi%C4%99kn******-ze-schroniska-w-Gostyniu%21W%C4%85tek-informacyjny-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87-w-tym-w%C4%85tku"]http://www.dogomania.pl/threads/212654-Piękn******-ze-schroniska-w-Gostyniu!Wątek-informacyjny-proszę-nie-pisać-w-tym-wątku[/URL]! Zdjęcia Saby i Niki-post 19 i 21. :)
  2. Oby tylko ktoś się odezwał. :)
  3. No i jednak Niki nie jest zarezerwowana. :( Ale mam o niej kolejne informacje, że nie ma cienia agresji. Nie atakuje żadnych psów. Za wszelką cenę chce być blisko człowieka. Robi wszystko by dostać się do budynku(tam mamy kuchnię, szczeniakarnię, kociarnię itd.)-wsuwa nochal, żeby drzwi się nie zamknęły, albo przechodzi spryciara pod nogami. Cudo. Pies marzenie! :) Co do Saby, to również jest bardzo fajna, kontaktowa. Ale różnie bywa w kontaktach z psami. Także lepiej, żeby w jej domu nie było innych suczek. Ma też ok.3-4lat.
  4. [quote name='terra']To super, że zostanie wysterylizowana. Wezmę się za ogłoszenia Saby. Proszę o jakieś info o niej. Charakter, umiejętności, inne pieski i suki itp. o ile coś już wiadomo.[/QUOTE] Jutro podam wszelkie info, dobrze? :) Bo ja nie miałam jej okazji bliżej poobserwować, a jutro będę widzieć opiekunkę schroniska. :) Także zapytam.
  5. [quote name='terra']Niki to piękna suka, bardzo w typie rasy. Czy przed adopcją zostanie wysterylizowana?[/QUOTE] Tak, oczywiście. Bez sterylki na pewno nie wydamy. :)
  6. Kasiu, dziękuję! :) Babr u Nerica bez zmian. Jego koleżanka z kojca niedługo go opuści(jedzie do DS:)), ale on zostanie sam... ;(
  7. [SIZE=2]Imię: Vena Wiek: 8lata [/SIZE][SIZE=2]Miasto przebywania: schronisko w Gostyniu(Wielkopolskie) Wątek: brak Sterylizacja: nie Tekst do ogłoszeń: [/SIZE]Cudem uniknęła śmierci... Gdyby nie znaleziono jej w porę wykrwawiłaby się na śmierć... Vena wycierpiała w życiu bardzo wiele złego. Mimo wszystko jest sunią bardzo ufną i radosną. Potrafi świetnie zgadzać się z innymi psami, z suczkami bywa różnie. Vena bardzo pragnie nowego, lepszego życia. Szuka kogoś, kto pokocha ją pomimo jej wieku. Ma ona około 8 lat. Jeśli chcesz podarować Venie dom, zadzwoń! 607350567(po 16.00). [SIZE=2] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/873/img1587q.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/7024/img1596rg.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9683/img1597jd.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6396/img1600at.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4505/img1616xw.jpg[/IMG] [/SIZE]
  8. [quote name='terra']3 lata, to jeszcze młoda sunia. Czy te wyciągnięte sutki to stara sprawa, czy tez ona ma gdzieś szczeniorki?[/QUOTE] Na szczęście nie jest szczenna. A no i dostałam informację od jednej z wolontariuszek, że już ktoś się nią interesuje. Muszę tylko potwierdzić info. :) Dodatkowo: Czika, Dola i Lala niedługo pojadą do domów. :)
  9. [quote name='Katarzyna Janik']Rico właśnie wszedł na łóżko, a z łóżka wsadził pysk w talerz z biszkoptami, które stały na stoliku... :X[/QUOTE] A to spryciarz. :evil_lol: Zajrzyjcie na wątek Nero(Kasia to ten cudny czarnuszek) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216130-Przepiękny-czarny-Nero!-Do-szczęścia-brakuje-mu-człowieka[/url]!
  10. [quote name='barb']Może ogłoszenia Pauli pomogą.[/QUOTE] Nero ma zamówione ogłoszenia na bazarku, ale długo się nie pojawiają... :(
  11. [quote name='Justyna Lipicka']przybylam z zaproszenia:) powiedzcie czy tylko na wojewodztwo robic ogloszenia czy na konkretne miasto?? z 10 to na pewno portali mu zrobie:) gumtree omine bo czytalam ze ma:) I na PW poprosze dane kontaktowe- imie, maila i telefon:) myzianki dla czarnuszka:*[/QUOTE] Może na Poznań najlepiej. :) Dane: Paulina 607350567(po 16.00) [email][email protected][/email] Bardzo dziękuję za pomoc!:)
  12. Tatuaży nie sprawdzałam, ale wątpię, żeby miały. Sprawdzę, ale dopiero będę w schronie w następną sobotę. Sunie są bardzo fajne i kontaktowe. Niki na szczęście nie jest szczenna, ale sami widzicie, że rodziła i to na pewno nie raz... :( Ma też przerośnięte pazurki. Zgadza się bez problemu z innymi psami. Ma około 3 lat. O Sabie nie wiem zbyt dużo na razie.
  13. Nadrabiam ogromne zaległości na wątku Nero-rozpoczynam rozsyłanie wątku. Proszę o pomoc. A nowo przebyte ciocie(jeśli się zjawią) serdecznie witam :loveu: i proszę o pomoc dla Nero, który nadal czeka... :( Zbliża się zima, a on z tą swoją króciutką sierścią będzie musiał leżeć w kojcu... :shake:
  14. Zdjęcia już z nowego domu. :) [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2011/12/Tosia.jpg[/IMG] +Ziomek, Amigo oraz Beza są zarezerwowani. :) Karo nadal jest słaby... :( Choć wypuszczony z kojca spaceruje sobie po całym schronisku. Inne psy mu nie przeszkadzają. Najprawdopodobniej coś widzi, nie najlepiej, ale trochę. Biedak z niego straszny... Dostałam kolejny e-mail w jego sprawie, ale niestety kontakt znowu się urwał... :(
  15. Zaległości porobiłam, ale już uzupełniam. :) Niki(ofiara pseudo:() [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2011/12/Niki.jpg[/IMG] Saba: [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2011/11/Saba2.jpg[/IMG]
  16. [COLOR=red][B]UWAGA!!! Potrzebna zaufana ciocia do wizyty PA w Międzylesiu. Czy ktoś pomoże? To pilne, bo sunia źle znosi pobyt w schronie... :([/B][/COLOR] Proszę o kontakt na PW.
  17. Nie wiem... :( Tak długo już czeka... Muszę "rozreklamować" wątek. W piątek muszą nadrobić tą zaległość...
  18. Niestety bez zmian. Nadal czekamy na ogłoszenia z bazarku... Ja w między czasie wstawilam go na gumtree, ale odzewu brak. :(
×
×
  • Create New...