[quote name='AtaO']Ładnie napisałaś - beżowa - Ziutka jest ruda - to rezydenta, adoptowana przez nas w kwietniu 2004 roku ze schroniska w Katowicach.
Tak wyglądała wtedy.....
[IMG]http://i49.tinypic.com/aoxels.jpg[/IMG][/QUOT
ogromna różnica :lol: :loveu:
na tym zdjęciu taka bidula "ledwo widoczna" a teraz nabrała ciałka i to jest psiak całą "gębą":loveu: