[quote name='Abrakadabra']No wiesz? Jak to co?!
Prezentacje, które powalają na kolana. Świetne grafiki, filmiki, a teraz jeszcze wiersze :)[/QUOTE]
Abra zaczęłam na dogo od wierszy pozostałe były później:loveu:
Lubie to robić sprawia mi to ogromną frajdę jestem wtedy w swoim żywiole :loveu:
[quote name='Lolalola']To moze ja odpowiem na Twoje ostatnie pytanie........pozyczyc Ci mojego golebia?:roll:;)[/QUOTE]
chyba każdemu przydałby się taki gołąb do kontaktu z Neris