-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
Dzięki Wiolu,ale się cieszę...to ,ze trafił do kochających ludzi to wiedziałam od pierwszego spojrzenia :)
-
Ok.prosze bardzo mój tel 502-104-434,mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Dzięki sliczne:loveu: Mi tez się wydaje,ze on jest młodziak...
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kava']wpadlam, poczytalam i oniemialam zapisuje watek....[/QUOTE] No cos Ty ??:cool3: Aż tak Ci sie moje psiaki spodobały :lol: wcale się nie dziwię,bo cuda są...nie jestem skromna,ale sie tego nie wstydzę:diabloti: -
Trzymam kciuki,żeby się udało Reksiowi i z domkiem i z zagojonym woreczkiem :) A tak przy okazji znowu pospamuję :)prosze zajrzyjcie do biedaka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209090-Nieufny-kundelek-ze-sznurkiem-wrośniętym-w-szyje..spróbujemy-złapać-i-zbieramy-na-dt[/URL]
-
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Zagladam wieczorkiem....;)[/QUOTE] Dzięki bardzo :) juz we wtorek będe miała nowe wieści..oby tylko wszystko poszło zgodnie z planem... -
Mój kochaniutki .... z racji tego,żem juz uzależniona od spamowania,więc nie moge sie powstrzymać:evil_lol:,swoje wyspamowałam wzięłam sie za cudze wątki:diabloti: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209090-Nieufny-kundelek-ze-sznurkiem-wrośniętym-w-szyje..spróbujemy-złapać-i-zbieramy-na-dt[/URL]
-
[quote name='Kava']fajniutki ten Boston, jak sie wykapie (?) i naje to bedzie filmowy, a jak dlugo ta pani za granica bedzie pracowala?[/QUOTE] Oj tego nie wiem,przypuszczam,że minimum na miesiąc...ale ona i tak go nie chce... A i jeszcze mały spamik,uzależniłam się chyba od spamowania:evil_lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209090-Nieufny-kundelek-ze-sznurkiem-wrośniętym-w-szyje..spróbujemy-złapać-i-zbieramy-na-dt[/URL]
-
Aaaaa juz byłas z wizytą:multi::multi::multi: I jak ,i jak mały się już zadomowił ????
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Założyłam beniowi wątek...potrzebuje jakieś dt na cito... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210160-BENEK-boję-sie-ludzi-chociaż-wiem-że-bez-nich-nie-przeżyję...lub-przez-nich-zginę...?p=17138468#post17138468[/URL] -
[quote name='Aimez_moi']Kochana.....koniecznie Go pokaz Zuzlikowej.....pewnie sie zakocha.....:):)[/QUOTE] Zuzlikowa juz widziała:cool3: ale nie jestem pewna czy zaiskrzyło:evil_lol:,wiesz czasem trzeba sie lepiej poznać,nie zawsze jest miłosc od pierwszego spojrzenia:cool3: [quote name='kasumi']super jest :) i on będzie mieszkał na tej pustej posesji? ma budę/schronienie? czy bierzesz go na swoje wesołe podwórko? :D[/QUOTE] Kasumi,jeszcze nie zdarzyłam wpaśc do Ciebie ze spamem a Ty juz u benia,błyskawica normalnie... Na tej posesji nie ma żadnej budy,benio chowa się pod takim wielkim stołem... A moje wesołe podwórko pęka w szwach,nie dam rady...
