-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
Bursztyn już w nowym domku- fotki z nowego domu luty 2012
kaja69 replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Nie no ...z takim plakacikiem to domek musi sie znaleźć...takie lansowanko musi przynieść rezultat... -
atko,zaczynam sie bać o Was...
-
[quote name='Igiełka']Witajcie :lol: Dzisiaj Nesiula przyniosła do domu mnóstwo skarbów ze ściętej trawy na swoim niskim podwoziu, na spacerze było tyle ciekawych miejsc że musiała wszędzie zajrzeć :evil_lol: nie mogła się powstrzymać. Piękna puchata sierść troszkę kolor zmieniła ale co tam nie przejęła się tym dalej szła dumna i zadowolona. :eviltong: Rudosława patrzyła z daleka z zainteresowaniem ale ostatecznie zrezygnowała bo nie chciała sobie pomoczyć łapek :lol: Miło Was widzieć Dziewczyny na Nesiulowym wątku : Vilenę, Kaję69 i Iljovę i Wszystkich, którzy są z nami. :multi:[/QUOTE] Nie ma to jak pospacerkowe atrakcje:lol: a psy podobno dzielą sie na te szczęśliwe i te czyste:lol: tak słyszalam... a jak byscie dziewczyny miały ochote ,to zapraszam na mój watek,tam tez jest sympatycznie:lol:
-
NMZC:lol: Dzisiaj znowu przesyłamy to samo:loveu:
-
No nie...jak tak dalej pójdzie to zastaniecie w tym co macie na sobie i to jeszcze w strzępach...ale Reksio Ci sie trafił...
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
U nas ciepło nawet dzisiaj...niektóre psy juz po kąpieli...niestety... Zapomniałam napisać,że w niedzielę dzwoniła pani od Coli i maloda ma się dobrze i wszystkich podobno szkoli,powiedziałam,że jak sie daja to niech szkoli a co tam...sa bardzo zadowoleni z Coli a i mała czuje się u nich dobrze... A w poniedziałek Oskarek pozbywa sie jajeczek... -
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
kaja69 replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Ares jest nadal u mnie i jeśli ktos chciałby pomóc mu w znalezieniu domku bardzo zapraszam.O Aresku możecie dowiedzieć się na zbiorczym watku moich tymczasów [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205304-Uzbierałam-trochę-tymczasów-proszę-o-pomoc-w-znalezieniu-domków[/URL] -
Bursztyn już w nowym domku- fotki z nowego domu luty 2012
kaja69 replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Ale Bursztynek ma piekny plakacik,cudny... -
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
kaja69 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Aśka,cały czas Cie podziwiam...i to bardzo ... -
Szkoda tej gumki :razz:...gazetke reklamowa przyniosą,ale gumki szkoda...
-
Oj to Agusiu naprawiaj szybciutko laptopka...i przekaz całuski Majeczce ode mnie:lol: i myzianko tez ...a i moje chłopaki-czterołapki tez to samo przesyłają:cool3:
-
[quote name='Igiełka']fajnie że zaglądasz :) uwielbiają słoneczną pogodę kiedy na suchej trawie mogą się turlać i ganiać za piłką, radośnie przy tym podskakując :)[/QUOTE] Zazdroszczę takich porządnickich,moje tymczaski uwielbiaja kopać dołki,potem wykapac sie w stawie,potem znowu pokopać a jak skończa to chetnie do domku...
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj byłyśmy z Moniką na szczepieniu z Amorkiem,chłopak jak zwykle sie cieszył:lol: dostał p/wściekliznę i p/wirusowym i zadowolony:lol:.A poza tym cały czas porządkujemy na podwórku,ja to co na ziemi ,psiaki robia porządki podziemne i jest fajnie... Agusiu ,słyszałam,że na południu trochę zimą trąciło:cool3: -
No tak,Agusi nie ma trzeba Majeczkę wywindować na górę...
