Jump to content
Dogomania

sonek666

Members
  • Posts

    7169
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by sonek666

  1. Melduję się na wątku i biorę się do pracy :p Jumam oczywiście zdjęcia :diabloti: Jak skończę podeślę linka. A no i dorzucę coś na bazarku od siebie :p [B][COLOR=Red]Akacha[/COLOR][/B] mogłabyś podać ceny wywoławcze Swoich fancików ?? :)
  2. Jejku . Jakie Bidy . Jak fajnie by było gdyby ostatnie swe lata spędziły razem , poza schroniskiem :-(
  3. Wstępnie przesłałam 50zł z bazarku. Później doślę resztę , jak zbiorę znowu na koncie :)
  4. A ja informuję, że właśnie wpłaciłam wstępnie dla Bima 50zł z bazarku. Później doślę resztę :)
  5. Witam :) Proszę o PW . Wstępnie przeleję 50zł z bazarku. Później doślę resztę :)
  6. Zaraz poprawię :) A ja se tak pomyślałam , że całą tę cegiełkę będzie się wysyłać na pocztę a np . zaznaczać się będzie , że np : [SIZE=3][COLOR=red]1. Pani XXX-[/COLOR][/SIZE][URL="http://img810.imageshack.us/i/jajko3usys7cp7.jpg/"][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/3233/jajko3usys7cp7.jpg[/IMG][/URL] itd ?? Jak będą dwa jajka to się będzie dwa razy takie jajo wklejać , może być ?? Czy tak nie robić ??
  7. Taklie coś ?? Coś poprawiać , dodawać ?? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191683-Świeże-jajuszka-ceglaste-prosto-od-dostawcy-promocja-do-7.09.-godz-22-))))?p=15267974#post15267974[/URL] A numer konta to chodzi na czas tego bazarku tak ?? Bo jak tak to ja mogę udostępnić :)
  8. Okej to ja się biorę do roboty :)
  9. Witam :) Widzę , że cegiełka jajkowa jest zrobiona :) Bo chyba tą wrzucać prawda ?? Tekst do bazarku jakiś jest ?? Czy mam coś wymyślić ?? Cegiełki po 5zł ?? Tak jak na każdym bazarku cegiełkowym . Jakieś specjalne zamówienia ?? Bo ja bym to widziała tak , że na początek krótka historia Pieska ( skąd on jest, na co zbierane pieniążki ) później zdjęcie , po nim ta metryczka bez historii i krótkiego opisu , bo to będzie w historii na wstępie. No i później , że zapraszam po jajeczka . Cena i to zdjęcie . Tak bym to wstępnie widziała . Proszę o jakieś komentarze co do tego to bym zaczęła już coś tworzyć :)
  10. Właśnie zrozumiałam ojku nikt się nie znajdzie ?? Szkoda by było taką szansę przegapić :-( Bercia by już mogła grzać tyłeczek na DT :evil_lol:
  11. Ale czemu przekładać ?:placz: reszta kasy się później nazbiera ,a z samych jednorazówek wystarczy na dwa miesiące czy trzy :placz:
  12. Moja wpłata zawiera również te 50zł od Marudy666 tak jak wcześniej pisałam , czyli jednorazowych jest 310zł :roll:
  13. ja nie chcę nic mówić , ale do 26 coraz mniej czasu. A przelewy będą z dzień szły w zależności od banku :roll:
  14. To poproszę PW z numerem konta i przesyłam 250zł :) Do Marudy666 nie trzeba pisać :)
  15. [FONT=Tahoma]Ponieważ czas nagli ,a bazarek dla Berty skończy się dopiero 26. proponujemy , że wraz z Marudą666 wpłacimy brakującą kwotę na pierwszy miesiąc pobytu (razem z deklarowaną kwotą Marudy to będzie 250zł) . W tym będzie wliczony dochód z bazarku o ile nie przekroczy 250zł :) Czyli my wpłacamy 250zł , a nam się zwróci część z bazarku . Może tak być ???? [/FONT]
  16. edit - przegapiłam kilka postów i już nie na temat ;)
  17. No to zapraszam na bazarek dla Berty :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191132-Kosmetyki-gazetki-metalowe-dla-Berty-do-26.08-godz.22[/URL]
  18. Ocelocik nie wiem co z bazarkiem dla Misi. Zostały po niej jakieś długi ?? Tak myślałam , że jeśli nie, to bazarek ten można by przeznaczyć dla Berty . Urocze jest to zdjęcie z językiem w trawie :)
  19. Teraz tak mówisz. Emocje muszą opaść. Wiesz ,że te Pieski potrzebują pomocy. Nie zostawisz ich ,masz za dobre serce. Mimo wszystko nie można się poddawać , bo jak poddadzą się Tacy Ludzie jak Ty to wtedy to już będzie koniec.
  20. Trzymamy kciuki . Musi z tego wyjść . Misia trzymaj się .
  21. Zapraszam na bazarek dla Misiowej :) Bazarek stworzony przy udziale Marudy666 :) http://www.dogomania.pl/threads/191132-Dla-Misia-kt%C3%B3ry-okaza%C5%82-si%C4%99-Misi%C4%85-do-26.08-godz.22?p=15214519#post15214519
  22. Już przelewam 25zł :p Od czasu do czasu coś dorzucę jak będę mogła :)
×
×
  • Create New...