Jump to content
Dogomania

Elka_Ka

Members
  • Posts

    1066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elka_Ka

  1. [quote name='eliza_sk']W piątkowym wydaniu Faktów i Mitów Dymin c.d. Będzie apel o adopcje, o zbiórkę rzeczy oraz nr konta Zwierzaka :)[/QUOTE] No będzie, bo po poprzednim artykule poprosiłam redakcję o maluśki dodatek z powyższym apelem;) Ale Pani redaktor dzwoniła dziś do mnie i pytała o konkrety w sprawie przekazania schronu a ja oprócz ustaleń z 19.11 nie mam żadnych informacji. Czy Pani dzwoniła może do Ciebie?
  2. Kto to jest Joanna Krupa? Czy ktoś wie coś na temat jakiś oficjalnych ustaleń dotyczących przekazania schronu ŚTOZ-owi? Czy coś się zmieniło od 19.11 i tych ręcznie spisanych ustaleń, czy nadal wszystko jest na wariackich papierach? Czy były ustalane jakieś kwestie finansowania schronu przez miasto? Pytam bo niektórzy dziennikarze się tym interesują.
  3. [QUOTE] Po podpisaniu umowy będzie to pierwsze pomieszczenie, gdzie będzie prowadzony remont.[/QUOTE] No właśnie, mam pytanie: czy miasto ma zamiar finansować schronisko czy może po przekazaniu umyło łapki i wszystko złożyło na wasze barki? Nie znam się na tym za bardzo, ale to chyba nierealne żeby za wszystko płacili wolontariusze. No i gmina ma jakiś tam prawny obowiązek zadbać o takie przytulisko, nie? Poza tym skoro ładowali takie pieniądze w d...pe PUKniętych kiedy oni mieli schron to chyba teraz też powinni. Wiadomo już coś na ten temat?
  4. [quote name='Linssi']LORD MA DOMEK!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::ylsuper::ylsuper::ylsuper: Jedzie do Wroclawia. Szukamy transportu, bo domek nie moze sie na niego doczekac :lol::lol::lol:[/QUOTE] Ranyy! Super!!!:Cool!::Cool!::Cool!::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Nie było mnie trzy dni na dogo a tu taka wiadomość:bigcool::bigcool::bigcool: Wiedziałam, że w końcu znajdzie domek. Ja - nieuleczalna pesymistka - wiedziałam, że gdzieś jest ktoś kto zabierze piesia. No SUPER!!!!! Prawie się poryczałam z radości:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:
  5. Jaki ładny zrobił się Oskarek:happy1: zupełnie nie ten sam piesio i super że już ma się lepiej i ranki się ładnie goją. Oby tak dalej:kciuki:
  6. Mam pomysł, nigdy nie jest głodna ale na dobre, kremiaste, słodkie ciacho to każdy pies poleci nawet najbardziej najedzony. Może jeszcze tego spróbować?
  7. Dzięki za zaproszenie. Mogę tylko podnieść:-( Ludzie są naprawdę wstrętni, nie mogę pojąć jak można wziąść psiaka a potem się go pozbyć:angryy: Kompletne bezmózgowie.
  8. Świetna akcja:lol: dawno się tak nie uśmiałam:lol: szkoda że nieudana:shake: A może spróbować Lorafenu? Tego chyba jeszcze nie jadła? Tylko nie wiem czy na psy podziała.
  9. Nie zwracajcie uwagi na bzdety jakie wypisują co niektórzy, nie dajcie się prowokować. Ostatnio dużo takich mieszaczy powypełzało spod kamieni na wątki. Szkoda, że z psinką się nie udało:sad: Może następnym razem...
  10. [QUOTE]Pobiegłam z nim i pracownik pojechał do jednej z lecznic....byłam pewna, że wróci bez kota, bo jego stan był tragiczny. Wraca po chwili i mówi, ze dyr nie zgodził się na leczenie zwierząt poza schronem, zadzwonili po schroniskowego "weta".[/QUOTE] Niech mnie ktoś oświeci bo czegoś tu nie rozumiem:crazyeye: - schron oficjalnie zlikwidowany, to co zostało przekazane organizacjom to co u licha ciężkiego mają do gadania te platfusy na temat kota, psa, czy innego królika??? Dlaczego oni wciąż są decyzyjni??? Jakie mają prawo żeby zabraniać leczyć zwierzaka gdziekolwiek???:angryy:
  11. Na miejscu tej kobiety chyba bym go w ziemię wbiła:angryy::angryy::angryy: Wszystko opada jak się czyta takie rzeczy. Gdzie tacy rosną u licha?!:angryy:
  12. [QUOTE]Czyli tego kiedy PUK-niętych nie będzie już w schronisku. Na czele z kierowniczką.[/QUOTE] O raanyy!! W dniu kiedy będą razem ze swoimi betami opuszczać schron należałoby z tej okazji zrobić wielką popijawę, pożegnać ich czule i życzyć żeby sobie nogi połamali na dalszej drodze życia:diabloti:
  13. Cieszę się że piesiowi już lepiej. Żeby się tak jeszcze tego śrutu pozbyć... Gdzie ten psiunio byłby taki szczęśliwy jak nie u Jaagi