-
Nooo...fajny ten Reksio...
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Psy z dołkami sobie swietnie radzą:lol:Wczoraj Wilczuś-Witus wykopał dwa,potem je połączył i miał takie sobie legowisko letnie nad stawem.Potrzeba teraz pół przyczepy ziemi żeby to zakopać:diabloti: W sobote byłam na slubie naszej Ilonki,cudna panna młoda z niej,wygladała po prostu rewelacyjnie... W niedzielę I komunia mojego siostrzeńca,wczoraj musiałam ponadrabiac troche na działce,trawa juz tak urosła,że mi w niej psy ginęły,jedynie głowa Wilczusia i uszy Aresa wystawały a dzisiaj znowu nadrabianie zaległości a jutro do pracy :razz: I jest tak zimno,że nawet psy odpuściły sobie kopanie dołków i bieganie o kapieli w stawie nie wspomnę.Mam troche spokoju z nimi teraz,bo tylko zaligają... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
O jak miło przeczytać,że nie tylko ja mam podwórko pełne pułapek:lol: -
Ach,te długie wekendy,nie ma nawet czasu żeby do psiurków pozaglądać...
-
No tak...Reksio rośnie a tu nikt nie zaglada...
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Dla wszystkich psiaków szukam wyjatkowych domków... Nelka jest juz w takim np:lol: Zamieszkała z pania i jej 13-letnim synem.Pani jest na wcześniejszej emeryturze,gdyz jest po operacji ortopedycznej i chyba ten fakt ,że sama jest po takich przejściach zadecydował o adopcji Nelki.Pani jest przesympatyczna,mieszkaja na peryferiach miasteczka,niedaleko jest jeziorko z trasą spacerową.Poza tym Nelka ma do dyspozycji malutki ogródek.Mam zdjęcie rodzinne już z Nelką,ale właśnie z tego względu nie wstawię,poczekam na takie gdzie Nelka będzie solo... -
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
kaja69 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='daśka']o losie sama jestem ciekawa,a swoja drogą ubóstwiam osoby niepełnosprawne,dają psiakom tryliardy miłosci.......chłopak napewno jest świetny,szkoda,że aż w Bydgoszczy,ponieważ sama chciałabym Go poznać....ale jakby co to ciiii,bo mój Adaś sie wnerwiiiiiii;-)[/QUOTE] Damian jest bardzo szczęśliwy,że wydarzenia potoczyły sie tak,że trafił na Asię,jego marzeniem było pomagać zwierzętom,do tej pory nie napotkał takich ludzi.Bardzo chce się włączyć do wolontariatu,zależy mu na kontaktach z ludźmi zajmującymi się zwierzętami.Poza tym,znajomy weterynarz zaoferował Damianowi bezpłatna pomoc w ułożeniu,profilaktyce czy ewentualnym leczeniu psiaka,myślę,że sterylka też w to by weszła. Daśka ,nie ma sprawy,mozesz nawiązać kontakt z Damianem,w dobie komputerów,tel.komórkowych odległość nie jest problemem:lol: a chłopak jest naprawdę wyjątkowy... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Radosne mieszkańce,radosnego gospodarstwa śpią,popadały po dniu ciężkiej pracy w ogródku.Tzn ogródek to kiedys miał być ,teraz zamienił sie w kolejny plac zabaw dla psiaków.A dzisiaj Aresik nasypał Moni piaseczku w majtki:evil_lol:,az jej sie nogawkami wysypywał:diabloti: -
Zaglądam sobie do Reksia:lol:Monika musi zabrac sie za produkowanie ogłoszeń ,to i Reksiowi jakieś trzaśnie. Atko a czy cos Ci potrzeba dla Twojego tymczaska uroczego??
-
Dawno mnie nie było a tu o mało Majeczka pazurka nie straciła:lol: Ciekawe kto bardziej sie wystraszył-Majeczka czy Agusia:cool3: