Figo-ok.3letni,ma słaby wzrok, ale widzi. Na lewym zdjęciu wygląda na trochę strachliwego,lecz w rzeczywistości to bardzo miły, kontaktowy i wesoły piesek. Wypuszczony luzem po terenie schronisks nie podbiega do innych kojców i nie zaczepia psów, ale nie wiem,jak byłoby przy bezpośrednim kontakcie.
[IMG]http://img196.imageshack.us/img196/8307/figoa.jpg[/IMG]
Czoko-dobermanka,jednak nie wiem o niej zbyt dużo.
[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/4098/czoko.jpg[/IMG]