  14. [quote name='ewab']Filip podobno jutro jedzie. Tak mówił TZ. Sam Filip jest niesamowity, radosny, skoczny. Kiedy do niego wychodzę wyskakuje w powietrze tak, że jego głowa jest wyżej od mojej, i tańczy na dwóch łapach. Jak na niego patrzę to nigdy bym nie pomyślała, że był na krawędzi życia, a w zasadzie już po wyroku. Domek będzie miał nad czym pracować, bo energia, która rozpiera Filipa wystarczyłaby dla kilku. Dobrze, że będzie miał 1,5 ha do zwiedzania:)[/QUOTE] Bo on nadrabia ten czas kiedy siedział w tej mordowni. Mam nadzieję, że ten domek będzie dobry dla piesia:kciuki:
  15. W końcu przyjdzie:happy1: Czytałaś na wątku schroniskowym? Pani wzięła takiego rudego staruszka z zaćmą:multi: To jak wygrana w totka. A Lordzik przecież nie taki stary i też się ktoś znajdzie:kciuki:
  16. No to trzymam łapki:kciuki:, bo łowy chyba jutro? Wyczytałam, że wszystkie szczeniorki już w nowych dt i ds. Jak ty to robisz???:-o Zrób jakieś kursy czy co, to się zgłoszę do Ciebie na studenta;)
  17. O rany!:crazyeye: nie nadążam z czytaniem wątków:roll: Z tego co się skapnełam po 1 min. czytania macie zamiar użyć jakiejś ciężkiej artylerii do łapania psicy?
  18. Przybywam na zaproszenie;) Niestety mogę tylko podnosić. Fajne maluchy, powinny szybko znaleść domki. Duże będą?
  19. [QUOTE]Znamy dyspozycje EM_ w kwestii pieniędzy z Holandii - co natomiast życzą sobie pozostali darczyńcy? Proszę dajcie znać.[/QUOTE] Eliza_sk moja wpłata jest tak mikroskopijna, że nie ma czym dysponować:lol: Przeznaczcie ją zgodnie z własnym uznaniem. Cieszę się, że ten list nie został opublikowany w gazecie, bo zebrała się spora kwota i przynajmniej psiaki na tym skorzystają:happy1:
  20. [QUOTE]Od poniedziałku będziemy przejmować nadzór nad majątkiem schroniska. Całość prac powinno zakończyć się w ciągu tygodnia. Dary rzeczowe będą więc mogły trafiać bezpośrednio na adres schroniska.[/QUOTE] [B]A co z tym adresem do wysyłki? Jeszcze raz pytam czy nie istnieje obawa, że pracownicy schronu wszystko rozkradną?[/B]
  21. [quote name='kahoona']Przepraszam za chwilowe odejście od tematu, ale moim zdaniem powinnyście mieć tę wiedzę. Wczoraj wielokrotnie dzwoniła do mnie niejaka Maria S. tel. 662 xxx 865. Usłyszałam, że jestem zakompleksioną k....ą i inne takie tam odzywki na poziomie. Rozmowę słyszały dwie osoby poza mną. Później zaczęłam dostawać sms-y - do wglądu dla zainteresowanych. O poziomie nie ma co dyskutować bo to szambo - pierwszy sms zaczyna się od słów "jesteście zwykłymi dziwkami...." W treści sms-ów powoływała się na dogomaniaków, wygrażając coś tam. Jeśli ta pani na poziomie to czyta, to ostrzegam - na razie jest źródłem nieustającej uciechy z naszej strony, jeśli jednak przegnie - odwdzięczymy się z nawiązką. Zamieszczam tę informację, ponieważ wypowiadała się w Waszym imieniu. To tyle, sorry za zmianę tematu. I muszę napisać jeszcze jedno - taka mała prywata - może i k...ą jestem, ale zakompleksioną przenigdy! No i na dziwkę się nie nadaję, bo żadna gwiazda ze mnie i wiek już nie ten.:evil_lol:[/QUOTE] eee... spoko całkiem nieźle się przezentujesz:-)
  22. [QUOTE]Od poniedziałku będziemy przejmować nadzór nad majątkiem schroniska. Całość prac powinno zakończyć się w ciągu tygodnia. Dary rzeczowe będą więc mogły trafiać bezpośrednio na adres schroniska.[/QUOTE] No dobra, ale czy w takim razie pracownicy schronu nie rozkradną tego co tam trafi? Chciałabym aby różni mąciciele, podżegacze i prowokatorzy poszli sobie z tego wątku do diabła. To nie tylko moje życzenie, bo parę osób już ich o to prosiło.
  23. [quote name='Linssi']Hmmm... wydawalo mi sie, ze gdzies czytalam iz PUK przekazuje caly majtek schronu miastu...nie wiem czy to zweryfikowana informacja[/QUOTE] Przed chwila była taka informacja na TVP Info. Schron zostanie przekazany miastu a miasto przekaże go ŚTOZ - owi. HUURAA!:Cool!::bigcool: - mam nadzieję że nie za wczesnie:lol:
  24. No i co z psiaczkiem? Ewab pewnie padnięta po dzisiejszym dniu:sleep2: Mam nadzieję że Filipek już w nowym domku
×
×
  • Create New...