Jump to content
Dogomania

MikAga

Members
  • Posts

    672
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by MikAga

  1. [quote name='hop!']To Kikusia, a właściwie Ki- kulka. ;) Wielkie dzięki za grosik. :lol: Miałam Cię zaprosić na bazarek cegiełkowy. ;) Zapraszam wszystkich na bazarek (wejście przez mój banerek).[/QUOTE] Już zaprosiłaś:lol:.Więc pędzę! Chłopaki F-całuśne,a po zimie-dużo kulek.Ki-kulka,Jo-kulka...a u mnie Mi-kulka:evil_lol:,ale wszystko wybiegają!
  2. [quote name='hop!']Filip i Foksik żyją w zgodzie. Obgadują laski, porównują swoje siusiaki i blizny po kastracji, podlewają rośliny, kamyki, murki i płotki... ;) [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/5548/53537474.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/933/43966853.jpg[/IMG][/QUOTE hop! o!oooooooooooo!-czy w tle,to opitolona,prześliczna Kikusia:crazyeye:czy nowy nabytek;) chłopaki super się prezentują i jak przystało,dogadują się i nie tylko... odblokowałam konto,więc grosik dojdzie,papa.
  3. hop! jakie ciuda masz w domku-małą niunię o pięknych oczkach,a teraz Filipa-skradł moje serce,pewnie nie tylko moje.Prześlę grosik ode mnie i Miki,pozdrawiam,pa.
  4. [quote name='Poker']Na samą sterylizację brakuje 45 zł ,ale faktura jest na 180 zł , bo Maksio dostał kuracja celem wybicia pasażera na gapę. Daje to 75 zł na minusie. Zarobiłam dziś przypadkiem ;) 8 dyszek ,więc wpłacę tę resztę. Maksio jest więc na zerz-e.[/QUOTE] przepraszam,że się wtrącę,ale wg pierwszej strony-przewiezienie chłopaka,szczepienia i teraz pozbawienie go jajeczek-to jest i tak na minusie,może się mylę w podliczeniach,no chyba że chodzi o samą sterylkę, pozdrawiam i trzymam kciukasy.
  5. nie będę się rozpisywać,bo jest to moja porażka-mogę chłopaczka tylko wspomóc finansowo-nr konta mam z pierwszej strony. trzymam kciukasy,by Maksio znalazł jak najszybciej i naj,najlepszy domek. przepraszam... Agnieszka z dogomaniacką Miką.
  6. witam, urabiam mojego tz,by przejąć opiekę nad chłopakiem-bardzo mi przypomina Leonka-Luzika,nie ujawniałam się na wątku,ale byłam,bazarkowałam u cioteczki WiosnA-nie wiem czy przekonam chłopa,jeśli tak awaryjnie po tych trzech tygodniach u Figunii,to jestem,pomogę.
  7. hop! strasznie przykro,serducho boli,gdy odchodzą maluchy które kochamy-zapewniam Cię,ze mój Oluś czochra ją za uszkiem,napewno. pozdrawiam,pa.
  8. troszkę Ci ułatwię-zamówię jeszcze dwa:-). jeszcze zapytam-czy nowe osiem łapek już u Ciebie?
  9. hop! drugi pakiet jest też do wykorzystania przez Ciebie,a dla którego psiaka-Ty zapewne będziesz wiedziała.
  10. hop! Twoje zadanie to tekst i fotki! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236482-Bazarek-ogłoszeniowy-EDYCJA-VII-do-15-12[/URL]
  11. [quote name='Ziutka']Ode mnie ma wyróżnioną tablicę na 2 tygodnie, sporo ma wejść ale czemu nikt nie dzwoni ? buuu :([/QUOTE] zadzwonią,zadzwonią -nie dziś,to jutro:lol:
