Zapraszam na bazarek . 1/3 dla Śmieszka, bazarek jest ciągle aktualizowany , dochodzą nowe fanty , ale ja już zapraszam :) :) :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/193085-Horrorki-S%C5%82odko%C5%9Bci-i-du%C5%BCo-wi%C4%99cej-dla-%C5%9Amieszka-Sary-i-Ps%C3%B3w-z-Szyd%C5%82owca-do-30.09?p=15404732#post15404732[/url]