-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Faluś, wrócę do Ciebie w wolnej chwili
-
Awa?! To jest pies nad psy. Cudowna, wielkooka, zabawowa, ale nadal często uciekająca i zamykająca sie w sobie, gdy coś ją przestraszy. Charakterek tez potrafi pokazać. 1. Nie włazić do domu bez pozwolenia - kanonada szczekanek 2. Mamuńcia wróciła - taniec św. Wita wysiada, Maria Callas też. Pisk szczęścia, ileś oberków wokół parówkowatego ogonka, podskoki, lizanka, dawanie łapki. Nawet odpycha miłość swojego życia - pudelsona Fida. Przelizie po nim, byle dopchać się do mamuńci. 3. Ktoś dzwoni domofonem - która głośniej zaalarmuje? Awunia czy Tośka-miętośka. 4. Spacerek - szaleństwo na 4 łapach. Tarmoszenie, skakanko, łapka 1 - podana. no to teraz łapka 2. to może jeszcze raz łapka 1? A nie byłoby fajnie jeszcze raz łapkę 2 uścisnąć? Nie do opisania. No i zaczyna się problem z założeniem jej ubranka, bo wtedy sztywnieje, koniec szaleństwa. Za drzwiami wraca jej dobry humor. 5. Koty domowe - zlewka, co tam koty? Kot podwórkowy - wróg!!!! Amok kompletny, trzeba uważać, żeby nie puścić smyczy, bo nic do niej wtedy nie dociera. Więcej informacji będę dorzucała sukcesywnie. W każdym razie, nie sposób nie kochać Awy. Jest wspaniała, cudowna i w ogóle...
-
ja się tu pokażę później
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
inga.mm replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
czy 15 kg suchej karmy lajt dla starszyzny satysfakcjonuje? -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
inga.mm replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Cierpliwości, nie mogę teraz zająć się linkowaniem i rozsyłaniem -
Hanka I Tośka mają swoje podwórko i RODZINĘ :) Powodzenia dziewczyny
inga.mm replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
a ja trzeźwo patrzę na lato: w schronie przybędzie 300-400 psów. W lasach będą konały psy przywiązane do drzew, na drogach będą ginęły te wyrzucone z samochodów. -
ludwa, czy nie ma wpłaty od Lu_Gosiak za 50 zetów?
-
proszę uprzejmie o pomijanie tej paskudnej litery K. Inga!!!!!!!!!!!!!!! Prababcia krzywdę mi zrobiła, żądając litery K w pierwotnie wybranym imieniu. Że niby może taką bardziej świętą będę, pewnie kombinowała. A potem i tak mówiła do mnie Inusia. Zapomniała, że moja patronka była brudasem. Jej mężem - znaczy patronki, a nie prababci - był niejaki Bolo Wstydliwy. On nie był wstydliwy, tylko zwyczajnie brzydził się śmierdziela. Ja jestem dziewczynką higieniczną, ale nie sterylną. I mam życzenie pozostać Ingą!!!! Plizzzzzz........
-
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
inga.mm replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
kurczę! Piszesz i masz! Ekspress -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
inga.mm replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Ten temat też zmieniłabym, na bardziej imienny, bo ten mało co sygnalizuje. np. Psy wyrzucone w lesie pod Otwockiem! Co będzie dalej? Pomóżcie!!! -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
inga.mm replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Link do Rudego i Kudłatka (nazwy zmieniały się) sa w różowych sygnaturkach W bazarku w poście 1 [SIZE=2][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/203869-UWAGA%21%21%21Kleszcze-zaatakowa%C5%82y-Rudego-babeszja-%28-prosimy-o-pomoc"][/URL] [/B][/SIZE] -
[quote name='anita_happy']nie no - błagam - Tonacy brzytwy się chwyta!!po dzisiejszym dniu - trace wiare w ludzi człowiek domy - które chcą adoptowac SPRAWDZA..lustruje...a w hotelu psy - jak wyjeżdzam DO OBORY!! to po co pytanie w ankiecie przedadopcyjnej -Co się stanei z psem podczas wyjazdów na wakacje, etc?? Jaby to były jej psy - to moze sobie je na strychu zamknąć - w piwnicy -w komórce...i nikt nie zabroni..ale to psy, które miały opłacony pobyt w DT domowym!! a tutaj mamy DT domowo - oborowe gdyby swoje psy zamknęła tak jak te biedy, też bym dostała furii. Jej czy nie, zwierzętom nalezy sie godność, przynajmniej ze strony działaczy. Czym dt Arktyki różni sie od pseudo????? Niczym, chociaż może jednym: zapewniała, że pieski będą miały dobre warunki
