[quote name='anita_happy']moni..mówisz o tym pierwszym zdjeciu???
kobietoo to ucho!!!!!!!!!!!!
weź nie panikuj..jakby sie powiekszyła..to by dota napisała,,nie[/QUOTE]
Anita ja Cię rozumie w 100 % bo balujesz u Dziabąga juz kilka nocy z rzędu :diabloti:, ale ja ucho jeszcze umie rozpoznać , chodzi mi o to drugie zdjęcie, a łysą plame widziałam na zywo jeszcze w schronie.:eviltong: