Jump to content
Dogomania

Elka_Ka

Members
  • Posts

    1066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elka_Ka

  1. Jestem na zaproszenie ale nietety moja obecna sytuscja życiowa nie pozwala mi na pomoc finansową chociaż bardzo bym chciała:-(
  2. To może popytać o ten preparat u wetów u mnie w mieścinie? Bo ktoś tu pisał że trudno dostępny jest.
  3. Majaa czy możesz coś zrobić żebym Ci mogła wysłać pw? Makot'a czy mnie też możesz przysłać te warunki adopcji stawiane przez UM w S-ku i jak załatwiałaś sterylkę Nitki że była bezpłatna?
  4. Podniosę psicę bo jakoś tu pusto:sweetCyb:
  5. Ale ślicznota:loveu: Poczytam sobie potem
  6. Przylazłam tu i ja na zaproszenie, to chociaż podrzucę od czasu do czasu
  7. To ja z innej beczki - makot'a u kogo sterylizowałaś Nitkę jeśli można wiedzieć?
  8. [QUOTE]Mam nadzieję, że już zrozumieli szereg błędów, jakie popełnili![/QUOTE] Albo i nie zrozumieli bo "... właśnie mieliśmy ją wysterylizować..." a identyfikatory "...to tak żadko i sporadycznie się stosuje, że są niepotrzebne..." Pytanie za 100 pkt. - czy oni rozwiesili jakieś ogłoszenia z psicą i wysoką nagrodą za zwrot? Znajoma mojego ojca w ten sposób odzyskała skradzinego haszczaka - musiała zapłacić za niego okup. A ja ostatnio widziałam tylko ogłoszenia o zaginionym kocie Czesterze a wcześniej też z kotem były. Z taką sunią nigdzie nie widziałam.
  9. Czy ten Conquer to preparat weterynaryjny typowo dla psów czy też ludzki dostępny (niedostępny) w aptekach?
  10. Czyli Baby staneła na wysokości zadania:evil_lol: Straszne z nich słodziaki:loveu: Jak często je karmisz? Skąd wziełaś mleczko? Jest na składzie u weta? Ja byłam dziś ze swoim utrapieniem u weta bo drapie się opentańczo. Szkoda tylko że weta nie było:diabloti: Ja to mam zawsze "szczęście" do wszystkiego, za co bym się nie wzięła to d...pa z tyłu:wallbash::placz::flaming:
  11. Z tą odwagą u weta to chyba normalne u ON-ków. Mój też był bardzo odważny dopóki nie poszedł do weta:lol: Kiedyś poszłam z nim tylko po witaminki, posadziłam go przed furtką żeby go nie stresować wchodzeniem do gabinetu. Oczywiście nie wiązałam go bo był mądry i zawsze grzecznie czekał. Wyłażę z gabinetu po załatwieniu sprawy, patrzę... nie ma psa:crazyeye: Trochę się zaniepokoiłam ale idę za róg, patrzę a on siedzi kawałek dalej przy bramie na posesję i czeka. Musiał nawiać kiedy tylko wet wyjrzał z gabinetu żeby mnie poprosić, a ja stałam do niego tyłem więc nie widziałam, że uciekł:lol:
  12. 10 dni???:crazyeye: Chyba przesadził albo ja mam sklerozę. Zawsze wydawało mi się, że szczeniaki przez 2 tygodnie są ślepe a te mają przecież ślepia otwarte.
  13. [quote name='agnieszka24']Zapomnieliście dodać, że stary piach (zasikany i zakupkany, pełen wirusów post pukowskich) - wykopany z boksów "genialni robotnicy" używali do robienia betonu czy też zaprawy!! :mad: No bo po co ma się marnować? Skoro to świetny i darmowy materiał wtórny. :angryy: A co ich obchodzi, że ten niby remont miał służyć odkażeniu powierzchni. Dopiero niedawno przywieźli sobie nowy, czyściutki piach. Trzeba im patrzeć na ręce, bo wszystko robią jak najniższym kosztem. Oszczędzali nawet na zlewach w kuchni!! Tam powinny być duże, głębokie zlewy, w których spokojnie można by było umyć miski i wiaderka, a ci debile zamontowali normalne, malutkie zlewy kuchenne - tak jak w domu. :diabloti: Drzwi w kociarni powinny być metalowe/blaszane - mogli kupić nawet najtańszą chińszczyznę za 300 zł, ale po co? Oni mają oddać "wyremontowane" budynki do odbioru. Nie interesuje ich, ze za 2-3 miesiące drzwi będą obdrapane i będą wyglądać jeszcze gorzej niż przed remontem. Ten cały remont to pic na wodę!! Rzeczy najpotrzebniejsze nie będą zrobione, a te które robią to jeszcze gorsze badziewie niż było! :cool3:[/QUOTE] A kto ich tam nasłał? Urząd Miasta? Czy ŚTOZ nie ma żadnego wpływu na działalność debili? Znowu wywala się nasze pieniądze w błoto:angryy:
  14. [quote name='eliza_sk']To niby jakiś element dekoracyjny w tej bramie, ale Tobiasz ma gabaryty wypasionej świnki morskiej, nie wiem czy zdają sobie z tego sprawę ...[/QUOTE] Nawet jeśli sobie zdają to z tego co piszesz wynika, że mają to gdzieś. Zupełnie jak poprzednia pańcia mojej psicy - "...ona już nieraz uciekała i wracała..." - tak mi powiedziała:diabloti::angryy:
  15. Taka ślicznota:loveu: powinni się bić o niego. Podobny trochę do mojej Nuki, pasowałby do niej:cool3:
  16. Żeby tylko ta odżywka nie zadziałała źle na wątrobę. Te wszystkie wynalazki dla sportowców to jednak świństwo
  17. [B][COLOR="#0000ff"]Ale miło:diabloti: Tak sobie chodzę od wątku do wątku i co poczytam to robi mi się coraz przyjemniej:diabloti: Mam propozycję - weźcie sobie wydłubcie po oku i przestańcie się już wreszcie żreć bo naprawdę przykro się robi jak się to wszystko czyta:-( Wszyscy macie jeden cel - pomoc zwierzętom więc czemu u licha walczycie ze sobą?:mad: [QUOTE]Chcę uzyskać podstawowe informacje m.in. po to by rzeźnikowi przeszkodzić w załatwieniu kolejnych psów.[/QUOTE] Nie chcę Cię rozczarować Psie Wolny ani nikogo kto ma ten sam cel, ale nie przeszkodzicie mu:shake: bo on ma zbyt szeeeroookie plecy. Super, że Lala ma się już dobrze i to jest chyba najważniejsze:happy1:[/COLOR][/B]
  18. Stara torba:angryy::angryy: żeby tak skisła za takie potraktowanie psiny:angryy:
  19. [QUOTE]Babsko chce oddać sunię po 1,5 roku , bo kupiło sobie rodowodową i będzie ją rozmnażać, a ta sunia jej nie akceptuje.[/QUOTE] Chyba żartujesz??:crazyeye::angryy: Czym trzeba być żeby tak potraktować zwierzaka? Niektórych to się powinno :2gunfire:
  20. A może ktoś Ci zrobił "przysługę" i śmieci to był tylko pretekst:mad:
  21. Super:multi: wreszcie się Gloria doczekała. I Górka, tyle czasu czekała:multi:
  22. Ale z niej słodziak:loveu: Fajnie, że tak szybko znalazła domek:multi:
  23. Super, że psinie już lepiej:multi: przynajmniej jedna dobra wiadomość dziś
×
×
  • Create New...