-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Maleńtas powinien jeść 3-5 razy dziennie. Tinka dostawała ile zjadła, ale ona nie chciała za bardzo jeść. Tak na moje oko powinien jeść dziennie ok. 100-150 g dziennie. Sucha karma oczywiście mniej. Czy na wątrobę dostał jakieś leki? najlepiej wklej tu wyniki. Nie podoba mi się robienie antybiogramu niepełnego. To znaczy jeszcze raz trzeba kłuć i płacić za wykonanie pobrania? Może mają jeszcze osocze? Profil tarczycowy można zrobić z przechowanego osocza.
-
Blind- niewidomy, chudziutki, porzucony ...
inga.mm replied to dexterka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co się stało??? Jak to już dawno nieaktualny??? -
[quote name='Zofija']a niech się leje!!!! :diabloti: Inguś mało razy to się lała na dogo:cool3: nie dam i już;)[/QUOTE] a ja Cię przechytrzyłam i wysłałam na konto, które mi pokazało się przy Twoich przelewach. 20 zetów wysłałam!!!! :evil_lol: Co mały dostał na wątrobę i tarczycę? Jak wyszły próby nerkowe?
-
Tin-tin drżące maleństwo w schronisku - ma dom.
inga.mm replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Buziaczki dla Tinka. Na razie nie mam pomysłu na dt. zapraszam te osoby, które chciałyby wesprzeć nasze działania [CENTER][SIZE=2][B][URL="http://tiny.pl/h4kmc"][COLOR=#ff00ff][FONT=Tahoma][I]Skarbonaria[/I][/FONT][/COLOR][/URL][COLOR=#33cc00] - fundusz zapomogowo-pożyczkowy[/COLOR][/B][/SIZE] [/CENTER] może kiedyś będziecie w potrzebie i skorzystacie z zasobów tego funduszu? -
kurczaczek z lubczykiem, marchewką i płatkami ryżowymi zalecam. Jeśli w kupsku nie ma gości, to na tak osłabiony organizm odradzam odrobalanie. Kroplówki witaminowe - koniecznie. Dawaj konto, bo pojadę do Ciebie!!!! Poza tym zajrzyj do Skarbonarii. No chyba, że macie kasiorkę. kwota 140 zetów za takie badanie to standard. Wprawdzie można wyskamlać zniżkę na bezdomniaka, ale nie wiem czy wszystkie laboratoria zniżki dają. Może za usługę pobrania krwi nie weźmie kasy?
-
a ja zapraszam te osoby, które chciałyby wesprzeć nasze działania [CENTER][SIZE=2][B][URL="http://tiny.pl/h4kmc"][COLOR=#ff00ff][FONT=Tahoma][I]Skarbonaria[/I][/FONT][/COLOR][/URL][COLOR=#33cc00] - fundusz zapomogowo-pożyczkowy[/COLOR][/B][/SIZE] [/CENTER] może kiedyś będziecie w potrzebie i skorzystacie z zasobów tego funduszu? Ucałowania mordeczki Pesteczki, proszę o podrapanie jej pod bródką ode mnie.
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
zapraszam te osoby, które chciałyby wesprzeć nasze działania [CENTER][SIZE=2][B][URL="http://tiny.pl/h4kmc"][COLOR=#ff00ff][FONT=Tahoma][I]Skarbonaria[/I][/FONT][/COLOR][/URL][COLOR=#33cc00] - fundusz zapomogowo-pożyczkowy[/COLOR][/B][/SIZE] [/CENTER] może kiedyś będziecie w potrzebie i skorzystacie z zasobów tego funduszu? -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, że gdzieś tam w pieskowym umyśle pojawia się uczucie nirvany ----------------- zapraszam te osoby, które chciałyby wesprzeć nasze działania [CENTER][SIZE=2][B][URL="http://tiny.pl/h4kmc"][COLOR=#ff00ff][FONT=Tahoma][I]Skarbonaria[/I][/FONT][/COLOR][/URL][COLOR=#33cc00] - fundusz zapomogowo-pożyczkowy[/COLOR][/B][/SIZE] [/CENTER] może kiedyś będziecie w potrzebie i skorzystacie z zasobów tego funduszu? -
to może napisz do skarpety Talcott (u mnie w sygnaturze). Napisz, że nie ma finansów i potrzebne na badania. Podeślij mi konto, to tym razem ja Cię wesprę w 20 zetów. Poza tym będzie skarbonaria - fundusz zapomogowo-pożyczkowy, tylko nie moge dobudzić Sajlany, żeby sobie zarezerwowała miejsce na rozliczenia
-
Vincent - Dog Niemiecki - ma tylko 9 miesięcy, walczy o życie. Ma dom.
inga.mm replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
no właśnie zrozumiałam, że pani doktor do dt. Oj, super, że zdecydowała się go zatrzymać. Bardzo sie przywiązał do niej. I opieke ma zapewnioną i kochanie. Super, super, super! zapraszam te osoby, które chciałyby wesprzeć nasze działania [CENTER][SIZE=2][B][URL="http://tiny.pl/h4kmc"][COLOR=#ff00ff][FONT=Tahoma][I]Skarbonaria[/I][/FONT][/COLOR][/URL][COLOR=#33cc00] - fundusz zapomogowo-pożyczkowy[/COLOR][/B][/SIZE] [/CENTER] może kiedyś będziecie w potrzebie i skorzystacie z zasobów tego funduszu? -
udzielam się na dogo sporadycznie, wieczorami, głównie czytając, a mało pisząc. W ogóle od jakiegoś czasu mało piszę, bo nie mam czasu na wpisy niemerytoryczne, aczkolwiek i takie sa potrzebne, bo utrzymują watek w czołówce. Co do budy, to chyba pomysł jest dobry. Sądzę, że Farel powinien przyzwyczajać się do domu stopniowo, a nie tak jak teraz, że wbrew wieloletnim przyzwyczajeniom, mieszka w domu. Ktoś wcześniej o tym napomykał (chyba).
-
Tin-tin drżące maleństwo w schronisku - ma dom.
inga.mm replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Jestem cały czas, chociaż tylko myślami. -
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
inga.mm replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Birma jest w typie owczarka. Była kamieniowana, kopana, cięta, przypalana.