  12. [quote name='Ziutka']Ode mnie ma wyróżnioną tablicę na 2 tygodnie, sporo ma wejść ale czemu nikt nie dzwoni ? buuu :([/QUOTE] Zadzwonią,napewno zadzwonią-domek dla dziewczynki jest,jeszczee troszkę i będzie...
  13. hop! tekst i fotki prześlij,dziękuję i pozdrawiam,pa.
  14. zamawiam dwa pakiety ogłoszeń,te wypasione dla psiaków,które są u hop!-cudnej cyrkówki,akrobatki-Efi,i... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234005-Nowe-nabytki-myszowe/page10[/URL]
  15. hop! ja się zachwycam z moją Mikusią,Pako w biegu-cud,miód i orzeszek-jest the best,oj to chyba za sprawka księżniczki Efi-same słodkości!
  16. Ptysiek-torpeda nie oszczędza nikogo,ale łobuz!Trzymamy kciukasy za Rózie:kciuki:,a przede wszystkim za Twoją ukochaną Jokuśkę,bo reszta towarzystwa ma się nieżle,pozdrawiam,pa.
  17. [quote name='hop!']Czyżby kolejny wątek, na którym zostałyśmy same? ;)[/QUOTE] jesteśmy jeszcze my,ja z Mikuśką-cały czas,pozdrówka
  18. hop! Ptyś-to biszkopcik do schrupania,od czwartku bez jajek,będzie bardziej dietetyczny-biedna chłopina,fotki chłopaka super! No,ale Lulu2 jest boska,foty zajefajne-to taka moja Mikusia w wersji bardziej czarnej,ale nie ponurej,a te jej oczęta-wymiękam,jest cudna...Uwielbiam takie cudeńka,te Twoje hop!,jak najbardziej,Twoje i przechodnie też,pozdrówka.
  19. hop! Ty łobuzie,moją Mikuśkę wysyłasz w eter,och jak bardzo miło-te komentarze,dziewucha obrasta w piórka:diabloti:,nie wspomnę o pańci! Czekam na wątek Lulu2,słodkiej przeuroczej panienki,troszkę przestraszonej,och będzie dobrze,Twoje psice zadbaja o to,a Ty tym bardziej,pozdrawiam z lizkiem od Mikuśki,papa.
  20. Mikusia nie ma swojego wątku,mimo iz jest jak najbardziej dogomaniacka-napiszę o niej na pw jutro. Cieszę się,że mimo zawirowań Lulu2 jest juz u Ciebie,dziewczynka do zacałowania,napewno szybko odzyska równowage przebywając z Twoim stadkiem,a domek dla niej znajdzie się pewnie tak szybko,jak dla Małej Mi która juz grzeje dupeczkę w swoim domku,trzymamy kciukasy,papa.
  21. hop! dziękujemy za pozdrowienia,sesja zdjęciowa dziewczyn-raj dla oczu i ducha:lol:,myślę,ze Lulu świetnie wkomponuje się w ten babiniec! pozdrawiamy cieplutko z czochrakami dla pannic i kawalerki,pa to byla prowokacja z Twojej strony,ale bardzo miła dla mnie,dzięki.
  22. cześć Igiełko, zapowiedziałam odwiedziny u Aszki jutro,ale jestem jeszcze dzisiaj,bo kciukasy trzeba trymać:kciuki:! dziewczynka-cudna! pozdrawiam,pa
  23. Odwiedzamy Was systematycznie,podczytując i sprawdzając finanse:lol:. Miziaki dla dziewczynek,pozdrówka dla Ciebie,Igiełko.
  24. [quote name='kora78']hahaahaha, ja bym powiedziala, ze do zadnego, grrr[/QUOTE] hahaha,chrapanie moze być symfonią-pod jednym warunkiem,gdy kogoś kochasz! miziaki dla Nuki:lol:
  25. hop! dziewczynka do zacałowania,mała Mi to cudo,a do chrapania można się przyzwyczaić:hmmmm:,chyba można... dobrego domku dla Nuki,najlepszego! pozdrawiam.
×
×
  • Create New...