-
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']No, tylko bez przesady :lol:[/QUOTE] Musze trochę sie podlizać:cool3: Ty wiesz dlaczego:evil_lol: A tymczasem zapraszam na mój nowy wątek,szukam na cito dt dla tego chłopaka...chyba chłopaka... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210160-BENEK-boję-sie-ludzi-chociaż-wiem-że-bez-nich-nie-przeżyję...lub-przez-nich-zginę...?p=17138468#post17138468[/URL] -
To zobaczcie mojego nowego podopiecznego w terenie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210160-BENEK-boję-sie-ludzi-chociaż-wiem-że-bez-nich-nie-przeżyję...lub-przez-nich-zginę...?p=17138468#post17138468[/URL]
-
BERNARDYNY- adopcje. Przekaż na bernardyny 1 % swojego podatku!
kaja69 replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Przyszło do kobity na wsi takie cudo ,czy ktos moze pomóc w znalezieniu DT ??? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210160-BENEK-boję-sie-ludzi-chociaż-wiem-że-bez-nich-nie-przeżyję...lub-przez-nich-zginę...?p=17138468#post17138468[/URL] -
[URL=http://img854.imageshack.us/i/dsc0213x.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3549/dsc0213x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img692.imageshack.us/i/dsc0214u.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8828/dsc0214u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img3.imageshack.us/i/dsc0187bp.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8734/dsc0187bp.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img41.imageshack.us/i/dsc0189re.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2438/dsc0189re.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img143.imageshack.us/i/dsc0203n.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4623/dsc0203n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img89.imageshack.us/i/dsc0206vg.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5546/dsc0206vg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img19.imageshack.us/i/dsc0207a.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3255/dsc0207a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/i/dsc0208dw.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3959/dsc0208dw.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img3.imageshack.us/i/dsc0211ht.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4008/dsc0211ht.jpg[/IMG][/URL]
-
W małej wsi,jest pewna posesja,do której przybłakał sie benio...bardzo boi sie ludzi,do nikogo nie podchodzi,nawet do włascicielki posesji ,na której sie osiedlił,wbrew właścicielce...ale pani nie przeganiała,szukała domu dla niego,byli nawet chętni na takiego stróża podwórka,tylko ,że nasz benio nie dał się nikomu złapać i chyba dobrze,bo znając nasze wiejskie realia skończyłby na łańcuchu...Jest chudziutki,widac to nawet pomimo kudełków,które tez sa w nie najlepszym stanie...Wygląda na młodego,zastraszonego chłopaka,który chciałby a boi się...Ale to nie koniec jego dramatu ...otóż od wczoraj pani wyjechała do pracy za granicę ,na posesji nie ma nikogo...pozwoliła aby pod jej nieobecność dokarmiać benka,ale to nie załatwia sprawy,bo ogrodzenie nie jest szczelne,a benio zaczyna gonic rowerzystów przejeżdżających drogą...podejrzewam,że to tak po prostu dla zabawy bardziej,bo piesio nie przejawia żadnej agresji do ludzi,jest łagodny równiez dla dzieci...ale teraz jest sam...ja nie jestem w stanie dac mu schronienia... [B]BARDZO PROSZE O POMOC [/B] A oto nasz bohater [URL="http://img9.imageshack.us/i/dsc0191h.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8681/dsc0191h.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img146.imageshack.us/i/dsc0196t.jpg/"][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8664/dsc0196t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img845.imageshack.us/i/dsc0197c.jpg/"][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9320/dsc0197c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img94.imageshack.us/i/dsc0198h.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/89/dsc0198h.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img804.imageshack.us/i/dsc0199j.jpg/"][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/9053/dsc0199j.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Borówka16']Bazarek na Sonię, na którym można wygrać profesjonalną sesję foto!! :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210101-**-Sesja-FOTO-na-wystawie-lub-w-Sosnowcu-do-wylicytowania!-TYLKO-TUTAJ!-Do-12.07!!?p=17131797#post17131797[/URL][/QUOTE] A czemuż to nie odwzajemniłaś się spamikiem na moich wątkach:cool3:
-
[quote name='AgusiaP']Smaruj Aneczko smaruj:cool3: Ja przepraszam, ale nie mam czasu wejśc na chwilę obecną na ten wątek Aneczko:oops: Jestem tylko na chwilkę bo w pracy mam urwanie głowy i przesyłam buziaki od Majeczki:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Agusiu rozumiem doskonale :) każdy teraz zalatany...ostatnio nawet nie mam czasu zadzwonić na pogaduchy :(