Jump to content
Dogomania

MikAga

Members
  • Posts

    672
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by MikAga

  1. Aneczko, i ja do Was dotarłam-tak myślę,i taką mam nadzieję! Cieszę się,że Duszek juz u Ciebie,że dogadał się z chłopakami-serducho się raduje,Aniu tak pięknie przekazujesz i pokazujesz dzień po dniu. Czy finanse Rudaska będą przejęte przez Ciebie,czy w dalszym ciągu wpłaty będą na konto SBM? Pozdrawiam cieplutko,pa. Agnieszka z Miką.
  2. Tinuśku, odwiedzamy,kochany troszkę się oszczędzaj w te upalne dni,proszę! Aneczko,pamiętam:lol: Pozdrawiamy,papa
  3. [quote name='togaa']Jest wynik badania w[B] IDEXX[/B]; kortyzol po stymulacji w normie, czyli leczenie odnosi skutek ! Tak trzymać, [B]Misiaczku !:multi:[/B][/QUOTE] Basieńko, cudne wieści,tak bardzo się cieszę-z Mikusią,oczywiście:lol: a,Ty chcesz naskarżyć Zbychowi-ok,masz dwa tymczasy na BDT na stałe,mnie i Mikusię-już mamy się pakować?:evil_lol: Misiaczku,tak trzymaj!
  4. Basieńko, nie strasz,nie strasz-ja na te baty czekam:evil_lol: Misiaczku,czochraczki ode mnie-podziwiam za cierpliwość w lecznicy!Dzielny jesteś chłopaku!
  5. Odwiedzam Miśka:lol:z Mikusią i pozdrawiamy w oczekiwaniu na wyniki,pa malutki-i powiedz cioteczce Basi,ze jak bedzie na mnie krzykała,to poszczuję Mikuśką:diabloti:
  6. Misiaczku, w biegu pozdrawiam podziwiając,jak pięknie prezentujesz się cioteczkom:lol: och,jak ciocie zadbały o Ciebie!Bazarki. Pozdrawiamy,Basieńkę i Irenkę,i wszystkich Misiowatych, głaski i czochranka od nas,jestesmy z Tobą,pa.
  7. Basieńko, meldujemy się z Mikusia u biedniutkiego,smuteczka Miśka. Spoza bazarkowej sprzedaży ciasteczek-moja Mikuśka i jej koleżanka Tosia zlecily,ja zamówilam,cioteczka WiosnaA zasponsorowała produkty i upiekła-[COLOR=#ff0000]Aniu,bardzo Ci dziękuję![/COLOR]:Rose:[COLOR=#000000]-przelewam na konto pieniążki za ciacha. Trzymamy kciuki za zdrówko chłopaczka,będziemy zaglądać,pa.[/COLOR]
  8. Basiu, ja też pytam i czekam,bo kasa w,,dupę parzy'':eviltong: Aga z Miką,pa.
  9. Tinuśku, nie zamartwiaj mamuśki-dzięki za pozdrowienia:loveu: Ajriska,cudna modelka-a,czy potrafi tak,jak nasze cudo? [IMG]http://i.imgur.com/H7sjRqq.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/YNFAha8.jpg[/IMG]
  10. Loluś prosi,Loluś ma;) wysłałyśmy z Mikuśką i jeszcze wyślemy. Pozdrawiamy,pa.
  11. Cześć Aneczko, Tinuśku jaką masz super piękną,Wwiosenkową fryzurkę-dba o Ciebie pańcia,a i Amiczek też wyfryzowany. Moja Mikuśka nie jest tak wyglancowana-raz w miesiącu wizyta u Karolki na czesanie,a w domu na nic sobie nie pozwala,oj pozwala,tak jak Ty,Tinuśku na ganianie za piłeczką,noszenie patyczków itd i itp. Tineczku kochany,mizianka dla Ciebie i czochraki dla Amika i Ajris i kocia,też. Pozdrawiamy,pa.
  12. Tu powinno być zdjęcie trzeciej skazanej (Lulczaka), ale nie ma, bo nie zrobiłam. :eviltong:[/QUOTE] O,Ty niedobra!!!:mad: Cudne kudłatki-Kikuśka jakie ma oczyska...
  13. Lili8522, dziękuję za zaproszenie-wspomogę z Mikusią grosikiem upominając się o nr konta. Pozdrawiamy,pa.
