Jump to content
Dogomania

Elka_Ka

Members
  • Posts

    1066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elka_Ka

  1. Dość pewnie się czuje, znaczy się ma szerokie plecy. Mogę się założyć, że jak ochłonie z pierwszego "szoku" po tej całej akcji to będzie dalej fikał.
  2. Jak czytam te wszystkie relacje to najbardziej cieszę się z tego, że w Skarżysku nie ma schroniska dla zwierząt bo sytuacja byłaby jeszcze gorsza niż w Kielcach:shake:
  3. Sama napisałaś, że trafiły Ci się dzikie psy to myślałam, że faktycznie nie miały kontaktu z człowiekiem:oops: Nie mam takiego doświadczenia jak Ty, dlatego pytam o zachowanie czystości bo nie wiem jak może się zachować dorosły pies, który nie wiadomo czy kiedyś mieszkał w domu. Miałam psa od szczeniaka i załatwiać swoje potrzeby na dworzu nauczył się w kilka dni.
  4. [QUOTE]Aha, w schronisku jest piękny ogródek edukacyjny z grillem !!!.[/QUOTE] A co tam grilowali? Bo mi się zaczyna skóra na tyłku marszczyć:angryy: Jakby trzeba było rozsyłać gdzieś jakieś petycję czy zdjęcia to dajcie znać.
  5. Do góry piesiu:sweetCyb: musi się znaleść coś dla ciebie
  6. Zaje...fajnie:shake: mrs.ka ta sunia to całkiem dzika, czy tylko jej szczeniorki? Nie umie zachować w domu czystości? Sprawdzałaś?
  7. Podniosę z wieczorka:sweetCyb: A co z tą małą sunią i jej szczeniorkami?
  8. Będzie dobrze:happy1: trzymaj się Oskarku
  9. [quote name='Majaa']Moim skromnym zdaniem treść petycji zmieni się pewnie radykalnie po dniu dzisiejszym ........ ;)[/QUOTE] Ale podpisy pozostaną. Tak czy siak chodzi o dobro zwierzaków. Niech dalej będzie szum wokół sprawy, tylko tak mamy szansę to załatwić:mad:
  10. Rany! Czytam Wasze relacje z konferencji i tak się ucieszyłam, że się prawie popłakałam przed monitorem. Teraz tylko iść za ciosem i rozgnieść te robaki do końca:2gunfire: Dziewczyny jak pozbieracie te podpisy pod petycją to jeśli chcecie zróbcie skan i wyślijcie mi na maila - porozsyłam znowu gdzie się da. Wy też rozsyłajcie. Teraz nie możemy zasiąść na laurach. Super! Wielkie dzięki wszystkim, którzy zmieszali z błotem tych pękołków na konferencji, strasznie żałuję, że nie mogłam tam być:wallbash: też bym sobie użyła:diabloti::angryy:
  11. Pewno że znajdzie super domek:happy1: Ma takie cudowne uchole, że mogłaby na nich latać:)
  12. A co tu tak pusto? W górę Oskarek:sweetCyb:
  13. [quote name='ewab']Po dzisiejszej wizycie w Radio Kielce nie jestem taka pewna po której stronie są media. Przynajmniej lokalne... Wystąpienie pokontrolne NIK pozostawię na razie bez komentarza.[/QUOTE] Po której stronie są media lokalne można stwierdzić rozkładając pierwszą lepszą gazetę lub słuchając radia Kielce - włażą władzy bez wazeliny w doopę aż się niedobrze robi:angryy:
  14. A to co?:crazyeye: nikt piesia nie odwiedza?:-( Gdzie się wszyscy podziali?:helo:
  15. Eneda coś przeoczyłaś w petycji - Na początku piszesz o mieszkańcach ziemi świętokrzyskiej a na końcu tak: [QUOTE]Jako mieszkańcy Kielc mówimy dość łamaniu praw w Schronisku dla Zwierząt w Dyminach/Kielce. Liczymy także na roztropność Pana Prezydenta oraz wrażliwość na los żywych istot.[/QUOTE] Mam wrażenie, że te kraty nie zostały pomalowane na polecenie NIK-u ale po to żeby utrudnić porównanie ze zdjęciami. Bo na zdjęciach ten gustowny, obdrapany, niebieski kolorek bardzo rzucał się w oczy, a tak, nie bedzie już tak dobrze widoczne gdzie zdjęcia były robione i o to chodzi:angryy: Apropos kontroli, to przecież wszyscy wiedzą, że kontrole NIK-u to fikcja. Szkoda, że jutro muszę iść do pracy i nie mogę być z Wami na tej konferecji:wallbash:
  16. Andziu plakat jest zaje... ale usunełabym z niego tę michę z podrobami. Patrzę na to całkiem na zimno i myślę, że laik, który to będzie widział (a takich będzie pewnie większość) pomyśli, że pieski dostają takie smakołyki, że niektórych ludzi na to nie stać, a na argument, że pasą się na tym muchy odpowie "pasą się bo takie pyszne żarcie długo stoi, a jak długo stoi to znaczy, że pieski nie zjadają od razu, a jak nie zjadają od razu takich pyszności tzn. że nie są głodne, a to znaczy, że nieprawdą jest że w schronie je głodzą". Mam nadzieję, że nie zgmatwałam za bardzo:roll: Cała reszta jest bardzo dobra i mam nadzieję, że przemówi do niektórych.
  17. Musi w końcu piknąć, przecież nie może psina siedzieć sam:shake:
  18. Tak, wysłałam. A to, które wkleiłaś jest świetne - eee... to znaczy nie jest, ale nadawałoby się na plakat. Schronisko dla zwierząt i przykłady "wspaniałej" opieki. Dać tylko jeszcze jakiś dobry napisik pod spodem i można pikietować urzędy wszelakie.
  19. A jak piesio przeżył kąpiel?
  20. [SIZE="2"][COLOR="#000080"][B]Ponieważ widzę tu parę osób chętnych do rozsyłania petycji i rozdawania zdjęć więc ponawiam moją propozycję: mam zebranych ponad 100 zdjęć ze schronu, jeśli ktoś jest chętny wyślę mu na maila. Wysyłajmy petycje i zdjęcia gdzie się da - do prasy, radia, telewizji, polityków, partii, wszędzie - tylko tak możemy się pozbyć tych popaprańców. Im więcej ludzi się w to włączy tym lepiej.[/B][/COLOR][/SIZE]
  21. [QUOTE]pełnomocnik w kancelarii czyli niejaka Karina Sz. doskonale wie jakim schroniskiem są Dyminy -jej przekonywać nie musicie[/QUOTE] Chodzi o pełnomocnika przy prezydencie RP a nie o tą paniusię z Kielc:diabloti:
  22. [QUOTE]- Pełnomocnika d/s Zwierząt przy Prezydencie RP;[/QUOTE] Zapomniałam:oops: Zaraz - jutro podeślę mu pisemko i komplecik zdjęć schronu jakby jeszcze ich nie dostał przez przypadek:razz:
×
×
  • Create New...