Jump to content
Dogomania

sonek666

Members
  • Posts

    7169
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by sonek666

  1. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212161-dla-Bombata-portfelik-pi%C5%82ka-torebeczki-etui-na-kom%C3%B3rki-do-laptopa-do-11.08-%29?p=17361142#post17361142[/URL] Kolejny bazarek dla Bombata, fanty podarowała Cioteczka [B]Adav[/B] :loveu::loveu:
  2. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211999-Dla-BOMBATA-ciuszki-filmik-czy-buciki-torebeczka-przypineczka-fili%C5%BCanka-do-9.08?p=17345558#post17345558"]http://www.dogomania.pl/threads/211999-Dla-BOMBATA-ciuszki-filmik-czy-buciki-torebeczka-przypineczka-fili%C5%BCanka-do-9.08?p=17345558#post17345558[/URL] No to zapraszam na bazarek dla Bombata :) Dzisiaj postaram się jeszcze wstawić bazarek na reklamy bazarków :)
  3. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211813-Zapraszamy-tu-TZ-%C3%B3w-dla-Was-mamy-%29-do-10.08-dla-Podopiecznych-Czarodziejki-i-Giselle[/URL] Proszę obadać :p:p Jutro jeszcze podokładamy fantów :):)
  4. Też jestem, dzisiaj się biorę w końcu za TZ bazarek, nie za bardzo wiem jak ma wyglądać, ale jak coś wymyślę i stworzę to podrzucę w celu weryfikacji i poprawy :)
  5. [COLOR=purple][B][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black][COLOR=blue][COLOR=black]Zapraszam na bazarek - dla Kornelka 50% :p:p Fanty podarowała Cioteczka Misiadg :loveu::loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211688-Dla-Basta-i-Kornela-ciuszki-misz-masz-j.angielski-niemiecki-do-1.08[/URL] [/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/FONT][/FONT][/B][/COLOR]
  6. http://www.dogomania.pl/threads/211688-Dla-Basta-i-Kornela-ciuszki-misz-masz-j.angielski-niemiecki-do-1.08 Zapraszam na kolejny bazarek dla Basta 50% :p:p Fanty podarowała Cioteczka Misiadg :loveu::loveu:
  7. No to następna stówka poszła dla Bastunia :):):)
  8. Czy wpłaty są aktualizowane ?? :roll::roll: Doszło 100zł ode mnie z bazarku ??
  9. Zapraszam na bazarek - 50% dla Nelci :):):) [url]http://www.dogomania.pl/threads/211204-Dla-Nelki-i-Basta-ciuszki-torebki-horrorki-%28KOONTZ%29-kawka-do-24.07-%29%29%29?p=17258523#post17258523[/url]
  10. Z bazarku, który się jeszcze nie skończył przesłałam już 100zł dla Bastusia. Jak uzbieram resztę - doślę :):):) Aaaa i jeszcze jeden bazarek 50% dla Basta: http://www.dogomania.pl/threads/211204-Dla-Nelki-i-Basta-ciuszki-torebki-horrorki-%28KOONTZ%29-kawka-do-24.07-%29%29%29?p=17258523#post17258523
  11. Pieniążki z bazarku właśnie przelałam . Proszę o info na wątku gdy tylko dojdą :):):)
  12. Przelałam z bazarku 45zł na Zenka. Proszę o info na wątku jak pieniążki dojdą :):):)
  13. Na razie jest na Basta, ale zawsze można zmienić i zrobić pół na pół :p Czekam na decyzję. A jakby Kto jeszcze nie wiedział to zapraszam :evil_lol: http://www.dogomania.pl/threads/210979-dla-BASTA-do-20.07-horrorkowo-i-nie-tylko-kawka-filmik-bombonierka-j.angielski-%29?p=17235123#post17235123
  14. Jakby co właśnie tworzę bazar- podaję maila [email protected] - tu można przesyłać zdjęcia fantów na Basta :):):) Poproszę jeszcze o link do wątku Kornela to bazarek zrobimy pół na pół :)
  15. [url]http://www.dogomania.pl/threads/209887-koniec-rozliczamy-%29[/url] Zakończył się bazarek- dla Hugo i Bossa 45zł więc poproszę dane do przelewu :):):)
  16. http://www.dogomania.pl/threads/209887-koniec-rozliczamy-%29 Zakończył się bazarek dla Zenka 45zł więc poproszę dane do przelewu :):):)
  17. Zakończył się bazarek - dla Emci 45zł więc poproszę dane do przelewu :):):) http://www.dogomania.pl/threads/209887-koniec-rozliczamy-%29
  18. [quote name='gusia0106']Ja też....Pan ze stacji obiecał, że zwróci uwagę bardziej niż normalnie A, Nowy ma na imię ......BORDO ;)[/QUOTE] No to trzymam kciuki za Bordo :kciuki::kciuki::kciuki: Chociaż fajnie by było jakby się Kto znalazł, kto by mógł Go przetrzymać przez te dwa dni.
  19. Jej no to inaczej jak finansowo nie pomogę niestety :-(:-(:-( Mam nadzieję, że do środy nic się złego nie wydarzy...
  20. Oki to jakby co PW co gdzie i ile :) A gdzie się Psiak znajduje dokładnie?? Jakoś mi to info umknęło :oops:
  21. Hm do środy strasznie mało czasu... Mam takiego pomysła. Mogę założyć za Psiaka tyle ile brakuje do tych 400zł. Ogólnie od siebie daję 100zł, a resztę z czasem mi zwrócicie. Nie dam rady inaczej, a tak sobie myślę, że w tym przypadku chyba czas tu jest najważniejszy :-(:-(:-(
  22. Zapraszam na bazarek między innymi dla Zenka :) http://www.dogomania.pl/threads/209887-Bi%C5%BCuteria-kawa-ksi%C4%85%C5%BCki-filmy-Misz-Masz-na-4-psiaki-do-3.07?p=17107991#post17107991
  23. Zapraszam na bazarek między innymi dla Hugo i Bossa :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/209887-Bi%C5%BCuteria-kawa-ksi%C4%85%C5%BCki-filmy-Misz-Masz-na-4-psiaki-do-3.07?p=17107991#post17107991[/url]
  24. No to ja zaproszę na następny bazarek między innymi również dla Emki :) http://www.dogomania.pl/threads/209887-Bi%C5%BCuteria-kawa-ksi%C4%85%C5%BCki-filmy-Misz-Masz-na-4-psiaki-do-3.07?p=17107991#post17107991
  25. Prawda , że to prawda ,że zabrana ?? :loveu:
×
×
  • Create New...