Dla mnie to też dziwne że wiedząc iż Szarik jest chory wymaga leczenia a co za tym idzie sporych wydatków, chcą drugiego psiaka nie mając możliwości finansowych w utrzymaniu i leczeniu jednego ????
Jest to dziwne i nie podoba mi się taka postawa.
To nieodpowiedzialne . przyszły mi do głowy różne myśli .....