  14. Tinuśku, w biegu pozdrawiam,całuję w nochala:loveu: Aneczko,cudne te Twoje stadko,tak ładnie je pokazujesz,piszesz-buziaczki,pa.Aga z Mikuśką.
  15. Oj,smutno! Aneczko,przytulam...Destinku,dbaj o mamunię!
  16. [quote name='togaa'][B]Lolo [/B]wniebowzięty....:buzi: A tak się zabawiały ' w gotowanie" moje dwie geriatryczki; :placz: [IMG]http://images64.fotosik.pl/677/c69da58968082ca1med.jpg[/IMG][/QUOTE] :crazyeye: całuśny Lolito zadowolony, a tu widzę przygotowania,czyżby przed wypiekiem ciasteczek:cool3:,tylko gdzie główno dowodzący się podział?
  17. Dziękuję Aniu,dziękuję bardzo,jesteś kochana:loveu:
  18. Dziękuję bardzo,Aniu!:buzi:
  19. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241291-MARCELEK-zmartwychwstały-dziadeczek-Z-przodu-narośl-z-tyłu-narośl-Pomocy-"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...arośl-Pomocy-[/URL]!!! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248447-Ciupeńka-Pętelka-z-autobusowej-pętli-Szukamy-domu?p=21849929#post21849929"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...9#post21849929[/URL] Anusiu, dziękuję bardzo,że wspomogłaś z Tinuśkiem togusiową Pętęlkę i Marcelka,jesteś kochana:loveu: będziemy zaglądać z Mikuśką do Was i Waszych milusińskich,p
  20. [url]https://imageshack.com/i/mv0bjvj[/url] teraz kotuś sprawdza?:evil_lol: Aneczko, fotki super-Tinusiek lepiej nie mógł trafić! Pozdrawiamy cieplutko,papa.
  21. Basieńko, 1%,też ode mnie i Tz Zbycha,mojej koleżanki Kaśki-poszczułam ciachami:lol:,jest nasza!-i od synusia Sławka. Pozdrawiam cieplutko,papa.
  22. Aneczko, nawet nie wiesz,jak bardzo się cieszę,że Tinuś już grzeje dupkę w SWOIM DOMKU-a właściwie,to wiesz;) Tunusiu-gratuluję rodzinki i rodzeństwa,to było Twoje przeznaczenie:multi::loveu: Aniu,nie chcę sie narzucać, ale może parę grosików przekazać togusiowym bidom,przebywającym w BDT u Irenki,Anioła-Irenki,jak mówi Basieńka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241291-MARCELEK-zmartwychwstały-dziadeczek-Z-przodu-narośl-z-tyłu-narośl-Pomocy-[/URL]!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248447-Ciupeńka-Pętelka-z-autobusowej-pętli-Szukamy-domu?p=21849929#post21849929[/URL] Pomysł z bazarkiem rozi też mi się podoba,i Joasi propozycja,Zuczka-ech,tyle tych psiaczków w potrzebie:shake: Cieplutko pozdrawiamy,papa.
  23. Aneczko, zaglądamy z Mikusią,i nie wiem co powiedzieć:niewiem: ostatnio trzymałyśmy kciukasy itp.... Tinuś w zimowej odsłonie-cudniaśny,buziak.
  24. [quote name='ona03'][B]Togusia [/B]taka zabiegana, że nawet u [B]Lolcia [/B]:loveu:się nie pochwaliła prezentem ;). Agusiu czy wiesz, że [B]Lolcio[/B] był w Jeleniej w 2012 r :evil_lol: A mnie od wczoraj bierze jakieś grypsko :mad:, muszę się z nim rozprawić :diabloti:.[/QUOTE] Oneczko, Basia się pochwaliła,aż mi głupio,że tak się chwali:oops: Coś mi się kojarzy,że był z pięknym rudym...smutno,ale wiem,że jest nowy rudziaszek-chyba nic nie pokręciłam:roll: Pozdrawiam z Mikuśką-cioteczko kuruj się,pa. Ogrodniczko-wiesz,że u nas w Jelonce,u mnie w ogródku od dwóch tygodni kwitnie oczar!
  25. Odwiedzamy Tinuśka, pozdrawiamy cieplutko z Jelonki,wiosennie;)
×
×
  • Create New...