-
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
inga.mm replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
jestem u Rudryka już dziś. Jutro podlinkuję i roześlę. Natomiast trzeba zastanowić sie czy robimy takie akcje jak z Rudym i Kudłatkiem -
w 267: U mnie malizny w hotelu są po 200 zł + dodatki Warunki stawiane przeze mnie: przyjazny do psów i kotów, bez chorób skórnych (grzybica, świerzb, łysienia) i innych zakaźnych, znalezienie wspaniałego domku Konkrety: 7 zetów za dzień to wychodzi przeciętnie 200 parę zetów bo luty krótszy. Od kwietnia będe mogla wystawiać faktury na zakwaterowanie jeśli będzie takie życzenie sponsorów. Warunki jakie stawiam związane są z moimi podopiecznymi szpitalno-geriatrycznymi. Kto mnie gdzieś na dogo przydybał, może pamięta moje opisy walki o Vita (z avataru) i Tośkę (ratlerzyca mająca 10 czy 11 schorzeń, w tym 3 różne rodzaje nowotworów, może nawet 4). Pudelek tez starszy pan, ma teraz pewnie dychę, albo więcej.Sercowy, kulawy, szczerbaty itd. Mam ósemkę kotopsów: 4 wyadoptowane starszaki, 3 przygarnięte w tym Vito po prawie 10 minutach śmierci klinicznej, z dziurą w przegrodzie międzykomorowej, rozwalona wątrobą, upośledzony troszkę, ale cudowny łobuziak, 1 psina na dt z czymś w rodzaju autyzmu potraumatycznego. Tak więc jeśli Dudzia może bez problemu sie zaaklimatyzować i nie jest chora zakaźnie na cokolwiek, zapraszam Weterynaria w moim budynku na parterze. Wąż w domu. Bałagan też, bo to jest dom żyjący, a nie sterylny. Zwierzaki żyją spokojnym życiem, bez nadmiernych stresów (nie pozwalam na wyjadanie ludzkich żarć, maja swoje przysmaki). Oczywiście, nie jest tak, że przez 24 godziny ktoś w domu jest, ale niekonfliktowe stworzenie zaaklimatyzuje się. O zdrowie każdego zwierzątka zabiegam jak mogę. Nazwiska osób refencyjnych podam na pw. Zaglądac można
-
Rudzio jest zaje...super. Na Allegro zawszę obawiam się złych ludzi. Bardzo trudno znaleźć dobry dom.
-
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
inga.mm replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Aga, zapomniałam zadzwonic w natłoku różnych spraw. Załóż mu lub im osobny wątek. Przenieś te wpisy, Rozreklamujemy dzieciaki Ja na razie jestem urobiona po pachy, ale trzeba cos wykombinować tak jak z Rudym i Kudłatym. -
ja może głupio spytam: czy ktoś sprawdzał wcześniej ten dom? czy ktoś wystawiał referencje? Mam starszego pudelka ze schronu. Zabrałam go bo miał taka pustkę w oczach i w całym sobie, że nawet rezygnacja z niego spłynęła. Teraz jest psem jeszcze starszym, ale za to szczęśliwym, przytulastym, z sercem w oczach. Ta bieda została zgnojona. Nie mam miejsca na dt, tylko hotelowe, ale w razie czego piszcie. Zaznaczam: domowe dt, domowy hotel. Nie żadne podwórka, budy, klatki, tylko poduchy, dywany, tapczany. Po tygodniu do dwóch psy leżą kolami w górze. Przynajmniej dotąd tak było.
-
[quote name='golf']napisalam do kilku osob udzielajacych sie na tym watku i zobaczymy. Czasu jest coraz mniej. Zobaczymy co inga powie jak sie pojawi.[/QUOTE] pojawiam się i podtrzymuję propozycję. Dla Pchełki obniżam do 150 + karma + tabletki na podniesienie odporności + nie daj Boże, wet. Wychodzi 5 zł za dzień + dodatki. To nie jest drogo. Mam tylko jedno miejsce cpdt, w tej chwili zajęte przez sunie specjalnej troski i jedno, dwa miejsca hotelowe dla malizn, ale w cieplusim mieszkanku. Wąż jest w domu. Sąsiedzi przez ścianę z psem spokojnym. Fura miejscówek dla stworów. Bałagan umiarkowany, bo mam dom dla zwierząt, a nie zwierzęta dla domu. Proszę o decyzję, bo mam zgłoszenia spoza dogo. I muszę coś odpowiedzieć.
-
konto i ksiegowość można znaleźć w poście 2
-
No proszę, na Asiaczka zawsze można liczyć!!! Dzięki Asiu.