Jump to content
Dogomania

MikAga

Members
  • Posts

    672
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by MikAga

  1. Witam i przesyłam miziaczki dla dziewczynek,a pozdrowienia dla Ciebie Igiełko:lol: i uprzejmie donoszę,iz w tamtym tygodniu rozliczyłam się z Kundelkową Skarbonką,więc możecie spokojnie spać...i chrapać:evil_lol: pa,z lizaczkiem od Miki.
  2. Ja będę trzymać kciukasy w tyrce,a Mikuśka pazurasy w domku, bądżcie dzielne dziewuchy,pozdrawiamy.
  3. Odwiedzamy, od nas będą trzy dyszki dla dziewczyny na uporządkowanie pyszczydła. Pozdrawiam serdecznie z moją Mikuśką,a w środę trzymam kciukasy! Pako troszkę zdegustowany miną Fortuny:lol:
  4. Odwiedzamy, miziaki dla dziewczynek:lol:,a przede wszystkim zdrówka dla Nesiulki,dużo,dużo... pozdrawiam serdecznie z moją Mikuśką-jutro ma być troszkę chłodniej,będzie czym oddychać,pa
  5. Troszkę drętwo na wątku-wykupione są ogłoszenia na bazarku,ale brak zaangażowania.Melka u beta ata cudna,a i Fuksik w hoteliku pod opieką Małgosi nie żle sobie radzi,tzn.ona z nim:lol:Pozdrawiam,Agnieszka z Miką,pa.
  6. azalia dzisiaj nie będzie miała możliwości być tu dzisiaj-ja zamówiłam ogłoszenia dla psiaczków na bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228726-SZYBKI-BAZAR-OG%C5%81OSZENIOWY-na-diagnostyk%C4%99-Bezimiennej-do-1-07-12?p=19291852#post19291852[/url] Jutro dziewczyny się dogadają i wyślą tekst ze zdjęciami,ja opłacę.beta ata-Melka cudna,a psiaczek w hoteliku troszkę strachliwy,będzie dobrze. Pozdrawiam cieplutko,z lizakiem od Mikuśki.
  7. azalio, melduję się na wątku-tak mało cioteczek tu zagląda na Twój pierwszy wątek mimo,iż Ty udzielałaś się na wielu,ale pewnie odwiedzą:lol:.Beta ata-cudownie,że zabrałaś psiaki do siebie-będę Was wspierać,pozdrawiam.
  8. witam, bakusiowa mnie tu przygnała-nr konta mam,pozdrawiam. 3maj się Denisku.
  9. Witam, jestem tu za sprawką Dogo07,mogę opłacić bazarek ogłoszeniowy tu na dogo,na portalu metro itp,jeśli jakaś z cioteczek napisze tekst,doda fotki-i namiary na mnie,jeśli chodzi o kaskę.Pozdrawiam. Figa,3mam kciuki.
  10. kora78,cieszę się,ze rozwiązałam worek z prezentowym przewozem Rufiego do zuziM-niech się wiedzie,tylko dobrze!chłopaczkowi,pozdrawiam ja,z lizakiem od Mikuśki,pa
  11. dobrej nocki,pa. do usłyszenia,Agnieszka z Mikuśką.
  12. jestem na wątku za sprawą Deniska,a jeśli chodzi o Rufuska-podczytuje z banerku-a moja propozycja jest aktualna popołudniami,a w sobotę i niedzielę,kiedy będzie potrzeba.Mój nr 603178357,pozdrawiam.
  13. witam, podczytuję wątek Rufiego-mogę odebrać chłopaka w Jeleniej Górze i zawieżdż do hoteliku,do zuziM w prezencie:lol:
  14. Mika- to 40 zł to wpłata jednorazowa ?[/QUOTE] to wpłata jednorazowa,pozdrawiam
  15. Cieszę się,że Sońka zamieszka od niedzieli w swoim nowym domku:Cool!:,dziewczynki będą prawie sąsiadeczkami;) Pozdrawiam,lizak od Mikuśki.
  16. Elinko,sesja zdjęciowa Sońki zajefajna-fotki super!Jeśli chodzi o jej dolegliwość,to wybierz to co dla małej najlepsze-ja pokryję koszty.Pozdrawiam,i lizaczek od Mikuśki,pa.Jak będą ponawiane ogłoszenia dla dziewczynki,bo chyba będą,to zrobie allegro,ale takie troszkę inne.
  17. [CENTER][FONT=Garamont][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Witamy Sonieczkę i TPańcię[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Garamont][SIZE=5][COLOR=#ff0000]i wszystkie cioteczki w ten jeszcze świąteczny dzień [/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://slecinky.eu/images/10127345556396611131.gif[/IMG][/CENTER] [CENTER][FONT=Aharoni][SIZE=5][COLOR=#ff0000] Pozdrawiamy cieplutko,pa. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  18. [url]http://allegro.pl/sonia-w-typie-sznaucer-i1359999394.html[/url] pozwoliłam sobie się tu też troszkę porządzić;-)
  19. chyba nie ten dla Sońki,chociaż prognozy były obiecujące.
  20. Ojej!Przecież Sonieczka,to taki słodziaczek-prawie mikrusek!Może się jeszcze wszystko odwróci,może...
  21. Elinko,same dobre wieści-ale radocha!A Sońka jak już podbiła serducho,to już na zawsze,cieplutko pozdrawiam,pa.Lizaczek od Mikuśki:kiss_2:
  22. [quote name='malawaszka']no i mnie się przy okazji oberwało :lol:[/QUOTE sama się o to poprosiłaś,Mikusia jak tylko by mogła,to na pewno uszczypnęłaby Ciebie w łydeczkę-bardzo to lubi:eviltong:
  23. [quote name='malawaszka']wsparcie nie jest dla Ciebie przecież tylko dla bezdomnego psa i odrzucanie wsparcia jest nie fair wobec tego psa i innych - wg mnie nick brzmi doddy - nie dodda :lol:[/QUOTE]Malawaszko,i dla Ciebie też,:mad:
  24. :mad::mad:to dla Ciebie,Elinko!!-och,gdybys mieszkała bliżej...;)Grosik już wrzucony-bardzo się cieszę,że mogę,możemy z Mikuśką pomóc,bo dzięki Tobie jesteśmy razem:loveu:
×
×
  • Create New...