Pedrusiu ... :( żeby udało wetom poprawić jego stan ... Mam nadzieję że będzie dobrze
Smutno mi bardzo z tego powodu :(
A jak Lara zachowuje się teraz w stosunku do Pedra ?
[quote name='Mysza2']jest przystojniak:)
ale tutaj to ma wzrok taki jak po kastracji :)
[URL]http://i50.tinypic.com/2dqlx1h.jpg[/URL][/QUOTE]
A widziałaś Brunka po kastracji że wiesz jaki miał wzrok ??? ;-)
A ja cieszę się i z tych zdjęć bo jednak trochę widać odmianę ;-)
Wrócę za ...nie wiem ile ([SIZE=2]mam dzień urlopu ale zaraz jadę na rtg i nie wiem ile czasu to zajmie[/SIZE])
:-oJeszcze trochę i do tej twierdzy nie będzie można się dostać :evil_lol:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-T5kay5wHHN0/TwawLjQjkuI/AAAAAAAAGzA/wvbMhaBUhuw/s400/oo1piqvjq4m.gif[/IMG]