karmelcia
Members-
Posts
572 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karmelcia
-
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
karmelcia replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
chemy wiesc,chcemy wiesci...siedze jak na szpilkach,co chwila odpalam kompa zeby zobaczyc czy jest mail od Sabinki....brrrrrr.....kurcze jak ja sie staralam o adopcje swinek morkich to warowalam przy kompie i blyskawicznie odp.....czy Ci ludzie boga w sercu nie maja ze nie odp!!!hahahahahhahah -
DO ZAMKNIĘCIA - Długa historia Cypisa i Alfika
karmelcia replied to ceris's topic in Już w nowym domu
a skad one mialyby jechac te chlopki oczywiscie????bo pod koniec tyg,ew poczatek nastepnego z lublina jedzie piesek w moja okolice...mozna by sie dolaczyc.... -
DO ZAMKNIĘCIA - Długa historia Cypisa i Alfika
karmelcia replied to ceris's topic in Już w nowym domu
a co do ilosci psiakow u mnie....jest Franek z mieleckiekiego schronu i to by bylo na tyle wiec 2-3 psiaki moge przyjac mieszkam na wsi,pod opolem jestem po 1 roku tech wet,w trakcie praktyk zawodowych w gabinecie wet. Tymczasuje psiaki od 4 lat,palaczylam milosc do psow i prace,nie biore na tymczas i nie wychodze na 10 godz z domu ,jestem z nimi 24 h 365 dni w roku Jeszcze cos chcialybyscie wiedziec bo nie bardzo juz wiec co napisac -
DO ZAMKNIĘCIA - Długa historia Cypisa i Alfika
karmelcia replied to ceris's topic in Już w nowym domu
jest dokladnie tak ,jak pisze Paula.t odpisuje na wielu watkach,poniewaz musialam zrobic sobie odpoczynek i przez mc nie przyjmowalam nowych pieskow,ani nie robilam rezerwacji,teraz z nowymi silami,z zaliczona sesja wracam i sie oglaszam na watku tymczasowym w 1 poscie jest kilka linkow do MOICH PODOPIECZNYCH WIEKSZOSC JUZ POZAMYKANA(WATKOW OCZYWISCIE) BO PSIAKI OD DAWNA W NOWYCH DOMKACH ale ktoras z dziewczyn kojarzy mnie z watku Milki-szalonej bordej colli--mozna wypytac Masze,ktora ja do mnie oddelegowala,badz ASIA&GINGER,URU,SZAFRE,davanas....te osoby dobrze mnie znaja,byly u mnie w domu,korzystaja ze mnie kurde ale to zabrzamialo....ale wiecei o co chodzi.... -
DO ZAMKNIĘCIA - Długa historia Cypisa i Alfika
karmelcia replied to ceris's topic in Już w nowym domu
100zl za mc czyli 500zl mc za oba -
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
karmelcia replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
no dokladnie,najwyzszy czas!!!bo Franko tez piekny jak ta lala.klaki wylazly a ze codziennie ma SPA w mojej wannie jest taki puchaty ze wyglada jak kulka rudych kudelkow,do tego mieciutki jak kaczuszka....cud miod i orzeszki ahahhahaah -
DO ZAMKNIĘCIA - Długa historia Cypisa i Alfika
karmelcia replied to ceris's topic in Już w nowym domu
ok wiec moja propozycja jest taka...kilka razy dziewczyny wspominaly o 100zl wiec taki jest moj rabat,promocja (zwal jak zwal)mozna tez wykorzystac FB i robic im wydarzenia,ja zawsze rozgaduje wsrod swoich znajomych o nowych pieskach u mnie tak wlasnie dom znalazla Milka,ktora odwiedzam w miare mozliwosci,teraz wczasuje w Szwajcarii(TAKA TO MA FART)JESLI KTORAS Z DZIEWCZYN POTRAFI- mozna zrobic plakaty,ja je zawsze rozwieszam w Opolu I PODSYLAM SWOIM ZNAJOMYM Z INNYCH MIASt.tak wiec decyzja nalezy do was aaa co do weta....mam swojego u ktorego zawsze moge cos wyzebrac tzn znizki itp a ze mam u niego praktyki ,sporo umiem sama i nie trzeba wywalac bog wie ile kasy to tyle...pozdrowionka -
DO ZAMKNIĘCIA - Długa historia Cypisa i Alfika
karmelcia replied to ceris's topic in Już w nowym domu
no ja czekam na jakies propozycje.... -
DO ZAMKNIĘCIA - Długa historia Cypisa i Alfika
karmelcia replied to ceris's topic in Już w nowym domu
moze ponegocjowac.....:lol: -
DO ZAMKNIĘCIA - Długa historia Cypisa i Alfika
karmelcia replied to ceris's topic in Już w nowym domu
moze transport laczony z innymi psiakami????wiem ze czasem tak sie robi,oglasza sie na transportowym i zazwyczaj sa chetni -
DO ZAMKNIĘCIA - Długa historia Cypisa i Alfika
karmelcia replied to ceris's topic in Już w nowym domu
Witam, jestem na zaproszenie Gabrysi...w sprawie tymczasu,uprzejmie donosze ze moge przyjac do siebie oba psionki,ceny podalam Gabrysi na pw pozdarwiam -
Fanta - suczka w typie owczarka niemieckiego MA DOMEK!!!
