Ja uwazam , ze super by było jakby Bubu tam pojechał na takich warunkach.Kurcze w tym tygodniu mam troche pracy , bo zobowiązałam sie pomagac w szkole przy przygotowywaniu studniówki, bo tak wziełabym transport na siebie.Oj to dobrze tula, ze napisałas co u Tajfunka. Siedzi mi cały czas w głowie i na sercu. to juz nie dzwonie do lecznicy dzis.