Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. [quote name='olivetshka']Kurcze, wielkie dzięki... Normalnie nie wpadłabym na to - szacun, cioteczko! I tak jechałaś po całym tekście i usuwałaś to jedno, to drugie słowo i sprawdzałas? Tekst wcale nie krótki...[/QUOTE] nie, to by było ekstremalne zajęcie :) myślałam, że chodzi o "kochaś" w tytule bo tak sciągnęłam z któregoś ogłoszenia i usunęłam, ale dalej nie chciało zaakceptować. Poszłam jednak dalej tym samym tropem i padło ma te "pieszczoty". Mają tam mocno nieprzemyślane te zabezpieczenia. Teraz edytowałam i wpisałam "jest wielkim pieszczochem" i jest oki.
  2. [quote name='WILCZUREK']To oznacza, że jeszcze nie trafilaś na tego jedynego, idealnego.... :D :D :D[/QUOTE] nie strasz :) mam 11 rocznicę ślubu niedługo :D
  3. [quote name='olivetshka']Czy może ktoś zrobić mu gumtree na Wrocław? Bo ja próbuję i nie udaje się, a stamtąd jest bardzo dobry odzew.[/QUOTE] zrobione: [URL]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Romeo-mini-piesek-w-typie-szpica-W0QQAdIdZ283880807[/URL] kombinowałam trochę, wreszcie okazało się, że ogłoszenie było odrzucane dopóki zawierało słowo... "pieszczoty" :crazyeye: usunęłam i poszło
  4. hmmmm, moja definicja idealnego chłopa jakoś nie zawierała tego punktu...
  5. cudak :) taka zabaweczka :) domki się powinny bić o niego normalnie
  6. no to czekamy i trzymamy kciuki :)
  7. dzięki ciotka - fotoreporterka :)
  8. [quote name='karmelcia']moj tymczas jest platny,bo nie wiem czy wszystkie ciotki spanielowe wiedza.[/QUOTE] jasne, ale w razie braku opcji bdt, to jest jakieś wyjście... tym bardziej, że ona w pełni adopcyjna i pewnie zbyt długo by nie siedziała
  9. [quote name='karmelcia']hej jestem tymczasem Jacksona jak potrzebujecie to mam wlasnie wolne miejsce Bros i Uru u mnie byly ,wiedza jak i gdzie mieszkam wprost w [B]raju dla wariatow[/B].pozdrawiam ,wiadomosc tel,malo jestem na kompie.[/QUOTE] no to ja się już pakuję :evil_lol: a na poważnie - super, musimy szybko działać, bo nam jeszcze ktoś Lunkę do pseudo zwinie...:angryy:
  10. Wilczurek, mam nadzieję, że się jednak przespałeś... dziś ważny dzień, trzymamy kciuki za Dela bardzo, bardzo mocno! Nikitka będzie czuwać...
  11. [quote name='Hitoshi']Ja też bym chciała :) Alaś by się ucieszyła. Jutro pogadam z mężem :] A tak wogóle ona jest zdrowa?[/QUOTE] raczej zdrowa, inaczej by taka żwawa nie była :evil_lol: a tak na poważnie, to można na miejscu z wetem pogadać... przydałby się ten dt, żeby sterylkę zrobić i poznać lepiej panienkę
  12. [quote name='Hitoshi']Ja tak myślę, że może męża namówię na dt dla niej. Sami mamy tak energiczną diablicę w domu :)[/QUOTE] jestem za :)
  13. no właśnie bym się trochę bała...generalnie pani chce towarzyszkę zabaw dla yoreczki, ale Luna może być za energiczna... chociaż tak naprawdę jej nie poznamy dopóki się nie znajdzie dt :(
  14. [quote name='marmosia']I jeszcze w łeb, że o bazarku nie wiedziałam nic- dopiero litościwa Karolcia mi podesłała:)[/QUOTE] :oops: ... następnym razem będę spamować :)
  15. chyba tak, ona jest po prostu bardzo żywa, taki wulkan energii i może być niełatwa do okiełznania dla zbyt spokojnych właścicieli :)
  16. [quote name='aldira']nikt nie pyta o tak piekne pieski? nadal szukaja domku?[/QUOTE] nie chcemy na razie, żeby ktoś pytał ;) muszą być najpierw troszkę oswojone i odjajczone :)
  17. [quote name='Tepes'][COLOR="blue"]no to najprawdopodobniej w sobotę odbieram moje przyszłe dzieciątko:loveu: ciekawe jak to będzie:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] suuuuper, będzie na pewno ciekawie :)
  18. [quote name='Asia & Ginger']Dzięki za info. :p Mam nadzieję, że suńka została wysterylizowana przed adopcją. Jak to teraz we Wrocławiu wygląda?[/QUOTE] nie, na pewno nie została wysterylizowana wygląda to tak, że biorąc psa ze schronu, można się dobrowolnie umówić na darmową kastrację / sterylizację. Czasami tylko, nie wiem na jakich zasadach kastrują/sterylizują sami
  19. widocznie faktycznie została adoptowana - może w weekend, w każdym razie trzeba ją zdjąć z ogłoszeń. Ewentualnie poczekamy, aż ktoś bywający w schronie potwierdzi? bo dodzwonić się to słabe szanse są...
  20. Matko, wszędzie jacyś... dziwni ludzie! Oby to była inna Pani jednak.
  21. Boże jaka ona szczęśliwa! :) czarna mordka kochana :)
  22. no to trzymamy kciuki, może się uda jakoś mniej inwazyjnie chłopakowi pomóc :)
×
×
  • Create New...