karmelcia replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
u mnie jest wolne miejsce na PDT. -
Fanta - suczka w typie owczarka niemieckiego MA DOMEK!!!
karmelcia replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
a moze jednak....mam wolne miejsce w pdt a do tego jestem po 1 roku tech wet,w trakcie praktyk i umiejetnosci juz co nieco zdobylam,a i z racji 4 letniego tymczasowania psiakow umiem robic za pielegniarke,jesli bedziecie zainteresowane ,prosze dzw 506174727 badz wyslijcie wiadomosc na pw pozdrawiam -
Milka po przejściach- MA SWÓJ WSPANIAŁY DOM
karmelcia replied to masza44's topic in Już w nowym domu
ACH Milka przyspozyla nam tyle ATRAKCJI ze na zimne juz dmucham i jak tylko mam chwile to ja odwiedzam i molestuje kobite tel.....bo ilez jeden pies moze sie blakac z domu do domu....sama ciesze sie jak durnowata ze udalo sie jest znalezc dom rownie zakrecony i odporny na Milkowe szalenstwo!!!!!buziaki -
AMIR odszedł za Tęczowy Most :( [*]
karmelcia replied to NastyGirlBdg's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
biedna psina ,rozumiem zatem tekst o schodach i nie ma co chlopaka NA SILE USZCZESLIWIAC.....a ja z razie co-zostawiam swoj slad-jakby inny biedulek potrzebowal miejsca ZE SCHODAMI POZDRAWIAM I TRZYMAM KCIUKI -
AMIR odszedł za Tęczowy Most :( [*]
karmelcia replied to NastyGirlBdg's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hej,szukacie jeszcze dt dla Amira???Ja mam wolne miejsce ale mieszkam na 2 pietrze....czemu dom bez schodow???moj tymczas jest platny,psiak moze byc u mnie tak dlugo jak trzeba tzn do adopcji,mieszkam na wsi,jestem po 1 roku tech wet jesli to cos pomoze.w razie co piszcie na pw Pozdrowionka -
Milka po przejściach- MA SWÓJ WSPANIAŁY DOM
karmelcia replied to masza44's topic in Już w nowym domu
moje drogie panie.....Milka wczasuje w szwajcarii,kurcze takiej to dobrze.....zalatwilismy paszport juz jakis czas temu,a 2 dni temu dostalam smsa ze WAKACJE ,jak wroca to obiecala Kornelia zgrac fotki to wam podesle ale mialysmy szescie.....buziaki -
Z pseudohodolwi do lasu.. Już w nowych domach.
karmelcia replied to Merys's topic in Już w nowym domu
bede otwierac hotel,lecz niestety PAPIEROLOGIA w naszym kraju jest nie do przeskoczenia,wiec chwilowo oferuje miejsce w domu bez faktury i 2 h dzialke do biegania na ktorej bedzie hotel -
Z pseudohodolwi do lasu.. Już w nowych domach.
karmelcia replied to Merys's topic in Już w nowym domu
prosze o wiadomosci na pw. -
Z pseudohodolwi do lasu.. Już w nowych domach.
karmelcia replied to Merys's topic in Już w nowym domu
hej wlasnie przegladam watek...masakra.....wiem ze jestem z daleka (opole) i ze mam platny tymczas ale jakbyscie potrzebowaly miejsca....to mam u siebie,mieszkam na wsi w kamienicy a pod domem 2 h pola do biegania a 20m dalej las..... -
GINA - cud miłości, znalazła swój wymarzony DOM.
karmelcia replied to bernika's topic in Już w nowym domu
hej trafilam na watek przypadkiem....ale moze sie przydam,prowadze od 4 ponad lat pdt,mieszkam na wsi,jestem na 2 roku tech wet....nie pracuje zawodowo,zatem oferuje opieke 24h,jesli jestescie zainteresowani zapraszam serdecznie pozdrowionka