Elka_Ka
Members-
Posts
1066 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elka_Ka
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Elka_Ka replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Sama napisałaś, że trafiły Ci się dzikie psy to myślałam, że faktycznie nie miały kontaktu z człowiekiem:oops: Nie mam takiego doświadczenia jak Ty, dlatego pytam o zachowanie czystości bo nie wiem jak może się zachować dorosły pies, który nie wiadomo czy kiedyś mieszkał w domu. Miałam psa od szczeniaka i załatwiać swoje potrzeby na dworzu nauczył się w kilka dni. -
Kielecka mordownia w Dyminach - początek końca gehenny zwierząt!
Elka_Ka replied to kahoona's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Aha, w schronisku jest piękny ogródek edukacyjny z grillem !!!.[/QUOTE] A co tam grilowali? Bo mi się zaczyna skóra na tyłku marszczyć:angryy: Jakby trzeba było rozsyłać gdzieś jakieś petycję czy zdjęcia to dajcie znać. -
Ślepy Lord ma już swoje miejsce u rodzinki we Wrocławiu
Elka_Ka replied to kika22's topic in Już w nowym domu
Do góry piesiu:sweetCyb: musi się znaleść coś dla ciebie -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Elka_Ka replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Podniosę chociaż psinę:multi: -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Elka_Ka replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Zaje...fajnie:shake: mrs.ka ta sunia to całkiem dzika, czy tylko jej szczeniorki? Nie umie zachować w domu czystości? Sprawdzałaś? -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Elka_Ka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Podniosę z wieczorka:sweetCyb: A co z tą małą sunią i jej szczeniorkami? -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
Elka_Ka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze:happy1: trzymaj się Oskarku -
Rany! Czytam Wasze relacje z konferencji i tak się ucieszyłam, że się prawie popłakałam przed monitorem. Teraz tylko iść za ciosem i rozgnieść te robaki do końca:2gunfire: Dziewczyny jak pozbieracie te podpisy pod petycją to jeśli chcecie zróbcie skan i wyślijcie mi na maila - porozsyłam znowu gdzie się da. Wy też rozsyłajcie. Teraz nie możemy zasiąść na laurach. Super! Wielkie dzięki wszystkim, którzy zmieszali z błotem tych pękołków na konferencji, strasznie żałuję, że nie mogłam tam być:wallbash: też bym sobie użyła:diabloti::angryy:
-
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Elka_Ka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Pewno że znajdzie super domek:happy1: Ma takie cudowne uchole, że mogłaby na nich latać:) -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
Elka_Ka replied to erka's topic in Już w nowym domu
A co tu tak pusto? W górę Oskarek:sweetCyb: -
[quote name='ewab']Po dzisiejszej wizycie w Radio Kielce nie jestem taka pewna po której stronie są media. Przynajmniej lokalne... Wystąpienie pokontrolne NIK pozostawię na razie bez komentarza.[/QUOTE] Po której stronie są media lokalne można stwierdzić rozkładając pierwszą lepszą gazetę lub słuchając radia Kielce - włażą władzy bez wazeliny w doopę aż się niedobrze robi:angryy:
-
Ślepy Lord ma już swoje miejsce u rodzinki we Wrocławiu
Elka_Ka replied to kika22's topic in Już w nowym domu
A to co?:crazyeye: nikt piesia nie odwiedza?:-( Gdzie się wszyscy podziali?:helo: -
Eneda coś przeoczyłaś w petycji - Na początku piszesz o mieszkańcach ziemi świętokrzyskiej a na końcu tak: [QUOTE]Jako mieszkańcy Kielc mówimy dość łamaniu praw w Schronisku dla Zwierząt w Dyminach/Kielce. Liczymy także na roztropność Pana Prezydenta oraz wrażliwość na los żywych istot.[/QUOTE] Mam wrażenie, że te kraty nie zostały pomalowane na polecenie NIK-u ale po to żeby utrudnić porównanie ze zdjęciami. Bo na zdjęciach ten gustowny, obdrapany, niebieski kolorek bardzo rzucał się w oczy, a tak, nie bedzie już tak dobrze widoczne gdzie zdjęcia były robione i o to chodzi:angryy: Apropos kontroli, to przecież wszyscy wiedzą, że kontrole NIK-u to fikcja. Szkoda, że jutro muszę iść do pracy i nie mogę być z Wami na tej konferecji:wallbash:
-
Andziu plakat jest zaje... ale usunełabym z niego tę michę z podrobami. Patrzę na to całkiem na zimno i myślę, że laik, który to będzie widział (a takich będzie pewnie większość) pomyśli, że pieski dostają takie smakołyki, że niektórych ludzi na to nie stać, a na argument, że pasą się na tym muchy odpowie "pasą się bo takie pyszne żarcie długo stoi, a jak długo stoi to znaczy, że pieski nie zjadają od razu, a jak nie zjadają od razu takich pyszności tzn. że nie są głodne, a to znaczy, że nieprawdą jest że w schronie je głodzą". Mam nadzieję, że nie zgmatwałam za bardzo:roll: Cała reszta jest bardzo dobra i mam nadzieję, że przemówi do niektórych.
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Elka_Ka replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
i ja też:sweetCyb: -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Elka_Ka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Ja też podniosę:sweetCyb: -
Ślepy Lord ma już swoje miejsce u rodzinki we Wrocławiu
Elka_Ka replied to kika22's topic in Już w nowym domu
Musi w końcu piknąć, przecież nie może psina siedzieć sam:shake: -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
Elka_Ka replied to erka's topic in Już w nowym domu
A jak piesio przeżył kąpiel? -
[SIZE="2"][COLOR="#000080"][B]Ponieważ widzę tu parę osób chętnych do rozsyłania petycji i rozdawania zdjęć więc ponawiam moją propozycję: mam zebranych ponad 100 zdjęć ze schronu, jeśli ktoś jest chętny wyślę mu na maila. Wysyłajmy petycje i zdjęcia gdzie się da - do prasy, radia, telewizji, polityków, partii, wszędzie - tylko tak możemy się pozbyć tych popaprańców. Im więcej ludzi się w to włączy tym lepiej.[/B][/COLOR][/SIZE]