[quote name='jogolcia@pdx']Dziewczyny - moja wpłata jeszcze nieuaktualniona na pierwszej, czy sa jakieś problemy, bo już dwa dni mineły od tej wiadomości :cool3:[/QUOTE]
Nie denerwuj sie bo nie ma o co. Pieniązki wysle dopiero w poniedziałek rano , nie mam konta internetowego i wysyłam w banku wypisując zwykły przelew. W poniedziałek będe robiła przelwy z firmy będę w banku to wyślę,więc po południu będa na koncie M@P.