Cantadorra widzę napisałaś to co ja zamierzałam więc tyko napiszę że Farelek tutaj najważniejszy i jego zdrowie i teraz tym trzeba się zająć. Ja niestety nie mam możliwości realnej pomocy ale może moja obecność na coś się przyda jak nie teraz to może w przyszłości :)
Życzę spokojnej nocy Farelkowi, Kasi i wszystkim jego fanom :-)
Dzisiaj nie dam rady ale jutro po powrocie z pracy wstawię te które są na miau i na Fb o ile ktoś inny nie wstawi wcześniej, teraz pisze z komórki więc nic z tego
Czasami jest tak że w końcu psiaki ustalają miedź sobą co i jak i później jest ok więc życzę Wam żeby między mini tak właśnie było :-) trzymam kciuki :)
Czy już tak źle że psiakom ich smakołyki niektórzy wyżerają ?
Ale u Was wesoło :)
Wygłaskaj ode mnie zwierzyniec Izuniu :) a Tobie i pozostałym życzę wspaniałego wieczoru i spokojnej nocy :)
Bo Rufusik to gość ..... z większą kulturą niż niektórzy "ludzie"
Jest kochany
Tylko jak otworzyć serca współczesnych ludzi żeby właśnie sercem zobaczyli Rufusika a nie tylko oczami