Ale jesteś szybka :-)
Niestety nie mam aparatu ale zrobię wtedy chociaż komórka :-)
Jak tylko finanse się poprawią :-) Tęsknię już za rozmowami z Anią tak normalnie,
a nie tylko przez telefon czasami no i oczywiscie za psiakami :-)
Aż z radości zakręciła się łezka w oku uśmiech pojawił się na twarzy...
Tak się cieszę że wzajemnie dajecie sobie tak wiele radości i szczęścia
Dużo zdrówka Tessuniu i całej rodzince także :-)