Jump to content
Dogomania

mama_Alfika

Members
  • Posts

    6015
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mama_Alfika

  1. Dziękuję za piękne życzenia :loveu: I ja życzę Tobie Tomcużku, wszystkim Twoim bliskim, wszystkim znanym mi Ciotkom i tym nieznanym też, magicznych świątecznych dni, pogaduszek z czworonogami w wigilijny wieczór i udanego nadchodzącego roku :lol:
  2. No tak, Alfik przez pierwsze dni też nie szczekał .... Myślałam, że spokojne taki. Za to jak się rozkręcił, to z rozrzewnieniem wspominam tamte "ciche dni" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='kasia_jot']Czyżby mama Alfika i Neli miała zamiar "popełnić" jakieś psie ubranko? :)[/QUOTE] Przymierzam się Kasiu, tylko jakoś brak mi odwagi :shake: Nigdy nie szyłam takich rzeczy, choć brałam się za dużo poważniejsze. Z prostymi formami, takie jak na ostatnie bazarki, nie ma problemu. Przy szyciu ciuchów zawsze korzystam z Burdy. Ale "psieskich" ubranek jeszcze nigdy nie szyłam :shake: Przed świętami chyba nie dam rady, ale już po spróbuję :lol:
  4. Nie było tematu Ginn, skorzystam z wykroju podesłanego przez Elizę.
  5. Ale fajny :multi: Ginn, przyślesz mi wykrój :lol: ?
  6. [quote name='Ginn']Myślę ze tak. Mam spróbować??[/QUOTE] Taaak, bardzo proszę :modla: Mam dwa kawałki polaru, ciepłe tkaniny płaszczowe, na wierzch można by wykorzystać kurtki z lamusa, żeby kubraczek nie chłonął wilgoci. Tylko wykroju nie mam :shake: Edit: I prezentacja na przystojnym modelu wskazana :evil_lol: Jakaś fotka Prego w ubranku ?
  7. [quote name='Ginn']Wczoraj do Prego z Poznania Mikołaj przysłal prezent - piękny i niezwykle wygodny i ciepły kubraczek.Pięknie zasłania mu nerki - a o to przecież chodzi. Aisai bardzo serdecznie Ci dziękujemy. Mam nadzieję, że Prego go nie zniszczy. Zauważyłam, że ostatnio jakoś chętniej siedzi w kubraczkach.[/QUOTE] Ginn, a da się taki kubraczek rozłożyć na płasko i odrysować wykrój ?
  8. Nela chyba zostanie moim pierwszym modelem kubraczkowym. Rano było -18 stopni, trzęsła się bidusia na spacerku jak galareta :shake:
  9. [quote name='tomcug']I na taką wiadomość czekałam. Gratuluję świetnego wyboru, sunia jest niesamowita i zostanie w najwspanialszym domku pod słońcem!:cunao::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Mamusiu_Alfika to dla Ciebie! :Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] Chłopcy się zgodzili pod jednym warunkiem: że trzeciego psa już nie wezmę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Ogłaszam wszem i wobec, że Nela zostaje z nami na stałe :multi::Cool!::jumpie::cool2::laugh2_2::bigcool::sweetCyb:
  11. Zapraszam na bazarek dla SOZ [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197202-Co%C5%9B-na-babskie-quot-trudne-dni-quot-dla-SOZ-z-J%C4%99drzejowa-do-04.12-godz.-20-00"]http://www.dogomania.pl/threads/1972...12-godz.-20-00[/URL]
  12. Zapraszam na bazarek dla SOZ [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197202-Co%C5%9B-na-babskie-quot-trudne-dni-quot-dla-SOZ-z-J%C4%99drzejowa-do-04.12-godz.-20-00"]http://www.dogomania.pl/threads/1972...12-godz.-20-00[/URL]
  13. Zapraszam na bazarek dla SOZ [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197202-Co%C5%9B-na-babskie-quot-trudne-dni-quot-dla-SOZ-z-J%C4%99drzejowa-do-04.12-godz.-20-00"]http://www.dogomania.pl/threads/1972...12-godz.-20-00[/URL]
  14. Zapraszam na bazarek dla SOZ [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197202-Co%C5%9B-na-babskie-quot-trudne-dni-quot-dla-SOZ-z-J%C4%99drzejowa-do-04.12-godz.-20-00"]http://www.dogomania.pl/threads/1972...12-godz.-20-00[/URL]
  15. Zapraszam na bazarek dla SOZ [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197202-Co%C5%9B-na-babskie-quot-trudne-dni-quot-dla-SOZ-z-J%C4%99drzejowa-do-04.12-godz.-20-00"]http://www.dogomania.pl/threads/1972...12-godz.-20-00[/URL]
  16. Zapraszam na bazarek dla SOZ [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197202-Co%C5%9B-na-babskie-quot-trudne-dni-quot-dla-SOZ-z-J%C4%99drzejowa-do-04.12-godz.-20-00"]http://www.dogomania.pl/threads/1972...12-godz.-20-00[/URL]
  17. Ogromnie mi przykro :-(:-(:-( Moją wpłatą z bazarku proszę rozporządzać wg uznania ...
  18. Proszę o przekazanie mojej wpłaty na potrzeby psów z Dymin.
  19. [quote name='tomcug']Taki troszkę stały?:lol: ;)[/QUOTE] No nie mogę głośno o tym mówić :evil_lol:
  20. Alfik już dokazuje :lol: Szaleje w mieszkaniu z zabawkami, natrętnie zaczepiając wszystkich domowników i............ całuje się z Nelą :lol: Nela niestety nie potrafi bawić się zabawkami. Turlająca się po podłodze piłeczka nie robi na niej najmniejszego wrażenia :shake:
×
×
  • Create New...