-
Posts
6015 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mama_Alfika
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Ale dostojne psiaki :p -
Tak żebrzemy o przysmaczki, które przyszły w paczce od Cioteczki Diuny :diabloti: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-cxIeh2YJCYs/UNNGFyVnRTI/AAAAAAAACS4/5GpU_fREoew/s640/SAM_1135.JPG[/IMG] Nela wykorzystuje moment nieuwagi i.... znika za zdobyczą :p [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NzJsrHCKFHI/UNNGGiNM4wI/AAAAAAAACTA/VQ69mw8MdHg/s640/SAM_1136.JPG[/IMG] Alfik nie jest gorszy :diabloti: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OzcdGNkQZcI/UNNGHdVlTKI/AAAAAAAACTE/MTRLryqPP6k/s640/SAM_1137.JPG[/IMG]
-
TOSIA Maleńka kudłatka prawie affenpinczer :D MA DOM
mama_Alfika replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak Tosia :) Wczoraj poznałam słodziznę. Przylepka i zazdrośnica mała :) Maksiu zdominowany zupełnie :) -
GROSZEK-3-4 mies. SZCZENIAK z przepustu - 5 dni i ma dom :)
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Wolimy jednak korespondować w tym obcym języku ;) Dziś dostałam maila, że domownicy nim zachwyceni, Grochu w pełnej komitywie z kociakiem, leje po całym domu i wszystko w normie.[/QUOTE] No tak, jak po ichniemu będą do polskiego psa gadać, to on nijak nie skuma, że nie wolno sikać w domu :shake::diabloti: Alfik tylko raz siknął, ale jak mu przemówiłam do rozumu, to zaraz wiedział co i jak :diabloti: No, ale po naszemu gadałam :p -
GROSZEK-3-4 mies. SZCZENIAK z przepustu - 5 dni i ma dom :)
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
A dzwonili do Ciebie ? Jak mały w nowym domku ? Grzeczny ? Podoba mu się ? -
GROSZEK-3-4 mies. SZCZENIAK z przepustu - 5 dni i ma dom :)
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
A pan będzie fotki przysyłał ? -
TOSIA Maleńka kudłatka prawie affenpinczer :D MA DOM
mama_Alfika replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
jestem u Twojej córci DoPi :) Jutro wpadnę na kontrolę :) -
GROSZEK-3-4 mies. SZCZENIAK z przepustu - 5 dni i ma dom :)
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Popatrzę sobie na ślicznotę :) Kurcze, trzeci raz "zakochuję się" od pierwszego wejrzenia: pierwszy był Alfik, potem Skuter i teraz ta malizna :loveu: Nelunię oczywiście też bardzo kocham, ale to była inna historia .... :p -
GROSZEK-3-4 mies. SZCZENIAK z przepustu - 5 dni i ma dom :)
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Ws. Grocha rozmawiałam dziś z bardzo dobrze brzmiącym anglojęzycznym panem - wizyta na dniach ;)[/QUOTE] Na emigrację słodziak pójdzie ? -
TOSIA Maleńka kudłatka prawie affenpinczer :D MA DOM
mama_Alfika replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No to jestem DoPi u Twojej Tośki :p Postaram się wpaść do Was nim ją wydasz -
GROSZEK-3-4 mies. SZCZENIAK z przepustu - 5 dni i ma dom :)
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Teraz zaczyna się najgorszy okres dla [B]bezładniaków[/B]. Serca trzeba nie mieć, żeby taka kruszynkę wyrzucić na mróz....:-([/QUOTE] Dlaczego dla bezładniaków :oops: Tomcużku ? On cudny jest, ciapulek taki :loveu: . Ja się zakochałam od pierwszego wejrzenia:iloveyou: -
GROSZEK-3-4 mies. SZCZENIAK z przepustu - 5 dni i ma dom :)
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Jaki pocieszny :loveu: Przesłodki jest :loveu: Edit: wzbudza we mnie identyczne uczucia, jak Alfik, kiedy po raz pierwszy zobaczyłam jego foty :) Ech, szkoda, że nie mam domu z ogródkiem :-( -
Amicus Canis - Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych .
mama_Alfika replied to Tymonka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Zapiszę sobie :) Tomaszów, jako moje rodzinne miasto, jest mi bardzo bliski. -
PEPSI & KOLA - wybuchowy SIOSTRZANY duet - już w NOWYCH DOMACH !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Ale zdolna bestia :) -
Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!
mama_Alfika replied to togaa's topic in Psy do adopcji
To dobrze, bo już myślałam, ze coś z kontem namieszałam przy przelewie. Ja z kolei od jakiegoś czasu mam problemy ze wstawianiem zdjęć :cool3: -
Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!
mama_Alfika replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Czy dotarła wpłata 64 zł za lawendowe woreczki ?